Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Forge

Forge Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.80m Ø 26.9 Canadian Premier League
95
Predikované zápasy
73.7%
Míra úspěšnosti
DDDWWW
Aktuální forma
1.93
Góly / zápas
Forge: gól ve všech posledních 10 zápasech
Forge: série 13 zápasů bez porážky
Forge: série 8 domácích zápasů bez porážky
Příští zápas Canadian Premier League · so 7. listopadu · 18:00
Forge
VS
Atl. Ottawa
Best Tip
Kurz
Důvěra 6.4/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Atletico Ottawa vs Forge, Canadian Premier League, výkop 18:00. Kurzy: 5.50 domácí, 4.35 remíza, 1.55 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.18, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Atl. Ottawa 1
Forge2
▴5.50
▴4.35
▾1.55
X
▴4.35
O2.5
▾1.57
Ano
▴1.63
X2
▾1.18
2.0
✓ X2
▾1.182.0
Forge vs York United, Canadian Premier League, výkop 18:00. Kurzy: 1.36 domácí, 5.30 remíza, 7.00 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.44, důvěra 5.8/10. Konečný výsledek 5–0, tip vyšel.
Konec
Forge5
Inter Toronto0
▾1.36
▴5.30
▴7.00
X2
▴3.20
O2.5
▾1.44
Ano
▴1.67
O2.5
▴1.44
5.8
✓ O2.5
▴1.445.8
Forge vs Pacific FC, Canadian Premier League, výkop 00:00. Kurzy: 1.29 domácí, 6.30 remíza, 10.25 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.29, důvěra 7.2/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Forge3
Pacific FC0
1.29
6.30
10.25
1
1.29
O2.5
▾1.47
Ano
▾1.83
1
1.29
7.2
✓ 1
1.297.2
Forge vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, výkop 21:00. Kurzy: 1.52 domácí, 4.30 remíza, 6.00 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.52, důvěra 7.2/10. Konečný výsledek 3–3, tip nevyšel.
Konec
Forge3
HFX Wanderers3
▴1.52
4.30
6.00
1
▴1.52
U3.5
▾1.50
Ano
▴1.80
1
▴1.52
7.2
1
▴1.527.2
Vancouver FC vs Forge, Canadian Premier League, výkop 00:00. Kurzy: 3.95 domácí, 3.65 remíza, 2.05 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.25, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Vancouver FC1
Forge1
▴3.95
▴3.65
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
▾1.25
Ano
▾1.65
O1.5
▾1.25
3.9
✓ O1.5
▾1.253.9
Valour vs Forge, Canadian Premier League, výkop 01:00. Kurzy: 4.75 domácí, 4.00 remíza, 1.53 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.53, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Valour2
Forge1
4.75
4.00
1.53
2
1.53
O2.5
1.62
Ano
1.80
2
1.53
3.9
2
1.533.9
Kurzy: 5.75 domácí, 4.50 remíza, 1.45 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.48, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 1–1.
Konec
FC Edmonton1
Forge1
5.75
4.50
1.45
X2
1.10
U3.5
1.48
Ano
1.70
U3.5
1.48
4.0
U3.5
1.484.0

Statistiky sezóny

Canadian Premier League Kanada · Sezóna 2026
29Zápasy Procento výher 59%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy141529
Výhry10717
Remízy358
Prohry134
Vstřelené góly282351
Inkasované góly91524
Průměr vstřelených gólů2.01.51.8
Průměr inkasovaných gólů0.61.00.8
Čistá konta9312
Bez vstřeleného gólu224
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí5-0
Hosté1-4
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté2-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté2
Série
Výhry6
Prohry2
Penalty
4/ 5
80.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
5–3
0-15
9–1
16-30
5–6
31-45
10–3
46-60
9–4
61-75
13–6
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-3-39 G
4-2-3-19 G
3-4-2-11 G
60Žluté
3Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.586%
25 zápasů
Nad 1.548%
14 zápasů
Nad 2.531%
9 zápasů
Nad 3.57%
2 zápasů
Nad 4.53%
1 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
D. Nimick D. Nimick 25 DEF 7.24
A. Batisse A. Batisse 30 DEF 6.89
M. James M. James 32 DEF 6.86
B. Paton B. Paton 25 DEF 6.84
L. Johnson L. Johnson 26 FWD 6.76
D. Bertaud D. Bertaud 27 GK 6.75
N. Jensen N. Jensen 26 MID 6.75
M. Jevremović M. Jevremović 29 DEF 6.74
M. Bourgeois M. Bourgeois 23 MID 6.74
R. Rama R. Rama 25 DEF 6.72
N. Ampomah N. Ampomah 29 - 6.71
T. Borges T. Borges 27 MID 6.63
M. Filion M. Filion 22 FWD 6.58
L. Cavallini L. Cavallini 33 FWD 6.55
H. Massunda H. Massunda 20 FWD 6.54
A. Aromatario A. Aromatario 22 MID 6.53
I. Oketokoun I. Oketokoun 20 FWD 6.42
A. Sadek A. Sadek 17 - 6.21
K. Tavernier K. Tavernier 17 FWD 6.20
D. Krutzen D. Krutzen 27 DEF 6.19
Molham Babouli Molham Babouli 32 MID 5.91
B. Wright B. Wright 30 FWD 5.82
K. Bekker K. Bekker 35 MID 5.73
Dino Bontis Dino Bontis 21 GK 2.07
N. Bickford N. Bickford 21 DEF -
Z. Bruno Z. Bruno 18 DEF 0.00

Tabulka

Kanada - Canadian Premier League
# Tým Z G B
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Tipy a predikce na zápasy Forge

Hledáte tipy na Forge? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Forge od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 95 zápasů týmu Forge a úspěšnost Best Tip u nich činí 73.7%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Forge v aktuální sezóně Canadian Premier League: odehrané zápasy 29, výhry 17, remízy 8, prohry 4, vstřelené góly 51 (1.8 na zápas), inkasované góly 24 a čistá konta 12.

V posledních 10 zápasech má Forge průměrně 47 % držení míče, 1.65 xG a 6.7 rohu na zápas a 40 % vyhraných zápasů.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Forge činí €3.80m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Forge zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Forge je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.