Åsane II Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
4
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LLDDL
Aktuální forma
1.80
Góly / Zápas
Åsane II měl over 2.5 gólu v 92% z posledních 12 zápasů
Åsane II inkasoval alespoň 1 gól v posledních 14 zápasech
Oba týmy skórovaly v posledních 6 zápasech týmu Åsane II
Žádné nadcházející zápasy
Tým Åsane II nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.
Poslední zápasy
Fana vs Asane II, 3. Division - Girone 3, výkop 17:00. Kurzy: 1.75 domácí, 5.00 remíza, 3.35 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.75, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 5–2, tip vyšel.
Fana5
Asane IIAsane 22Asane II vs Brann II, 3. Division - Girone 3, výkop 16:00. Kurzy: 3.35 domácí, 4.80 remíza, 1.90 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.15, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Asane IIAsane 21
Brann IIBrann 22Gneist vs Asane II, 3. Division - Girone 3, výkop 18:00. Kurzy: 2.23 domácí, 3.90 remíza, 2.60 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.24, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 3–3, tip vyšel.
Gneist3
Asane IIAsane 23Stord vs Asane II, 3. Division - Girone 3, výkop 17:00. Kurzy: 2.42 domácí, 3.90 remíza, 2.30 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.15, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Stord2
Asane IIAsane 22Djerv vs Asane II, 3. Division - Girone 3, výkop 17:00. Kurzy: 1.42 domácí, 4.95 remíza, 5.20 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.38, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
DjervDjerv 19193
Asane IIAsane 21
Konec
▴1.75
▾5.00
▾3.35
1
O3.5
Ano
1
8.0
✓ 1
Konec
▴3.35
▴4.80
▾1.90
2
O3.5
Ano
ODG
8.0
✓ ODG
Konec
▾2.23
▴3.90
▴2.60
1
O2.5
Ne
O2.5
4.5
✓ O2.5
Konec
▾2.42
▾3.90
▴2.30
1X
O2.5
Ano
O2.5
5.0
✓ O2.5
Konec
▴1.42
▾4.95
▾5.20
1
O3.5
Ano
ODG
5.0
✓ ODG
Statistiky sezóny
3. Division - Girone 3
22Zápasy
Procento výher 18%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 10 | 12 | 22 |
| Výhry | 1 | 3 | 4 |
| Remízy | 4 | 3 | 7 |
| Prohry | 5 | 6 | 11 |
| Vstřelené góly | 16 | 22 | 38 |
| Obdržené góly | 23 | 29 | 52 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.6 | 1.8 | 1.7 |
| Průměr obdržených gólů | 2.3 | 2.4 | 2.4 |
| Čistá konta | 0 | 1 | 1 |
| Bez vstřeleného gólu | 2 | 1 | 3 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-3
Hosté2-4
Nejtěžší porážka
Domácí0-3
Hosté4-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté5
Série
Výhry1
Prohry4
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.586%
19 zápasů
Nad 1.550%
11 zápasů
Nad 2.527%
6 zápasů
Nad 3.59%
2 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
V aktuální sezóně 3. Division - Girone 3 zaznamenal tým Åsane II 4 výher, 7 remíz a 11 proher v 22 zápasech, vstřelil 38 gólů (1.7 na zápas) a inkasoval 52, přičemž udržel 1 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Åsane II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Åsane II je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.