1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. JK Tabasalu
JK Tabasalu

JK Tabasalu Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: -
KEY INSIGHT JK Tabasalu mal over 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
TREND JK Tabasalu dal 2+ góly v posledných 6 zápasoch
TREND JK Tabasalu mal v posledných 11 zápasoch over 1.5 gólu

Aktuálna forma

WWLWL
16 Predikované zápasy
50% Miera úspešnosti

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

12:00

Ukončené
Legion
Legion
2 : 0
JK Tabasalu
JK Tabasalu
5.6
5.25
1.39

2

1.39

O3.5

1.48

YES

1.33

O3.5

1.48
8/10

12:00

Ukončené
JK Tabasalu
JK Tabasalu
2 : 0
Tulevik
Tulevik
4.1
4.8
1.66

2

1.66

O3.5

1.41

YES

1.23

O3.5

1.41
10/10

11:00

Ukončené
JK Tabasalu
JK Tabasalu
2 : 8
Parnu JK Vaprus U21
Parnu V
3.15
4.45
2.04

1X

1.87

O2.5

1.16

YES

1.23

GG

1.23
8.5/10

12:00

Ukončené
JK Tabasalu
JK Tabasalu
3 : 1
Tartu Kalev
Tartu Kalev
2.7
4.4
2.32

1

2.7

O2.5

1.2

YES

1.18

O2.5

1.2
7.6/10

12:00

Ukončené
Luunja
Luunja
1 : 3
JK Tabasalu
JK Tabasalu
2
4.55
3.2

1

2

O3.5

1.53

YES

1.25

O3.5

1.53
8/10

12:00

Ukončené
JK Tabasalu
JK Tabasalu
2 : 1
Tallinna Kalev II
Tallinna
2.72
4.1
2.18

2

2.18

O3.5

1.6

YES

1.25

O3.5

1.6
8/10

05:30

Ukončené
Narva U21
Narva U21
5 : 0
JK Tabasalu
JK Tabasalu
1.3
6.3
6.5

1X

1.09

O2.5

1.19

YES

1.43

GG

1.43
5.8/10

12:00

Ukončené
JK Tabasalu
JK Tabasalu
2 : 3
Legion
Legion
1.3
6.2
6.75

1

1.3

O3.5

1.6

NO

2.8

1

1.3
5.7/10

05:30

Ukončené
JK Tabasalu
JK Tabasalu
1 : 0
Paide II
Paide II red card
1.91
4
3

1

1.91

O2.5

1.39

YES

1.39

GG

1.39
5/10

05:30

Ukončené
Laanemaa H
Laanemaa Haapsalu
1 : 2
JK Tabasalu
JK Tabasalu
4.11
4.6
1.59

X2

1.19

O2.5

1.4

YES

1.44

HS

1.41
5.2/10

JK Tabasalu tipy a predpovede

Hľadáte JK Tabasalu tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre JK Tabasalu generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 16 zápasov s účasťou JK Tabasalu s presnosťou najlepšieho tipu 50%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Esiliiga B má JK Tabasalu na konte 9 výhier, 0 remíz a 10 prehier v 19 zápasoch, so 33 strelenými gólmi (1.7 na zápas) a 50 inkasovanými, s 3 čistými kontami.

JK Tabasalu má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu -.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené JK Tabasalu tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

JK Tabasalu je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

Esiliiga BEstonia • Sezóna 2026
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy91019
Výhry549
Remízy000
Prehry4610
Strelené góly151833
Inkasované góly212950
Priemer strelených gólov1.71.81.7
Priemer obdržených gólov2.32.92.6
Čisté kontá213
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 3-1
Vonku 1-3
Najvyššia prehra
Doma 2-8
Vonku 6-1
Najviac strelených gólov
Doma 3
Vonku 3
Najviac inkasovaných gólov
Doma 8
Vonku 6
Série
Výhry 3
Prehry 4
Penalty
4 / 4
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0 Žlté
1 Červené
Strelené góly
Over 0.5 84%
16 Zápasy
Over 1.5 68%
13 Zápasy
Over 2.5 21%
4 Zápasy
Over 3.5 0%
0 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Hráč Vek Poz Hod
S. Paap
S. Paap
22 MID -
K. Pelt
K. Pelt
24 DEF -
J. Kokla
J. Kokla
24 MID -
Andreas Tiits
Andreas Tiits
23 - -
K. Koort
K. Koort
25 GK -
M. Tilk
M. Tilk
21 MID -
M. Toompuu
M. Toompuu
19 - -
A. Dyakiv
A. Dyakiv
18 MID -
A. Sarapuu
A. Sarapuu
21 FWD -
J. Taal
J. Taal
18 MID -
A. Moor
A. Moor
19 MID -
S. Salei
S. Salei
18 MID -
R. Rumberg
R. Rumberg
19 DEF -
K. Pormeister
K. Pormeister
18 FWD -
T. Matvejev
T. Matvejev
18 MID -
Reio Ilves
Reio Ilves
19 GK -
M. Padrik
M. Padrik
23 DEF -
R. Roste
R. Roste
18 FWD -