Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Pompiers

Pompiers Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

6
Ennustetut ottelut
33.3%
Ennustettavuusaste
DDDWDD
Viimeaikainen vire
1.20
Maalit / ottelu
Pompiers on ollut kotona tappiotta viimeiset 5 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Pompiers vs Tevragh-Zeine, Premier League, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.02 koti, 3.05 tasapeli, 3.50 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.52, luottamus 4.8/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Pompiers1
Tevragh-Zeine1
▾2.02
3.05
▴3.50
X2
1.63
U2.5
▴1.52
Ei
1.68
U2.5
1.52
4.8
✓ U2.5
1.524.8
Pompiers vs Nouakchott Academie, Premier League, alkaa klo 17:45. Kertoimet: 2.06 koti, 3.05 tasapeli, 3.35 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.58, luottamus 2.9/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Pompiers0
Nouakchott Acad. 0
2.06
3.05
3.35
2
3.35
U2.5
1.58
Ei
1.79
X2
1.58
2.9
✓ X2
1.582.9
Tevragh-Zeine vs Pompiers, Premier League, alkaa klo 17:45. Kertoimet: 2.65 koti, 2.80 tasapeli, 2.63 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 2.8/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Tevragh-Zeine 1
Pompiers1
2.65
2.80
2.63
1
2.65
U2.5
1.44
Ei
1.66
1X
1.35
2.8
✓ 1X
1.352.8
Pompiers vs Inter Nouakchott, Premier League, alkaa klo 17:45. Kertoimet: 1.55 koti, 3.55 tasapeli, 6.60 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.63, luottamus 1.8/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
Pompiers3
Inter N1
▴1.55
▾3.55
▴6.60
1X
▾1.08
U2.5
▴1.63
Ei
▴1.63
U2.5
▴1.63
1.8
U2.5
▴1.631.8
Pompiers vs Ksar, Premier League, alkaa klo 22:00. Kertoimet: 1.65 koti, 3.50 tasapeli, 5.75 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.65, luottamus 4.5/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Pompiers2
Ksar2
▴1.65
▾3.50
5.75
1
▴1.65
U2.5
▾1.58
Ei
▾1.62
1
▴1.65
4.5
1
▴1.654.5
Pompiers vs Gendrim, Premier League, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.37 koti, 2.90 tasapeli, 4.10 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 2.37, luottamus 4.1/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Pompiers0
Gendrim0
▴2.37
▾2.90
▾4.10
1
▴2.37
U2.5
▾1.50
Ei
▾1.61
1
▴2.37
4.1
1
▴2.374.1
Pompiers vs Nouadhibou, Premier League, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 4.50 koti, 2.87 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.71, luottamus 2.7/10. Lopputulos 0–4, vihje ei osunut.
Loppu
Pompiers0
Nouadhibou4
▴4.50
▴2.87
▾2.15
1
▴4.50
U2.5
1.37
Ei
1.54
1X
▴1.71
2.7
1X
▴1.712.7

Kauden tilastot

Premier League Mauritania · Kausi 2026
2Ottelut Voittoprosentti 50%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut112
Voitot011
Tasapelit101
Tappiot000
Tehdyt maalit134
Päästetyt maalit101
Tehtyjen maalien keskiarvo1.03.02.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.00.00.5
Nollapelit011
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti-
Vieras0-3
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras0
Putket
Voitot1
Tappiot0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
2 ottelua
Yli 1.550%
1 ottelua
Yli 2.550%
1 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Mauritania - Premier League
# Joukkue O M P
1 Police 4 6-1 8
2 Pompiers 3 7-2 7
3 Gendrim 3 6-3 7
4 N'Zidane 4 4-3 7
5 AC Douane 3 7-4 6
6 Tevragh-Zeïne 4 6-3 6
7 Nouadhibou 2 1-0 4
8 Nouakchott Academie 2 1-0 4
9 Chemal 2 1-1 2
10 Armée 4 2-6 2
11 SNIM 3 1-4 1
12 Nouakchott King's 3 3-7 1
13 Kaédi 3 1-5 1
14 Kédia 4 1-8 1

Pompiers – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Pompiers? NerdyTips tuottaa joukkueen Pompiers otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 6 ottelua, joissa Pompiers on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 33.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Premier League -kaudella Pompiers on pelannut 2 ottelua: 1 voittoa, 1 tasapeliä ja 0 tappiota. Se on tehnyt 4 maalia (2.0 per ottelu), päästänyt 1 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Pompiers päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Pompiers on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.