1. Футболни прогнози
  2. Лиги
  3. Czech Liga
  4. Sparta Praha
Sparta Praha

Sparta Praha Прогнози, статистики и форма

Пазарна стойност: €77.07m
KEY INSIGHT Sparta Praha е без загуба у дома в последните 8 мача

Скорошна форма

WWLLL
129 Прогнозирани мачове
65.89% Ниво на предвидимост

AI прогнози

Предоставено от NerdyTips

13:00

Предстоящ
Sparta Praha
Sparta Praha
vs
Zlin
Zlin
1.24
6.7
12

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

14:00

Завършил
Zbrojovka B
Zbrojovka Brno
3 : 1
Sparta Praha
Sparta Praha
4.9
4.2
1.67

2

1.67

U3.5

1.55

NO

2.25

2

1.67
7.5/10

06:00

Завършил
Nordsjaelland
FC Nordsjaelland
5 : 1
Sparta Praha
Sparta Praha
3.55
3.8
1.95

2

1.95

U3.5

1.58

NO

2.45

U3.5

1.58
6.1/10

12:00

Завършил
Jagiellonia
Jagiellonia
1 : 0
Sparta Praha
Sparta Praha
3.35
3.9
1.95

1

3.35

U3.5

1.7

NO

2.67

U3.5

1.7
6.1/10

09:00

Завършил
Sparta Praha
Sparta Praha
3 : 0
Gamba Osaka
Gamba Osaka
1.67
3.95
4.35

1

1.67

U3.5

1.43

YES

1.72

1X

1.22
7.1/10

07:00

Завършил
Sparta Praha
Sparta Praha
4 : 1
Opava
Opava
1.27
6.6
9.9

1

1.27

U3.5

2.07

NO

2.12

H1

1.57
8/10

08:00

Завършил
Sparta Praha
Sparta Praha
2 : 1
Hradec Kralove
Hradec K
1.37
5.7
8.6

1

1.37

U3.5

1.6

NO

1.92

U3.5

1.6
5.2/10

11:00

Завършил
Slovan L
Slovan Liberec
0 : 2
Sparta Praha
Sparta Praha
3
3.45
2.32

2

2.32

U3.5

1.37

YES

1.7

X2

1.4
8.5/10

10:00

Завършил
Bohemians
Bohemians 1905
2 : 0
Sparta Praha
Sparta Praha red card
4.55
3.9
1.9

2

1.9

U3.5

1.39

NO

2.05

2

1.9
5.2/10

Прогнози и съвети за залагания за Sparta Praha

Търсите прогнози за Sparta Praha? NerdyTips предлага генерирани от изкуствен интелект футболни прогнози за Sparta Praha, задвижвани от нашия алгоритъм NT Apex. До момента анализирахме 129 мача с участието на Sparta Praha с точност на най-добрата прогноза от 65.89%. Прогнозите включват Краен резултат, Под/Над, И двата отбора да вкарат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Czech Liga Sparta Praha записа 21 победи, 7 равенства и 5 загуби в 33 мача, отбелязвайки 64 гола (1.9 на мач) и допускайки 33, при 14 мача без допуснат гол.

Sparta Praha в момента има приблизителна пазарна стойност от €77.07m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Sparta Praha остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Sparta Praha е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.

Czech LigaCzech-Republic • Сезон 2025
Разбивка на представянето
ПоказателДомакинГостОбщо
Мачове171633
Победи12921
Равенства437
Загуби145
Вкарани голове402464
Допуснати голове211233
Средно вкарани голове2.41.51.9
Средно допуснати голове1.20.81.0
Мачове без допуснат гол5914
Мачове без отбелязан гол134
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин 5-2
Гост 0-3
Най-тежка загуба
Домакин 2-4
Гост 3-1
Най-много вкарани голове
Домакин 5
Гост 3
Най-много допуснати голове
Домакин 4
Гост 3
Серии
Победи 6
Загуби 1
Дузпи
7 / 7
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
Тактика и дисциплина
3-4-3 20 G
4-3-3 7 G
4-2-3-1 5 G
3-4-2-1 1 G
75 Жълти
2 Червени
Отбелязани голове
Над 0.5 88%
29 Мачове
Над 1.5 64%
21 Мачове
Над 2.5 30%
10 Мачове
Над 3.5 6%
2 Мачове
Над 4.5 6%
2 Мачове
Играч Възр. Поз Рейт
H. Sochurek
H. Sochurek
17 MID 7.30
A. Irving
A. Irving
25 MID 7.00
A. Karabec
A. Karabec
22 MID 6.70
M. Vojta
M. Vojta
21 FWD 6.70
G. Kuol
G. Kuol
21 MID 6.70
M. Suchomel
M. Suchomel
23 DEF 6.60
J. Surovčík
J. Surovčík
23 GK 6.50
P. Kadeřábek
P. Kadeřábek
33 DEF 6.50
D. Hollý
D. Hollý
22 MID 6.50
J. Zelený
J. Zelený
33 DEF 6.30
A. Ševínský
A. Ševínský
21 DEF 6.20
J. Alcócer
J. Alcócer
21 MID 6.20
L. Haraslín
L. Haraslín
29 MID 6.20
J. Kuchta
J. Kuchta
28 FWD 6.20
J. Mercado
J. Mercado
23 DEF 6.00
M. Ryneš
M. Ryneš
24 DEF 5.90