Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Cavalry FC

Cavalry Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€2.69m Ø 25.7 Canadian Premier League
92
Predikované zápasy
78.3%
Míra úspěšnosti
LWWDLL
Aktuální forma
2.07
Góly / zápas
Cavalry FC: gól ve všech posledních 10 zápasech
Cavalry FC: série 18 domácích zápasů bez porážky
Cavalry FC: série 16 zápasů s gólem
Příští zápas Canadian Premier League · so 7. listopadu · 21:00
Cavalry
VS
Supra du Quebec
Best Tip
Kurz
Důvěra 8.9/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Supra du Quebec vs Cavalry FC, Canadian Premier League, výkop 21:00. Kurzy: 2.85 domácí, 3.50 remíza, 2.37 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.72, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Supra du Quebec2
Cavalry1
▾2.85
▾3.50
▴2.37
X2
1.47
O2.5
▴1.72
Ano
▴1.60
O2.5
▴1.72
8.0
✓ O2.5
▴1.728.0
Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, výkop 20:00. Kurzy: 1.65 domácí, 4.10 remíza, 4.90 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.55, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
Ano
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Cavalry FC vs Pacific FC, Canadian Premier League, výkop 21:00. Kurzy: 1.25 domácí, 6.50 remíza, 11.00 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.35, důvěra 7.0/10. Konečný výsledek 4–2, tip vyšel.
Konec
Cavalry4
Pacific FC2
▴1.25
6.50
▾11.00
X2
▾4.10
O2.5
▴1.35
Ano
▾1.72
O2.5
▾1.35
7.0
✓ O2.5
▾1.357.0
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, výkop 21:00. Kurzy: 4.00 domácí, 3.80 remíza, 1.95 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.63, důvěra 6.5/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
Ano
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
York United vs Cavalry FC, Canadian Premier League, výkop 17:00. Kurzy: 4.35 domácí, 4.20 remíza, 1.67 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.47, důvěra 5.8/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
Inter Toronto3
Cavalry1
▾4.35
4.20
▴1.67
1
▾4.35
O2.5
▾1.47
Ne
▴2.47
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Atletico Ottawa vs Cavalry FC, Canadian Premier League, výkop 00:00. Kurzy: 4.60 domácí, 4.30 remíza, 1.68 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.68, důvěra 2.6/10. Konečný výsledek 3–2, tip nevyšel.
Konec
Atl. Ottawa3
Cavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
Ano
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
Cavalry FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, výkop 02:00. Kurzy: 1.57 domácí, 4.45 remíza, 5.25 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.52, důvěra 2.9/10. Konečný výsledek 6–0, tip vyšel.
Konec
Cavalry6
Supra du Quebec0
▴1.57
▴4.45
▾5.25
2
▾5.25
O2.5
1.52
Ano
1.62
O2.5
1.52
2.9
✓ O2.5
1.522.9
Pacific FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, výkop 23:00. Kurzy: 4.80 domácí, 4.20 remíza, 1.62 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 2.30, důvěra 2.6/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
Pacific FC0
Cavalry1
▾4.80
▾4.20
▴1.62
1
▾4.80
O2.5
▴1.57
Ano
▾1.64
1X
▾2.30
2.6
1X
▾2.302.6
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, výkop 20:00. Kurzy: 4.30 domácí, 3.80 remíza, 1.78 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.78, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 1–3, tip vyšel.
Konec
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
Ano
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Cavalry vs Valour, Canadian Premier League, výkop 23:00. Kurzy: 1.50 domácí, 3.95 remíza, 5.60 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.78, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Cavalry3
Valour0
1.50
3.95
5.60
X2
2.30
O2.5
1.78
Ano
1.85
O2.5
1.78
8.0
✓ O2.5
1.788.0
Kurzy: 3.85 domácí, 3.40 remíza, 1.88 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.20, důvěra 2.3/10. Konečný výsledek 0–1.
Konec
FC Edmonton0
Cavalry1
3.85
3.40
1.88
X2
1.22
O1.5
1.20
Ano
1.58
O1.5
1.20
2.3
O1.5
1.202.3

Statistiky sezóny

Canadian Premier League Kanada · Sezóna 2026
28Zápasy Procento výher 64%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy141428
Výhry11718
Remízy336
Prohry044
Vstřelené góly352358
Inkasované góly91423
Průměr vstřelených gólů2.51.62.1
Průměr inkasovaných gólů0.61.00.8
Čistá konta6511
Bez vstřeleného gólu033
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí6-0
Hosté1-5
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí6
Hosté5
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté3
Série
Výhry5
Prohry2
Penalty
6/ 6
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
7–4
0-15
8–2
16-30
5–2
31-45
11–3
46-60
12–4
61-75
16–7
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-114 G
4-4-24 G
65Žluté
4Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.589%
25 zápasů
Nad 1.557%
16 zápasů
Nad 2.532%
9 zápasů
Nad 3.514%
4 zápasů
Nad 4.511%
3 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
A. Didic A. Didic 31 DEF 7.29
T. Warschewski T. Warschewski 27 FWD 7.28
D. Klomp D. Klomp 27 DEF 7.14
S. Camargo S. Camargo 31 MID 7.08
A. Musse A. Musse 29 FWD 7.05
G. Ntignee G. Ntignee 23 MID 7.04
A. Pearlman A. Pearlman 20 DEF 7.02
B. Kamdem B. Kamdem 31 DEF 6.86
N. Ingham N. Ingham 32 GK 6.82
E. Kobza E. Kobza 24 MID 6.81
C. Elva C. Elva 29 FWD 6.72
H. Paton H. Paton 27 MID 6.64
Kacper Plocinski Kacper Plocinski - DEF 6.60
M. Henry M. Henry 21 MID 6.53
James McGlinchey James McGlinchey 18 MID 6.50
N. Edwards N. Edwards 23 MID 6.48
J. McGlinchey J. McGlinchey 18 - 6.44
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 6.43
M. Baldisimo M. Baldisimo 25 MID 6.12
J. Herdman J. Herdman 21 MID 5.96
Robert Owen Antoniuk R. Owen Antoniuk 23 - 5.91
L. Laing L. Laing 22 DEF 5.89
Owen Graham-Roache O. Graham-Roache 17 FWD 5.59
N. Myroniuk N. Myroniuk 20 MID 5.39
C. Ofori C. Ofori 20 DEF 4.69
M. Piepgrass M. Piepgrass 21 MID 3.19
J. Holliday J. Holliday 20 GK 0.54

Tabulka

Kanada - Canadian Premier League
# Tým Z G B
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Tipy a predikce na zápasy Cavalry FC

Hledáte tipy na Cavalry FC? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Cavalry FC od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 92 zápasů týmu Cavalry FC a úspěšnost Best Tip u nich činí 78.3%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Cavalry FC v aktuální sezóně Canadian Premier League: odehrané zápasy 28, výhry 18, remízy 6, prohry 4, vstřelené góly 58 (2.1 na zápas), inkasované góly 23 a čistá konta 11.

V posledních 10 zápasech má Cavalry FC průměrně 46 % držení míče, 1.89 xG a 4.7 rohu na zápas a 50 % vyhraných zápasů.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Cavalry FC činí €2.69m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Cavalry FC zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Cavalry FC je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.