Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Pompiers

Pompiers Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

6
Прогнозирани мачове
33.3%
Предвидимост
DDDWDD
Скорошна форма
1.20
Голове / мач
Pompiers е без загуба у дома в последните 5 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Pompiers срещу Tevragh-Zeine, Premier League, начален час 18:30. Коефициенти: домакин 2.02, равен 3.05, гост 3.50. Best Tip: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.52, увереност 4.8/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Pompiers1
Tevragh-Zeine1
▾2.02
3.05
▴3.50
X2
1.63
U2.5
▴1.52
Не
1.68
U2.5
1.52
4.8
✓ U2.5
1.524.8
Pompiers срещу Nouakchott Academie, Premier League, начален час 17:45. Коефициенти: домакин 2.06, равен 3.05, гост 3.35. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.58, увереност 2.9/10. Краен резултат 0–0, печеливша прогноза.
Край
Pompiers0
Nouakchott Acad. 0
2.06
3.05
3.35
2
3.35
U2.5
1.58
Не
1.79
X2
1.58
2.9
✓ X2
1.582.9
Tevragh-Zeine срещу Pompiers, Premier League, начален час 17:45. Коефициенти: домакин 2.65, равен 2.80, гост 2.63. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.35, увереност 2.8/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Tevragh-Zeine 1
Pompiers1
2.65
2.80
2.63
1
2.65
U2.5
1.44
Не
1.66
1X
1.35
2.8
✓ 1X
1.352.8
Pompiers срещу Inter Nouakchott, Premier League, начален час 17:45. Коефициенти: домакин 1.55, равен 3.55, гост 6.60. Best Tip: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.63, увереност 1.8/10. Краен резултат 3–1, губеща прогноза.
Край
Pompiers3
Inter N1
▴1.55
▾3.55
▴6.60
1X
▾1.08
U2.5
▴1.63
Не
▴1.63
U2.5
▴1.63
1.8
U2.5
▴1.631.8
Pompiers срещу Ksar, Premier League, начален час 22:00. Коефициенти: домакин 1.65, равен 3.50, гост 5.75. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.65, увереност 4.5/10. Краен резултат 2–2, губеща прогноза.
Край
Pompiers2
Ksar2
▴1.65
▾3.50
5.75
1
▴1.65
U2.5
▾1.58
Не
▾1.62
1
▴1.65
4.5
1
▴1.654.5
Pompiers срещу Gendrim, Premier League, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 2.37, равен 2.90, гост 4.10. Best Tip: победа за домакина, коефициент 2.37, увереност 4.1/10. Краен резултат 0–0, губеща прогноза.
Край
Pompiers0
Gendrim0
▴2.37
▾2.90
▾4.10
1
▴2.37
U2.5
▾1.50
Не
▾1.61
1
▴2.37
4.1
1
▴2.374.1
Pompiers срещу Nouadhibou, Premier League, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 4.50, равен 2.87, гост 2.15. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.71, увереност 2.7/10. Краен резултат 0–4, губеща прогноза.
Край
Pompiers0
Nouadhibou4
▴4.50
▴2.87
▾2.15
1
▴4.50
U2.5
1.37
Не
1.54
1X
▴1.71
2.7
1X
▴1.712.7

Сезонна статистика

Premier League Мавритания · Сезон 2026
2Мачове Процент победи 50%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове112
Победи011
Равенства101
Загуби000
Вкарани голове134
Допуснати голове101
Средно вкарани голове1.03.02.0
Средно допуснати голове1.00.00.5
Сухи мрежи011
Без вкаран гол000
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин-
Гост0-3
Най-много вкарани голове
Домакин1
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин1
Гост0
Серии
Победи1
Загуби0
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.5100%
2 мача
Над 1.550%
1 мача
Над 2.550%
1 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Мавритания - Premier League
# Отбор М Г Т
1 Police 4 6-1 8
2 Pompiers 3 7-2 7
3 Gendrim 3 6-3 7
4 N'Zidane 4 4-3 7
5 AC Douane 3 7-4 6
6 Tevragh-Zeïne 4 6-3 6
7 Nouadhibou 2 1-0 4
8 Nouakchott Academie 2 1-0 4
9 Chemal 2 1-1 2
10 Armée 4 2-6 2
11 SNIM 3 1-4 1
12 Nouakchott King's 3 3-7 1
13 Kaédi 3 1-5 1
14 Kédia 4 1-8 1

Прогнози и съвети за залагания за Pompiers

Търсите прогнози за Pompiers? NerdyTips предлага футболни прогнози за Pompiers, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 6 мача с участието на Pompiers с точност на Best Tip от 33.3%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Premier League Pompiers записа 1 победи, 1 равенства и 0 загуби в 2 мача, отбелязвайки 4 гола (2.0 на мач) и допускайки 1, при 1 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Pompiers остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Pompiers е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.