Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Kysucké Nové Mesto

K. Nove Mesto Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

11
Прогнозирани мачове
72.7%
Предвидимост
DLLDWD
Скорошна форма
1.33
Голове / мач
Kysucké Nové Mesto нямаше червени картони в последните 38 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Kysucke Nove Mesto срещу Banik Kalinovo, 3. liga - Center, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 2.70, равен 3.60, гост 2.18. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.44, увереност 6.2/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
K. Nove Mesto1
Kalinovo1
2.70
3.60
2.18
2
▴2.20
O2.5
1.50
Да
1.44
BTTS
1.44
6.2
✓ BTTS
1.446.2
Novohrad Lucenec срещу Kysucke Nove Mesto, 3. liga - Center, начален час 12:30. Коефициенти: домакин 1.45, равен 4.25, гост 5.60. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.45, увереност 5.0/10. Краен резултат 3–2, печеливша прогноза.
Край
MSK Lucenec3
K. Nove Mesto2
▾1.45
▴4.25
▴5.60
1
▾1.45
O2.5
▴1.49
Да
▾1.66
1
▾1.45
5.0
✓ 1
▾1.455.0
Kysucke Nove Mesto срещу Banska Byst II, 3. liga - Center, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.50, равен 3.20, гост 2.52. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.44, увереност 2.7/10. Краен резултат 1–3, губеща прогноза.
Край
K. Nove Mesto1
Banska II3
▴2.50
▾3.20
▾2.52
1
▴2.50
O2.5
1.66
Да
1.55
1X
▴1.44
2.7
1X
▴1.442.7
Podkonice срещу Kysucke N, 3. liga - Center, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.33, равен 5.10, гост 6.60. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.33, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–1, губеща прогноза.
Край
Podkonice1
K. Nove Mesto1
▾1.33
▴5.10
▴6.60
1
▾1.33
O2.5
1.33
Да
1.58
O2.5
1.33
5.0
O2.5
1.335.0
Kysucke Nove Mesto срещу Oravske Vesele, 3. liga - Center, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.12, равен 3.45, гост 2.90. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.34, увереност 4.2/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
K. Nove Mesto1
Oravske Vesele0
▾2.12
▾3.45
▴2.90
1
▾2.12
O2.5
1.57
Да
1.51
1X
▾1.34
4.2
✓ 1X
▾1.344.2
Kysucke Nove Mesto срещу Filakovo, 3. liga - Center, начален час 14:30. Коефициенти: домакин 3.40, равен 3.50, гост 1.91. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.56, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
K. Nove Mesto1
Filakovo1
▾3.40
▾3.50
▴1.91
2
▴1.91
O2.5
1.61
Да
1.56
BTTS
1.56
5.0
✓ BTTS
1.565.0
Rimavska Sobota срещу Kysucke Nove Mesto, 3. liga - Center, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 1.62, равен 4.10, гост 4.10. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.47, увереност 5.0/10. Краен резултат 4–1, печеливша прогноза.
Край
Rimavska Sobota4
K. Nove Mesto1
▴1.62
▾4.10
▾4.10
1
▴1.62
O2.5
1.39
Да
1.47
BTTS
1.47
5.0
✓ BTTS
1.475.0
Namestovo срещу Kysucke Nove Mesto, 3. liga - Center, начален час 15:30. Коефициенти: домакин 1.17, равен 6.60, гост 13.50. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.30, увереност 5.1/10. Краен резултат 4–0, печеливша прогноза.
Край
Namestovo4
K. Nove Mesto0
▾1.17
▴6.60
▴13.50
1
▾1.17
O2.5
1.30
Да
▾1.95
O2.5
1.30
5.1
✓ O2.5
1.305.1
Kysucke Nove Mesto срещу Jednota Banova, 3. liga - Center, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.89, равен 3.40, гост 3.50. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.70, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–0, губеща прогноза.
Край
K. Nove Mesto2
Jednota Banova0
1.89
3.40
3.50
2
3.50
U3.5
1.30
Не
2.00
X2
1.70
5.0
X2
1.705.0

Сезонна статистика

3. liga - Center Словакия · Сезон 2026
13Мачове Процент победи 15%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове5813
Победи112
Равенства213
Загуби268
Вкарани голове51217
Допуснати голове72633
Средно вкарани голове1.01.51.3
Средно допуснати голове1.43.32.5
Сухи мрежи112
Без вкаран гол033
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин1-0
Гост0-5
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост6-0
Най-много вкарани голове
Домакин1
Гост5
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост7
Серии
Победи1
Загуби3
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.577%
10 мача
Над 1.523%
3 мача
Над 2.515%
2 мача
Над 3.58%
1 мача
Над 4.58%
1 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Словакия - 3. liga - Center
# Отбор М Г Т
1 MFK Bytča 25 55-30 56
2 Námestovo 25 62-28 51
3 Banská Byst II 25 44-27 49
4 Novohrad Lučenec 25 38-30 43
5 Fomat Martin 25 49-33 40
6 Fiľakovo 25 43-43 40
7 Ružomberok II 25 50-40 36
8 Rimavská Sobota 25 53-57 35
9 Podkonice 25 40-38 34
10 Baník Kalinovo 25 30-43 29
11 Oravské Veselé 25 34-43 25
12 Dolný Kubín 25 40-61 21
13 Jednota Bánová 25 26-57 15
14 Kysucké Nové Mesto 25 17-51 15

Прогнози и съвети за залагания за Kysucké Nové Mesto

Търсите прогнози за Kysucké Nové Mesto? NerdyTips предлага футболни прогнози за Kysucké Nové Mesto, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 11 мача с участието на Kysucké Nové Mesto с точност на Best Tip от 72.7%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 3. liga - Center Kysucké Nové Mesto записа 2 победи, 3 равенства и 8 загуби в 13 мача, отбелязвайки 17 гола (1.3 на мач) и допускайки 33, при 2 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Kysucké Nové Mesto остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Kysucké Nové Mesto е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.