Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
FC Anyang

FC Anyang Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€8.60m Ø 28.4 K League 1
107
Partits Pronosticats
59.8%
Taxa de Predicció
WWDLLD
Forma Recent
1.40
Gols / Partit
FC Anyang no va rebre targetes vermelles en els últims 21 partits
Proper partit K League 1 · dg., 18 d’oct. · 8:30
Pohang
VS08:30
Anyang
Desbloqueja el pronòstic
Subscriu-te per veure-ho

Partits Recents

Gimcheon Sangmu FC vs FC Anyang, K League 1, inici a les 08:30. Quotes: 2.45 local, 3.35 empat, 2.88 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.45, confiança 5.9/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
FC AnyangAnyang1
▴2.45
▾3.35
▾2.88
1
▴2.45
O1.5
▴1.26
Sí
▾1.67
1X
▴1.45
5.9
1X
▴1.455.9
FC Anyang vs Ulsan Hyundai FC, K League 1, inici a les 11:00. Quotes: 3.95 local, 3.85 empat, 1.83 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.27, confiança 8.5/10. Resultat final 2–1, pronòstic fallat.
FT
FC AnyangAnyang2
Ulsan Hyundai FCUlsan HD1
▴3.95
▴3.85
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
▾1.63
Sí
▾1.57
X2
▾1.27
8.5
X2
▾1.278.5
Gwangju FC vs FC Anyang, K League 1, inici a les 11:00. Quotes: 3.25 local, 3.35 empat, 2.30 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.32, confiança 4.2/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Gwangju FC1
FC AnyangAnyang1
▾3.25
▴3.35
▴2.30
1X
1.65
O1.5
▾1.32
Sí
▾1.75
O1.5
▾1.32
4.2
✓ O1.5
▾1.324.2
Daejeon Citizen vs FC Anyang, K League 1, inici a les 11:30. Quotes: 1.53 local, 4.45 empat, 5.70 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.21, confiança 8.0/10. Resultat final 3–2, pronòstic encertat.
FT
Daejeon CitizenDaejeon3
FC AnyangAnyang2
▾1.53
▴4.45
▴5.70
2
▴5.70
O1.5
▾1.21
No
▴2.07
O1.5
▾1.21
8.0
✓ O1.5
▾1.218.0
FC Anyang vs Gangwon FC, K League 1, inici a les 11:00. Quotes: 3.15 local, 3.20 empat, 2.32 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.37, confiança 5.1/10. Resultat final 0–3, pronòstic encertat.
FT
FC AnyangAnyang0
Gangwon FCGangwon3
▾3.15
▾3.20
▴2.32
1X
▾1.62
O1.5
▴1.37
Sí
▴1.88
O1.5
▴1.37
5.1
✓ O1.5
▴1.375.1
Bucheon FC 1995 vs FC Anyang, K League 1, inici a les 11:30. Quotes: 2.60 local, 3.35 empat, 2.85 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.45, confiança 4.7/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Bucheon FC 1995Bucheon1
FC AnyangAnyang1
▾2.60
▴3.35
▴2.85
1
▾2.60
O1.5
▾1.31
Sí
▾1.73
1X
▾1.45
4.7
✓ 1X
▾1.454.7
FC Anyang vs Incheon United, K League 1, inici a les 11:30. Quotes: 3.95 local, 3.30 empat, 2.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.27, confiança 7.5/10. Resultat final 2–1, pronòstic fallat.
FT
FC AnyangAnyang2
Incheon UnitedIncheon 1
▴3.95
▴3.30
▾2.00
2
▾2.00
O1.5
▾1.37
Sí
1.88
X2
▾1.27
7.5
X2
▾1.277.5

Anyang Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
XutsA porta / partit
3.8
Possessió
47%
CórnersMitjana per partit
2.5
DisciplinaTargetes per partit
1.6
Taxa de Victòria
40%

Estadístiques de Temporada

K League 1 Corea del Sud · Temporada 2026
30Partits Taxa de Victòria 30%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits151530
Victòries459
Empats5611
Derrotes6410
Gols a Favor172138
Gols en Contra272047
Mitjana de Gols a Favor1.11.41.3
Mitjana de Gols en Contra1.81.31.6
Porteries a Zero033
Partits sense Marcar426
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local2-1
Visitant2-5
Derrota Més Àmplia
Local0-7
Visitant3-1
Més Gols Marcats
Local2
Visitant5
Més Gols Encaixats
Local7
Visitant3
Ratxes
Victòries2
Derrotes4
Penals
5/ 7
71.43% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
6–5
0-15
6–2
16-30
6–8
31-45
7–11
46-60
6–11
61-75
8–9
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
4-3-318 G
3-4-35 G
4-2-3-14 G
3-4-1-21 G
58Grogues
4Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.580%
24 Partits
Més de 1.533%
10 Partits
Més de 2.57%
2 Partits
Més de 3.53%
1 Partits
Més de 4.53%
1 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
Y. Rafael Y. Rafael 26 MID 6.90
T. Oude Kotte T. Oude Kotte 29 DEF 6.83
Lee Tae-Hee Lee Tae-Hee 33 MID 6.80
Gang Kim Gang Kim 18 FWD 6.80
Park Jeong-Hun Park Jeong-Hun 21 FWD 6.65
Breno Herculano Breno Herculano 26 FWD 6.62
I. Jukić I. Jukić 29 FWD 6.60
Kim Ji-Hoon Kim Ji-Hoon 21 DEF 6.60
Hong Jae-seok Hong Jae-seok 22 DEF 6.60
Choe Gyu-Hyeon Choe Gyu-Hyeon 25 MID 6.37
Lee Jin-Yong Lee Jin-Yong 24 MID 6.32
Woon Kim Woon Kim 31 FWD 6.17
Kwon Kyung-Won Kwon Kyung-Won 33 DEF 6.13
Airton Airton 26 FWD 6.02
Choi Geon-Joo Choi Geon-Joo 26 FWD 5.94
Matheus Oliveira Matheus Oliveira 28 FWD 5.83
B. Knežević B. Knežević 23 MID 5.73
Kim Jung-Hyun Kim Jung-Hyun 32 MID 5.53
Kang Ji-Hoon Kang Ji-Hoon 28 DEF 5.52
Chae Hyun-Woo Chae Hyun-Woo 21 FWD 5.46
Lee Chang-Yong Lee Chang-Yong 35 DEF 5.33
B. Tsague B. Tsague 25 FWD 5.27
Kim Jeong-Hoon Kim Jeong-Hoon 24 GK 5.06
Kim Dong-Jin Kim Dong-Jin 33 MID 4.73
Kim Young-Chan Kim Young-Chan 32 DEF 4.47
Han Ka-ram Han Ka-ram 27 MID 4.36
D. Bakker D. Bakker 30 MID 4.23
Kim Bo-Kyung Kim Bo-Kyung 36 MID 3.46
Moon Seong-Woo Moon Seong-Woo 22 MID 3.40
J. h. Kim J. h. Kim 21 DEF 3.35
Jae-hyeon Kim Jae-hyeon Kim 21 DEF 2.54
Kim Da-Sol Kim Da-Sol 36 GK 1.86
Ju Hyun-Woo Ju Hyun-Woo 35 DEF 1.55

Classificació

Corea del Sud - K League 1
# Equip J G P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Pronòstics d'apostes de FC Anyang

Busques pronòstics de FC Anyang? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a FC Anyang generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 107 partits amb la participació de FC Anyang, amb una precisió del millor pronòstic de 59.8%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de K League 1, FC Anyang ha aconseguit 9 victòries, 11 empats i 10 derrotes en 30 partits, marcant 38 gols (1.3 per partit) i encaixant-ne 47, amb 3 porteries a zero.

FC Anyang té actualment un valor de mercat estimat de €8.60m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de FC Anyang es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

FC Anyang és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.