Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Åsane II

Åsane II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

4
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LLDDL
Hiljutine vorm
1.80
Väravad / Mäng
Åsane II mängudes löödi üle 2.5 värava 92% viimasest 12 mängust
Åsane II lasi viimases 14 mängus endale vähemalt 1 värava
Mõlemad meeskonnad lõid värava Åsane II viimases 6 mängus
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Åsane II pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Fana vs Asane II, 3. Division - Girone 3, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 5.00 viik, 3.35 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.75, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 5–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Fana5
Asane IIAsane 22
▴1.75
▾5.00
▾3.35
1
▴1.75
O3.5
▾1.57
Jah
▾1.15
1
▴1.75
8.0
✓ 1
▴1.758.0
Asane II vs Brann II, 3. Division - Girone 3, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 3.35 koduvõit, 4.80 viik, 1.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.15, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Asane IIAsane 21
Brann IIBrann 22
▴3.35
▴4.80
▾1.90
2
▾1.90
O3.5
▾1.35
Jah
▾1.15
BTTS
▾1.15
8.0
✓ BTTS
▾1.158.0
Gneist vs Asane II, 3. Division - Girone 3, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.23 koduvõit, 3.90 viik, 2.60 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.24, usaldusmäär 4.5/10. Lõppseis 3–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Gneist3
Asane IIAsane 23
▾2.23
▴3.90
▴2.60
1
▾2.23
O2.5
▾1.24
Ei
▴4.00
O2.5
▾1.24
4.5
✓ O2.5
▾1.244.5
Stord vs Asane II, 3. Division - Girone 3, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 3.90 viik, 2.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.15, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Stord2
Asane IIAsane 22
▾2.42
▾3.90
▴2.30
1X
▾1.50
O2.5
▾1.15
Jah
▾1.19
O2.5
▾1.15
5.0
✓ O2.5
▾1.155.0
Djerv vs Asane II, 3. Division - Girone 3, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.42 koduvõit, 4.95 viik, 5.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
DjervDjerv 19193
Asane IIAsane 21
▴1.42
▾4.95
▾5.20
1
▴1.42
O3.5
1.65
Jah
▾1.38
BTTS
▾1.38
5.0
✓ BTTS
▾1.385.0

Hooaja statistika

3. Division - Girone 3 Norra · Hooaeg 2026
22Mängud Võidumäär 18%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud101222
Võidud134
Viigid437
Kaotused5611
Löödud väravad162238
Sisse lastud väravad232952
Keskm. löödud väravad1.61.81.7
Keskm. sisse lastud väravad2.32.42.4
Nullimängud011
Mängud väravata213
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu4-3
Võõrsil2-4
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil5
Seeriad
Võit1
Kaotus4
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
5–8
0-15
9–6
16-30
6–10
31-45
7–12
46-60
7–6
61-75
4–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.586%
19 mängu
Üle 1.550%
11 mängu
Üle 2.527%
6 mängu
Üle 3.59%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Norra - 3. Division - Girone 3
# Meeskond M V P
1 Os 23 76-39 52
2 Djerv 23 59-30 50
3 Askøy 23 40-29 43
4 Vard 23 62-42 41
5 Fana 23 64-45 41
6 Brann II 23 54-43 36
7 Austevoll 23 45-51 36
8 Førde 23 43-51 31
9 Sogndal II 23 61-49 30
10 Stord 23 44-61 24
11 Varegg 23 37-46 23
12 Åsane II 23 39-57 19
13 Gneist 23 39-67 18
14 Fyllingsdalen 23 19-72 6

Praegusel 3. Division - Girone 3 hooajal on Åsane II saavutanud 4 võitu, 7 viiki ja 11 kaotust 22 mängus, lüües 38 väravat (1.7 mängu kohta) ja lubades lüüa 52, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Åsane II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Åsane II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.