Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Wisła Kraków U19

Wisla Krakow U19 Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

17
Partits pronosticats
82.4%
Previsibilitat
DWLWDD
Forma recent
2.20
Gols / partit
Wisła Kraków U19 va marcar en els últims 7 partits
Wisła Kraków U19 va encaixar gol en els últims 9 partits
Ambdós equips van marcar en els últims 7 partits de Wisła Kraków U19
Proper partit Central Youth League · dv., 6 de nov. · 9:00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Quota
Confiança 6.3/10
Desbloqueja el pronòstic

Partits recents

Wisla Krakow U19 vs Rakow Czestochowa U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.71 local, 4.35 empat, 3.30 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.44, confiança 8.0/10. Resultat final 3–3, pronòstic encertat.
FT
Wisla Krakow U193
Rakow U193
1.71
4.35
3.30
1
1.71
O2.5
1.36
Sí
1.44
BTTS
1.44
8.0
✓ BTTS
1.448.0
Slask Wroclaw U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, inici a les 13:00. Quotes: 2.25 local, 4.00 empat, 2.42 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.44, confiança 7.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Slask W. U191
Wisla Krakow U192
2.25
4.00
2.42
1
2.25
O2.5
1.44
Sí
1.45
O2.5
1.44
7.0
✓ O2.5
1.447.0
Wisla Krakow U19 vs Legia Warszawa U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 2.77 local, 4.00 empat, 2.00 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.35, confiança 8.0/10. Resultat final 3–4, pronòstic encertat.
FT
Wisla Krakow U193
Legia U194
2.77
4.00
2.00
1X
1.64
O2.5
1.31
Sí
1.35
BTTS
1.35
8.0
✓ BTTS
1.358.0
Escola Varsovia U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, inici a les 12:30. Quotes: 3.05 local, 4.20 empat, 1.85 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.28, confiança 6.7/10. Resultat final 3–4, pronòstic encertat.
FT
Escola U193
Wisla Krakow U194
3.05
4.20
1.85
2
1.85
U3.5
1.44
No
2.17
X2
1.28
6.7
✓ X2
1.286.7
Wisla Krakow U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, inici a les 14:00. Quotes: 2.17 local, 3.90 empat, 2.55 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.39, confiança 4.2/10. Resultat final 3–3, pronòstic encertat.
FT
Wisla Krakow U193
Polonia W. U19 3
2.17
3.90
2.55
1
2.17
O2.5
1.57
Sí
1.56
1X
1.39
4.2
✓ 1X
1.394.2
Zaglebie Lubin U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, inici a les 14:00. Quotes: 2.10 local, 3.85 empat, 2.67 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.58, confiança 7.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Zag. Lubin U192
Wisla Krakow U192
2.10
3.85
2.67
2
2.67
O2.5
1.47
Sí
1.47
X2
1.58
7.0
✓ X2
1.587.0
Arkonia U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, inici a les 10:45. Quotes: 2.62 local, 3.80 empat, 2.15 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.45, confiança 5.1/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Arkonia U191
Wisla Krakow U191
2.62
3.80
2.15
2
2.15
U3.5
1.45
No
2.30
U3.5
1.45
5.1
✓ U3.5
1.455.1
Wisla Krakow U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.41 local, 5.10 empat, 4.80 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.41, confiança 1.9/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Wisla Krakow U190
Stal Rzeszow U191
1.41
5.10
4.80
1
1.41
O2.5
1.42
Sí
1.64
1
1.41
1.9
1
1.411.9
Gornik Zabrze U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 3.00 local, 4.00 empat, 1.90 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.29, confiança 5.3/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Gornik Z. U191
Wisla Krakow U191
3.00
4.00
1.90
2
1.90
U3.5
1.95
No
3.10
X2
1.29
5.3
✓ X2
1.295.3
Lech Poznan U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.61 local, 4.50 empat, 3.75 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.43, confiança 5.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Lech Poznan U191
Wisla Krakow U192
1.61
4.50
3.75
X2
2.05
O2.5
1.33
Sí
1.43
BTTS
1.43
5.0
✓ BTTS
1.435.0
Wisla Krakow U19 vs Znicz Pruszkow U19, Central Youth League, inici a les 14:00. Quotes: 1.85 local, 4.10 empat, 3.10 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.76, confiança 7.4/10. Resultat final 2–1, pronòstic fallat.
FT
Wisla Krakow U192
Pruszkow U191
1.85
4.10
3.10
2
3.10
O2.5
1.29
Sí
1.34
X2
1.76
7.4
X2
1.767.4

Estadístiques de temporada

Central Youth League Polònia · Temporada 2026
13Partits Taxa de victòries 38%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits6713
Victòries145
Empats336
Derrotes202
Gols a favor151530
Gols en contra131124
Mitjana de gols a favor2.52.12.3
Mitjana de gols en contra2.21.61.8
Porteries a zero101
Partits sense marcar101
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local4-0
Visitant3-4
Derrota més àmplia
Local3-4
Visitant-
Més gols marcats
Local4
Visitant4
Més gols encaixats
Local4
Visitant3
Ratxes
Victòries2
Derrotes1
Penals
2/ 2
100.00% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
1–3
0-15
1–2
16-30
7–2
31-45
2–1
46-60
3–1
61-75
6–5
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.592%
12 Partits
Més de 1.577%
10 Partits
Més de 2.546%
6 Partits
Més de 3.515%
2 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Polònia - Central Youth League
# Equip J G P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Pronòstics d'apostes de Wisła Kraków U19

Busques pronòstics de Wisła Kraków U19? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Wisła Kraków U19 generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 17 partits de Wisła Kraków U19, amb una precisió del Best Tip de 82.4%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Central Youth League, Wisła Kraków U19 ha aconseguit 5 victòries, 6 empats i 2 derrotes en 13 partits, marcant 30 gols (2.3 per partit) i encaixant-ne 24, amb 1 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Wisła Kraków U19 continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Wisła Kraków U19 és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.