Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
SC Wiener Neustadt

SC Wiener Neustadt Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

15
Partits Pronosticats
66.7%
Taxa de Predicció
LDLWDL
Forma Recent
1.20
Gols / Partit
SC Wiener Neustadt no va rebre targetes vermelles en els últims 30 partits
Cap partit programat

El SC Wiener Neustadt no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Quotes: 3.00 local, 3.75 empat, 2.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.32, confiança 5.0/10. Resultat final 0–1.
FT
SC Wiener NeustadtWiener N0
Drassburg1
3.00
3.75
2.00
2
2.00
O2.5
1.53
No
2.48
X2
1.32
5.0
X2
1.325.0
Quotes: 1.75 local, 3.95 empat, 3.68 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.22, confiança 6.6/10. Resultat final 3–3.
FT
Krems3
SC Wiener NeustadtWiener N3
1.75
3.95
3.68
1
1.75
O2.5
1.46
Sí
1.45
1X
1.22
6.6
1X
1.226.6
Quotes: 3.75 local, 3.75 empat, 1.75 visitant. Millor pronòstic: marca l'equip local, quota 1.38, confiança 8.2/10. Resultat final 0–3.
FT
SC Wiener NeustadtWiener N0
Wiener SC3
3.75
3.75
1.75
X2
1.22
O2.5
1.53
Sí
1.50
HS
1.38
8.2
HS
1.388.2
Quotes: 1.49 local, 4.40 empat, 5.00 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.50, confiança 5.0/10. Resultat final 1–4.
FT
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro1
SC Wiener NeustadtWiener N4
1.49
4.40
5.00
1X
1.12
O2.5
1.50
Sí
1.60
O2.5
1.50
5.0
O2.5
1.505.0
Quotes: 2.35 local, 3.72 empat, 2.50 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.48, confiança 6.8/10. Resultat final 2–2.
FT
SC Wiener NeustadtWiener N2
Mauerwerk2
2.35
3.72
2.50
1
2.35
O2.5
1.48
Sí
1.44
O2.5
1.48
6.8
O2.5
1.486.8
Quotes: 1.37 local, 4.70 empat, 6.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.37, confiança 9.6/10. Resultat final 4–0.
FT
Neusiedl4
SC Wiener NeustadtWiener N0
1.37
4.70
6.00
1
1.37
O2.5
1.42
Sí
1.62
1
1.37
9.6
1
1.379.6

Estadístiques de Temporada

No hi ha dades disponibles per a aquesta temporada

Les estadístiques no estan disponibles actualment per a aquest equip.

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Pronòstics d'apostes de SC Wiener Neustadt

Busques pronòstics de SC Wiener Neustadt? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a SC Wiener Neustadt generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 15 partits amb la participació de SC Wiener Neustadt, amb una precisió del millor pronòstic de 66.7%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de SC Wiener Neustadt es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

SC Wiener Neustadt és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.