Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Pompiers

Pompiers Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

6
Ennustatud mängud
33.3%
Ennustatavuse määr
DDDWDD
Hiljutine vorm
1.20
Väravad / mäng
Pompiers on kodus viimases 5 mängus püsinud kaotuseta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Pompiers vs Tevragh-Zeine, Premier League, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.05 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 4.8/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pompiers1
Tevragh-Zeine1
▾2.02
3.05
▴3.50
X2
1.63
U2.5
▴1.52
Ei
1.68
U2.5
1.52
4.8
✓ U2.5
1.524.8
Pompiers vs Nouakchott Academie, Premier League, algus kell 17:45. Koefitsiendid: 2.06 koduvõit, 3.05 viik, 3.35 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.58, usaldus 2.9/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pompiers0
Nouakchott Acad. 0
2.06
3.05
3.35
2
3.35
U2.5
1.58
Ei
1.79
X2
1.58
2.9
✓ X2
1.582.9
Tevragh-Zeine vs Pompiers, Premier League, algus kell 17:45. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 2.80 viik, 2.63 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 2.8/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Tevragh-Zeine 1
Pompiers1
2.65
2.80
2.63
1
2.65
U2.5
1.44
Ei
1.66
1X
1.35
2.8
✓ 1X
1.352.8
Pompiers vs Inter Nouakchott, Premier League, algus kell 17:45. Koefitsiendid: 1.55 koduvõit, 3.55 viik, 6.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.63, usaldus 1.8/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Pompiers3
Inter N1
▴1.55
▾3.55
▴6.60
1X
▾1.08
U2.5
▴1.63
Ei
▴1.63
U2.5
▴1.63
1.8
U2.5
▴1.631.8
Pompiers vs Ksar, Premier League, algus kell 22:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.50 viik, 5.75 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.65, usaldus 4.5/10. Lõppseis 2–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Pompiers2
Ksar2
▴1.65
▾3.50
5.75
1
▴1.65
U2.5
▾1.58
Ei
▾1.62
1
▴1.65
4.5
1
▴1.654.5
Pompiers vs Gendrim, Premier League, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.37 koduvõit, 2.90 viik, 4.10 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 2.37, usaldus 4.1/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Pompiers0
Gendrim0
▴2.37
▾2.90
▾4.10
1
▴2.37
U2.5
▾1.50
Ei
▾1.61
1
▴2.37
4.1
1
▴2.374.1
Pompiers vs Nouadhibou, Premier League, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 4.50 koduvõit, 2.87 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.71, usaldus 2.7/10. Lõppseis 0–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Pompiers0
Nouadhibou4
▴4.50
▴2.87
▾2.15
1
▴4.50
U2.5
1.37
Ei
1.54
1X
▴1.71
2.7
1X
▴1.712.7

Hooaja statistika

Premier League Mauritaania · Hooaeg 2026
2Mängud Võidumäär 50%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud112
Võidud011
Viigid101
Kaotused000
Löödud väravad134
Sisse lastud väravad101
Keskm. löödud väravad1.03.02.0
Keskm. sisse lastud väravad1.00.00.5
Nullimängud011
Mängud väravata000
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil0-3
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu1
Võõrsil0
Seeriad
Võit1
Kaotus0
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
2 mängu
Üle 1.550%
1 mängu
Üle 2.550%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Mauritaania - Premier League
# Meeskond M V P
1 Police 4 6-1 8
2 Pompiers 3 7-2 7
3 Gendrim 3 6-3 7
4 N'Zidane 4 4-3 7
5 AC Douane 3 7-4 6
6 Tevragh-Zeïne 4 6-3 6
7 Nouadhibou 2 1-0 4
8 Nouakchott Academie 2 1-0 4
9 Chemal 2 1-1 2
10 Armée 4 2-6 2
11 SNIM 3 1-4 1
12 Nouakchott King's 3 3-7 1
13 Kaédi 3 1-5 1
14 Kédia 4 1-8 1

Pompiers ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Pompiers ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Pompiers meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 6 mängu, milles on osalenud Pompiers, parima vihje täpsusega 33.3%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Premier League hooajal on Pompiers saavutanud 1 võitu, 1 viiki ja 0 kaotust 2 mängus, lüües 4 väravat (2.0 mängu kohta) ja lastes sisse 1, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Pompiers ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Pompiers on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.