Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
FCI Levadia II

FCI Levadia II Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

58
Partits Pronosticats
63.8%
Taxa de Predicció
WWWDWL
Forma Recent
2.20
Gols / Partit
FCI Levadia II va tenir 5+ xuts a porta en els últims 6 partits
Cap partit programat

El FCI Levadia II no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

FCI Levadia II vs Nomme Kalju II, Esiliiga A, inici a les 17:00. Quotes: 1.30 local, 5.80 empat, 6.80 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.30, confiança 8.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
FCI Levadia IILevadia U211
Nomme Kalju IINomme II0
▾1.30
▴5.80
▴6.80
1
▾1.30
O2.5
▴1.16
Sí
▴1.37
1
▾1.30
8.0
✓ 1
▾1.308.0
Nomme United II vs FCI Levadia II, Esiliiga A, inici a les 16:00. Quotes: 2.67 local, 4.00 empat, 2.25 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.16, confiança 7.5/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Nomme United IINomme Utd U210
FCI Levadia IILevadia U211
▴2.67
▴4.00
▾2.25
2
▾2.25
O2.5
▾1.16
Sí
▾1.21
O2.5
▾1.16
7.5
O2.5
▾1.167.5
FC Tallinn vs FCI II, Esiliiga A, inici a les 10:30. Quotes: 2.95 local, 3.90 empat, 2.32 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.47, confiança 8.0/10. Resultat final 1–5, pronòstic encertat.
FT
FC Tallinn1
FCI IILevadia U215
▾2.95
▴3.90
▴2.32
2
▴2.32
O2.5
▾1.27
Sí
▾1.27
X2
▴1.47
8.0
✓ X2
▴1.478.0
FCI Levadia II vs Tartu Welco, Esiliiga A, inici a les 17:00. Quotes: 3.15 local, 3.85 empat, 1.97 visitant. Millor pronòstic: almenys 4 gols marcats, quota 1.87, confiança 8.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
FCI Levadia IILevadia U210
Tartu Welco0
▾3.15
▾3.85
▴1.97
1
▾3.15
O3.5
▴1.87
Sí
▴1.35
O3.5
▴1.87
8.0
O3.5
▴1.878.0
FCI Levadia II vs Flora II, Esiliiga A, inici a les 16:00. Quotes: 2.55 local, 3.90 empat, 2.30 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.22, confiança 7.6/10. Resultat final 6–2, pronòstic encertat.
FT
FCI Levadia IILevadia U216
Flora II2
▴2.55
▾3.90
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
▾1.22
Sí
▾1.25
O2.5
▾1.22
7.6
✓ O2.5
▾1.227.6
Maardu vs FCI II, Esiliiga A, inici a les 10:30. Quotes: 2.10 local, 3.90 empat, 3.10 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.27, confiança 8.0/10. Resultat final 4–2, pronòstic encertat.
FT
Maardu4
FCI IILevadia U212
▾2.10
3.90
▴3.10
X2
1.74
O2.5
▴1.27
Sí
▴1.30
O2.5
▴1.27
8.0
✓ O2.5
▴1.278.0
FCI Levadia II vs FC Tallinn, Esiliiga A, inici a les 11:00. Quotes: 1.72 local, 4.15 empat, 4.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.25, confiança 8.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
FCI Levadia IILevadia U212
FC Tallinn1
▾1.72
4.15
▴4.00
1
▾1.72
O2.5
1.29
Sí
▴1.37
1X
▾1.25
8.0
✓ 1X
▾1.258.0
Tartu Welco vs FCI II, Esiliiga A, inici a les 13:00. Quotes: 1.48 local, 5.00 empat, 5.60 visitant. Millor pronòstic: almenys 4 gols marcats, quota 1.65, confiança 8.0/10. Resultat final 4–2, pronòstic encertat.
FT
Tartu Welco4
FCI IILevadia U212
1.48
▴5.00
▾5.60
X
▴5.00
O3.5
▾1.65
Sí
▾1.35
O3.5
▾1.65
8.0
✓ O3.5
▾1.658.0
Quotes: 1.35 local, 4.75 empat, 7.50 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.35, confiança 7.2/10. Resultat final 7–1.
FT
FCI Levadia IILevadia U217
Parnu1
1.35
4.75
7.50
1
1.35
O2.5
1.46
Sí
1.64
1
1.35
7.2
1
1.357.2

Levadia U21 Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
XutsA porta / partit
7.9
Possessió
58%
CórnersMitjana per partit
6
Taxa de Victòria
50%

Estadístiques de Temporada

Esiliiga A Estònia · Temporada 2026
30Partits Taxa de Victòria 47%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits161430
Victòries8614
Empats202
Derrotes6814
Gols a Favor332861
Gols en Contra253055
Mitjana de Gols a Favor2.12.02.0
Mitjana de Gols en Contra1.62.11.8
Porteries a Zero437
Partits sense Marcar224
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local6-2
Visitant1-5
Derrota Més Àmplia
Local1-3
Visitant5-0
Més Gols Marcats
Local6
Visitant5
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant5
Ratxes
Victòries4
Derrotes5
Penals
3/ 3
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
10–6
0-15
7–12
16-30
7–6
31-45
13–5
46-60
11–9
61-75
10–14
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0Grogues
1Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.587%
26 Partits
Més de 1.567%
20 Partits
Més de 2.523%
7 Partits
Més de 3.517%
5 Partits
Més de 4.57%
2 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
M. Žukov M. Žukov 22 GK 7.04
Kauã Kauã 21 DEF 6.16
E. Dolgov E. Dolgov 17 FWD -
M. Bah M. Bah 20 FWD -
N. Muravljov N. Muravljov 18 FWD -
G. Lehtmets G. Lehtmets 21 FWD -
A. Zakarlyuka A. Zakarlyuka 30 MID -
A. Sakarias A. Sakarias 21 MID -
M. Skvortsov M. Skvortsov 18 MID -
M. Jumankin M. Jumankin 19 MID -
M. Laskov M. Laskov 19 MID -
V. Iboro V. Iboro 20 DEF -
H. Liiv H. Liiv 18 DEF -
T. Tammik T. Tammik 23 DEF -
R. Aan R. Aan 20 DEF -
H. Järvelaid H. Järvelaid 27 DEF -
D. Abramenko D. Abramenko 17 GK -
O. Ani O. Ani 27 GK -
H. Käblik H. Käblik 20 FWD -
B. Mirošnitšenko B. Mirošnitšenko 18 FWD -
N. Kondratski N. Kondratski 21 FWD -
F. Rodionov F. Rodionov 18 FWD -
A. Fesenko A. Fesenko 17 MID -
M. Gussev M. Gussev 31 MID -
A. Kompus A. Kompus 17 MID -
N. Grankin N. Grankin 25 MID -
A. Dunitš A. Dunitš 20 MID -
M. Ouertani M. Ouertani 17 MID -
D. Matrossov D. Matrossov 17 MID -
S. Kenchoshvili S. Kenchoshvili 19 MID -
A. Sibul A. Sibul 19 MID -
J. Pihkva J. Pihkva 19 DEF -
J. Hamburg J. Hamburg 16 DEF -
T. Zahovaiko T. Zahovaiko 17 DEF -
T. Sibul T. Sibul 17 GK -

Classificació

Estònia - Esiliiga A
# Equip J G P
1 Tartu Welco 32 92-39 68
2 Viimsi 31 58-32 53
3 Flora II 31 73-55 48
4 Elva 31 47-48 48
5 FCI Levadia II 31 62-55 47
6 Maardu 29 47-59 42
7 Tallinna Kalev 30 53-57 37
8 Nõmme United II 31 50-63 36
9 FC Tallinn 32 41-73 35
10 Nõmme Kalju II 32 38-80 23

Pronòstics d'apostes de FCI Levadia II

Busques pronòstics de FCI Levadia II? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a FCI Levadia II generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 58 partits amb la participació de FCI Levadia II, amb una precisió del millor pronòstic de 63.8%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Esiliiga A, FCI Levadia II ha aconseguit 14 victòries, 2 empats i 14 derrotes en 30 partits, marcant 61 gols (2.0 per partit) i encaixant-ne 55, amb 7 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de FCI Levadia II es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

FCI Levadia II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.