Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
JK Tabasalu

Tabasalu Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

22
Прогнозирани мачове
45.5%
Предвидимост
WDLDWL
Скорошна форма
1.67
Голове / мач
JK Tabasalu е без победа в последните 6 мача
JK Tabasalu нямаше червени картони в последните 24 мача
JK Tabasalu няма победа като гост в последните 9 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

JK Tabasalu срещу Tartu Kalev, Esiliiga B, начален час 10:30. Коефициенти: домакин 3.45, равен 4.10, гост 1.98. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.85, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Tabasalu2
Tartu Kalev1
▾3.45
▾4.10
▴1.98
1
▾3.45
O2.5
▴1.22
Да
▾1.26
1X
▾1.85
5.0
✓ 1X
▾1.855.0
JK Tabasalu срещу Narva U21, Esiliiga B, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 7.20, равен 5.60, гост 1.35. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.35, увереност 4.1/10. Краен резултат 0–0, губеща прогноза.
Край
Tabasalu0
Narva U210
▴7.20
▴5.60
▾1.35
2
▾1.35
O2.5
▴1.25
Не
▴2.57
2
▾1.35
4.1
2
▾1.354.1
JK Tabasalu срещу Luunja, Esiliiga B, начален час 10:30. Коефициенти: домакин 3.90, равен 4.75, гост 1.97. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.24, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Tabasalu1
Luunja 2
▴3.90
▴4.75
▾1.97
1
▴3.90
O3.5
1.57
Да
1.24
BTTS
1.24
5.0
✓ BTTS
1.245.0
JK Tabasalu срещу Legion, Esiliiga B, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 1.70, равен 4.15, гост 3.60. Best Tip: поне 4 отбелязани гола, коефициент 1.53, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–1, губеща прогноза.
Край
Tabasalu1
Legion1
▴1.70
▾4.15
▾3.60
1
▴1.70
O3.5
▴1.53
Да
▾1.25
O3.5
▴1.53
5.0
O3.5
▴1.535.0
JK Tabasalu срещу Luunja, Esiliiga B, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 2.62, равен 4.05, гост 2.47. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.20, увереност 5.0/10. Краен резултат 3–2, печеливша прогноза.
Край
Tabasalu3
Luunja2
▾2.62
4.05
▴2.47
X
4.05
O2.5
▾1.16
Да
▾1.20
BTTS
▾1.20
5.0
✓ BTTS
▾1.205.0
Levadia U19 срещу JK Tabasalu, Esiliiga B, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 1.47, равен 4.80, гост 4.65. Best Tip: поне 4 отбелязани гола, коефициент 1.57, увереност 5.0/10. Краен резултат 3–0, губеща прогноза.
Край
Levadia U193
Tabasalu0
▴1.47
▾4.80
▾4.65
1
▴1.47
O3.5
▴1.57
Да
▴1.33
O3.5
▴1.57
5.0
O3.5
▴1.575.0
Legion срещу JK Tabasalu, Esiliiga B, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 5.60, равен 5.25, гост 1.39. Best Tip: поне 4 отбелязани гола, коефициент 1.48, увереност 8.0/10. Краен резултат 2–0, губеща прогноза.
Край
Legion2
Tabasalu0
▴5.60
▴5.25
▾1.39
2
▾1.39
O3.5
1.48
Да
▴1.33
O3.5
1.48
8.0
O3.5
1.488.0
JK Tabasalu срещу Tulevik, Esiliiga B, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 4.10, равен 4.80, гост 1.66. Best Tip: поне 4 отбелязани гола, коефициент 1.41, увереност 10/10. Краен резултат 2–0, губеща прогноза.
Край
Tabasalu2
Tulevik0
▴4.10
▴4.80
▾1.66
2
▾1.66
O3.5
▴1.41
Да
▴1.23
O3.5
▴1.41
10
O3.5
▴1.4110
JK Tabasalu срещу Parnu JK Vaprus U21, Esiliiga B, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 3.15, равен 4.45, гост 2.04. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.23, увереност 8.5/10. Краен резултат 2–8, печеливша прогноза.
Край
Tabasalu2
Vaprus U218
▴3.15
▴4.45
▾2.04
1X
▴1.87
O2.5
1.16
Да
▴1.23
BTTS
▴1.23
8.5
✓ BTTS
▴1.238.5
JK Tabasalu срещу Paide II, Esiliiga B, начален час 10:30. Коефициенти: домакин 1.91, равен 4.00, гост 3.00. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.39, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–0, губеща прогноза.
Край
Tabasalu1
Paide II 0
1.91
4.00
3.00
1
1.91
O2.5
1.39
Да
1.39
BTTS
1.39
5.0
BTTS
1.395.0
Laanemaa Haapsalu срещу JK Tabasalu, Esiliiga B, начален час 10:30. Коефициенти: домакин 4.11, равен 4.60, гост 1.59. Best Tip: домакинът да отбележи, коефициент 1.41, увереност 5.2/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Haapsalu1
Tabasalu2
4.11
4.60
1.59
X2
1.19
O2.5
1.40
Да
1.44
HS
1.41
5.2
✓ HS
1.415.2

Сезонна статистика

Esiliiga B Естония · Сезон 2026
35Мачове Процент победи 31%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове171835
Победи7411
Равенства505
Загуби51419
Вкарани голове262349
Допуснати голове315687
Средно вкарани голове1.51.31.4
Средно допуснати голове1.83.12.5
Сухи мрежи314
Без вкаран гол268
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-1
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин2-8
Гост6-0
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин8
Гост6
Серии
Победи3
Загуби4
Дузпи
6/ 6
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
7–15
0-15
8–11
16-30
11–12
31-45
8–10
46-60
3–11
61-75
10–25
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.577%
27 мача
Над 1.549%
17 мача
Над 2.514%
5 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
S. Paap S. Paap 22 MID -
K. Pelt K. Pelt 24 DEF -
J. Kokla J. Kokla 24 MID -
Andreas Tiits Andreas Tiits 23 - -
K. Koort K. Koort 25 GK -
M. Tilk M. Tilk 21 MID -
M. Toompuu M. Toompuu 19 - -
A. Dyakiv A. Dyakiv 18 MID -
A. Sarapuu A. Sarapuu 21 FWD -
J. Taal J. Taal 18 MID -
A. Moor A. Moor 19 MID -
S. Salei S. Salei 18 MID -
R. Rumberg R. Rumberg 19 DEF -
K. Pormeister K. Pormeister 18 FWD -
T. Matvejev T. Matvejev 18 MID -
Reio Ilves Reio Ilves 19 GK -
M. Padrik M. Padrik 23 DEF -
R. Roste R. Roste 18 FWD -

Класиране

Естония - Esiliiga B
# Отбор М Г Т
1 Narva U21 35 76-40 73
2 Levadia U19 35 87-56 69
3 Phoenix 35 82-77 60
4 Luunja 35 93-69 59
5 Parnu JK Vaprus U21 35 104-70 53
6 Tulevik 35 88-75 53
7 Tartu Kalev 35 79-67 50
8 JK Tabasalu 35 49-87 38
9 Tallinna Kalev II 35 70-87 33
10 Legion 35 33-133 16

Прогнози и съвети за залагания за JK Tabasalu

Търсите прогнози за JK Tabasalu? NerdyTips предлага футболни прогнози за JK Tabasalu, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 22 мача с участието на JK Tabasalu с точност на Best Tip от 45.5%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Esiliiga B JK Tabasalu записа 11 победи, 5 равенства и 19 загуби в 35 мача, отбелязвайки 49 гола (1.4 на мач) и допускайки 87, при 4 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за JK Tabasalu остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

JK Tabasalu е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.