1. Футболни прогнози
  2. Лиги
  3. NB I
  4. Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC

Ferencvarosi TC Прогнози, статистики и форма

Пазарна стойност: €49.05m
KEY INSIGHT Ferencvarosi TC отбеляза гол във всички от последните 10 мача
TREND Ferencvarosi TC е без загуба у дома в последните 14 мача
TREND Ferencvarosi TC отбеляза гол в последните 11 мача

Скорошна форма

WWWWL
134 Прогнозирани мачове
64.18% Ниво на предвидимост

Ferencvarosi Средни статистики

Последни 10 мача

Очаквани голове
xG на мач
1.74
Удари
Точни удари / мач
4.3
Владение
55%
Корнери
Средно на мач
5.1
Процент победи
90%

AI прогнози

Предоставено от NerdyTips

14:30

Предстоящ
Ferencvarosi
Ferencvarosi TC
vs
Twente
Twente
2.9
3.7
2.4

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

14:00

Завършил
Twente
Twente
1 : 2
Ferencvarosi
Ferencvarosi
1.53
4.7
6.1

1

1.53

O1.5

1.21

NO

1.98

O1.5

1.21
4/10

14:00

Завършил
Paks
Paks
4 : 2
Ferencvarosi
Ferencvarosi
4.65
4.25
1.66

2

1.66

O2.5

1.47

NO

2.5

O2.5

1.47
6.3/10

14:15

Завършил
Ferencvarosi
Ferencvarosi TC
3 : 0
Vojvodina
Vojvodina red card
1.35
5.85
8.4

1

1.35

O2.5

1.49

YES

1.78

1

1.35
8.8/10

11:30

Завършил
Ferencvarosi
Ferencvarosi TC
1 : 0
Qarabag
Qarabag
2.52
3.7
2.75

1

2.52

U3.5

1.49

YES

1.53

1X

1.53
5.4/10

11:00

Завършил
Ferencvarosi
Ferencvarosi TC
1 : 0
Sabah FA
Sabah FA
1.75
3.8
4.1

1

1.75

U3.5

1.48

NO

2.25

1

1.75
8/10

11:15

Завършил
Ferencvarosi
Ferencvarosi TC
3 : 0
Zalaegerszegi TE
Zalaegerszegi
1.3
5.7
9.25

1

1.3

U3.5

1.68

NO

2.02

1

1.3
8.5/10

12:00

Завършил
Ferencvarosi
Ferencvarosi TC
1 : 0
Zalaegerszegi TE
Zalaegerszegi
1.54
4.6
6.5

1

1.54

O1.5

1.24

NO

1.92

1

1.54
7.9/10

10:00

Завършил
Ujpest
Ujpest
0 : 5
Ferencvarosi
Ferencvarosi
6
4.45
1.53

2

1.53

O2.5

1.53

NO

2.23

2

1.53
8.8/10

14:00

Завършил
Ferencvarosi
Ferencvarosi TC
2 : 2
Gyori ETO FC
Gyori ETO FC
1.75
3.8
4.5

1

1.75

U3.5

1.42

YES

1.69

1

1.75
6.9/10

Прогнози и съвети за залагания за Ferencvarosi TC

Търсите прогнози за Ferencvarosi TC? NerdyTips предлага генерирани от изкуствен интелект футболни прогнози за Ferencvarosi TC, задвижвани от нашия алгоритъм NT Apex. До момента анализирахме 134 мача с участието на Ferencvarosi TC с точност на най-добрата прогноза от 64.18%. Прогнозите включват Краен резултат, Под/Над, И двата отбора да вкарат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на UEFA Europa League Ferencvarosi TC записа 2 победи, 0 равенства и 0 загуби в 2 мача, отбелязвайки 5 гола (2.5 на мач) и допускайки 1, при 1 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Ferencvarosi TC средно постига 55% владение на топката, 1.74 xG и 5.1 корнера на мач при 90% победи.

Ferencvarosi TC в момента има приблизителна пазарна стойност от €49.05m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Ferencvarosi TC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Ferencvarosi TC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.

UEFA Europa LeagueWorld • Сезон 2026
Разбивка на представянето
ПоказателДомакинГостОбщо
Мачове112
Победи112
Равенства000
Загуби000
Вкарани голове325
Допуснати голове011
Средно вкарани голове3.02.02.5
Средно допуснати голове0.01.00.5
Мачове без допуснат гол101
Мачове без отбелязан гол000
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин 3-0
Гост 1-2
Най-много вкарани голове
Домакин 3
Гост 2
Най-много допуснати голове
Домакин 0
Гост 1
Серии
Победи 2
Загуби 0
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
Тактика и дисциплина
4-3-3 2 G
4 Жълти
0 Червени
Отбелязани голове
Над 0.5 100%
2 Мачове
Над 1.5 100%
2 Мачове
Над 2.5 50%
1 Мачове
Над 3.5 0%
0 Мачове
Над 4.5 0%
0 Мачове
Играч Възр. Поз Рейт
B. Varga
B. Varga
31 FWD 7.45
D. Gróf
D. Gróf
36 GK 7.38
M. Abu Fani
M. Abu Fani
27 MID 7.27
L. Joseph
L. Joseph
25 FWD 7.18
T. Raemaekers
T. Raemaekers
25 DEF 7.11
M. Gómez
M. Gómez
26 DEF 7.10
Cadu
Cadu
28 MID 7.06
S. Gartenmann
S. Gartenmann
28 DEF 7.00
A. Tóth
A. Tóth
20 MID 6.94
G. Kanichowsky
G. Kanichowsky
28 MID 6.93
B. Nagy
B. Nagy
25 DEF 6.90
C. O'Dowda
C. O'Dowda
30 MID 6.86
A. Pešić
A. Pešić
33 FWD 6.85
K. Zachariassen
K. Zachariassen
31 MID 6.84
D. Dibusz
D. Dibusz
35 GK 6.82
J. Levi
J. Levi
29 FWD 6.80
I. Cissé
I. Cissé
29 DEF 6.68
G. Szalai
G. Szalai
25 DEF 6.68
B. Yusuf
B. Yusuf
24 FWD 6.66
Č. Makreckis
Č. Makreckis
25 MID 6.63
N. Keïta
N. Keïta
30 MID 6.63
Júlio Romão
Júlio Romão
27 MID 6.61
B. Ötvös
B. Ötvös
27 MID 6.60
Á. Madarász
Á. Madarász
18 MID 6.45
Z. Gruber
Z. Gruber
21 FWD 6.37
F. Kovačević
F. Kovačević
26 FWD 6.30
Benjámin Gólik
Benjámin Gólik
17 FWD -