Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
GFA

GFA Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€695.00Th. Ø 27.5 National League
6
Predikované zápasy
50.0%
Míra úspěšnosti
LLLDWL
Aktuální forma
1
Góly / Zápas
Žádné nadcházející zápasy

Tým GFA nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Myawady vs GFA, National League, výkop 09:00. Kurzy: 1.32 domácí, 5.25 remíza, 6.20 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.22, důvěra 6.9/10. Konečný výsledek 4–1.
Konec
Myawady4
GFA1
1.32
5.25
6.20
1
1.32
O2.5
1.22
Ne
2.60
O2.5
1.22
6.9
O2.5
1.226.9
GFA vs Dagon, National League, výkop 09:30. Kurzy: 9.00 domácí, 6.00 remíza, 1.22 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.32, důvěra 2.4/10. Konečný výsledek 1–4.
Konec
GFA1
Dagon4
9.00
6.00
1.22
2
1.22
O2.5
1.32
Ano
1.66
O2.5
1.32
2.4
O2.5
1.322.4
Rakhine United vs GFA, National League, výkop 09:30. Kurzy: 1.56 domácí, 4.35 remíza, 4.33 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.36, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 3–1.
Konec
Rakhine United3
GFA1
1.56
4.35
4.33
1
1.56
O2.5
1.36
Ano
1.48
O2.5
1.36
4.6
O2.5
1.364.6
GFA vs Ayeyawady United, National League, výkop 09:30. Kurzy: 5.00 domácí, 4.50 remíza, 1.48 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.48, důvěra 3.8/10. Konečný výsledek 1–1.
Konec
GFA1
Ayeyawady UnitedAyeyawady1
5.00
4.50
1.48
2
1.48
O3.5
1.84
Ano
1.41
2
1.48
3.8
2
1.483.8
GFA vs Kachin United, National League, výkop 10:30. Kurzy: 3.76 domácí, 4.00 remíza, 1.70 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.22, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 1–0.
Konec
GFA1
Kachin UnitedKachin U0
3.76
4.00
1.70
X2
1.22
O2.5
1.37
Ano
1.40
X2
1.22
2.0
X2
1.222.0
GFA vs Shan United, National League, výkop 10:30. Kurzy: 17.00 domácí, 9.90 remíza, 1.06 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.25, důvěra 2.4/10. Konečný výsledek 1–6.
Konec
GFA1
Shan UnitedShan Utd6
17.00
9.90
1.06
2
1.06
O2.5
1.25
Ne
1.67
O2.5
1.25
2.4
O2.5
1.252.4

Statistiky sezóny

National League Myanmar · Sezóna 2026
2Zápasy Procento výher 0%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy202
Výhry000
Remízy000
Prohry202
Vstřelené góly202
Obdržené góly707
Průměr vstřelených gólů1.00.01.0
Průměr obdržených gólů3.50.03.5
Čistá konta000
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejtěžší porážka
Domácí1-5
Hosté-
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí1
Hosté0
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté0
Série
Výhry0
Prohry2
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–1
0-15
1–0
16-30
0–1
31-45
0–2
46-60
0–3
61-75
1–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
2 zápasů
Nad 1.50%
0 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Myanmar - National League
# Tým Z G B
1 Dagon 3 9-2 7
2 Shan United 3 8-2 7
3 Yadanarbon 3 4-1 7
4 Yangon United 3 8-3 6
5 Thitsar Arman 3 7-5 5
6 Yangon Royals 3 4-3 5
7 Sagaing United 3 5-5 4
8 Ayeyawady United 3 3-9 3
9 I.S.P.E 3 5-8 1
10 Hantharwady United 3 2-6 1
11 GFA 3 3-8 1
12 Myawady 3 2-8 1
Promotion - AFC Challenge League Relegation

Tipy a predikce na zápasy GFA

Hledáte tipy na GFA? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu GFA vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 6 zápasů týmu GFA s úspěšností nejlepšího tipu 50.0%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně National League zaznamenal tým GFA 0 výher, 0 remíz a 2 proher v 2 zápasech, vstřelil 2 gólů (1.0 na zápas) a inkasoval 7, přičemž udržel 0 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota GFA činí €695.00Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na GFA zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

GFA je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.