Sogndal II Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
3
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
WLLL
Aktuální forma
2.53
Góly / Zápas
Sogndal II prohrál posledních 4 zápasů
Sogndal II měl v posledních 8 zápasech over 1.5 gólu
Sogndal II inkasoval 2+ góly v posledních 4 zápasech
Žádné nadcházející zápasy
Tým Sogndal II nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.
Poslední zápasy
Sogndal II vs Gneist, 3. Division - Girone 3, výkop 14:00. Kurzy: 1.70 domácí, 4.35 remíza, 3.60 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.24, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 5–3, tip vyšel.
Sogndal IISogndal 25
Gneist3Djerv vs Sogndal II, 3. Division - Girone 3, výkop 15:00. Kurzy: 1.33 domácí, 5.50 remíza, 6.00 hosté. Nejlepší tip: padne více než 3.5 gólu, kurz 1.40, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
DjervDjerv 19192
Sogndal IISogndal 21Sogndal II vs Vard, 3. Division - Girone 3, výkop 13:00. Kurzy: 3.60 domácí, 4.25 remíza, 1.70 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.26, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–4, tip vyšel.
Sogndal IISogndal 22
VardV. Haugesund4Varegg vs Sogndal II, 3. Division - Girone 3, výkop 15:00. Kurzy: 2.35 domácí, 3.85 remíza, 2.41 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.25, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Varegg2
Sogndal IISogndal 20
Konec
▴1.70
▾4.35
▴3.60
1
O3.5
Ano
ODG
5.0
✓ ODG
Konec
▾1.33
▴5.50
▴6.00
1
O3.5
Ne
O3.5
5.0
O3.5
Konec
3.60
4.25
1.70
X
O3.5
Ano
ODG
5.0
✓ ODG
Konec
▾2.35
▴3.85
▴2.41
1
O3.5
Ano
ODG
5.0
ODG
Statistiky sezóny
3. Division - Girone 3
23Zápasy
Procento výher 39%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 12 | 11 | 23 |
| Výhry | 5 | 4 | 9 |
| Remízy | 1 | 2 | 3 |
| Prohry | 6 | 5 | 11 |
| Vstřelené góly | 31 | 30 | 61 |
| Obdržené góly | 25 | 24 | 49 |
| Průměr vstřelených gólů | 2.6 | 2.7 | 2.7 |
| Průměr obdržených gólů | 2.1 | 2.2 | 2.1 |
| Čistá konta | 1 | 3 | 4 |
| Bez vstřeleného gólu | 2 | 3 | 5 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí7-0
Hosté0-6
Nejtěžší porážka
Domácí2-4
Hosté5-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí7
Hosté6
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí4
Hosté5
Série
Výhry2
Prohry4
Penalty
3/ 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.578%
18 zápasů
Nad 1.565%
15 zápasů
Nad 2.548%
11 zápasů
Nad 3.535%
8 zápasů
Nad 4.522%
5 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
V aktuální sezóně 3. Division - Girone 3 zaznamenal tým Sogndal II 9 výher, 3 remíz a 11 proher v 23 zápasech, vstřelil 61 gólů (2.7 na zápas) a inkasoval 49, přičemž udržel 4 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Sogndal II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Sogndal II je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.