Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
GFA

GFA Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€695.00Th. Ø 27.5 National League
6
Αγώνες με προγνωστικά
50.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLLDWL
Πρόσφατη φόρμα
1
Γκολ / Αγώνα
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η GFA δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Myawady vs GFA, National League, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 1.32 γηπεδούχος, 5.25 ισοπαλία, 6.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 6.9/10. Τελικό σκορ 4–1.
Τέλος
Myawady4
GFA1
1.32
5.25
6.20
1
1.32
O2.5
1.22
NG
2.60
O2.5
1.22
6.9
O2.5
1.226.9
GFA vs Dagon, National League, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: 9.00 γηπεδούχος, 6.00 ισοπαλία, 1.22 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 2.4/10. Τελικό σκορ 1–4.
Τέλος
GFA1
Dagon4
9.00
6.00
1.22
2
1.22
O2.5
1.32
GG
1.66
O2.5
1.32
2.4
O2.5
1.322.4
Rakhine United vs GFA, National League, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: 1.56 γηπεδούχος, 4.35 ισοπαλία, 4.33 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 3–1.
Τέλος
Rakhine United3
GFA1
1.56
4.35
4.33
1
1.56
O2.5
1.36
GG
1.48
O2.5
1.36
4.6
O2.5
1.364.6
GFA vs Ayeyawady United, National League, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: 5.00 γηπεδούχος, 4.50 ισοπαλία, 1.48 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.48, εμπιστοσύνη 3.8/10. Τελικό σκορ 1–1.
Τέλος
GFA1
Ayeyawady UnitedAyeyawady1
5.00
4.50
1.48
2
1.48
O3.5
1.84
GG
1.41
2
1.48
3.8
2
1.483.8
GFA vs Kachin United, National League, έναρξη στις 10:30. Αποδόσεις: 3.76 γηπεδούχος, 4.00 ισοπαλία, 1.70 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 1–0.
Τέλος
GFA1
Kachin UnitedKachin U0
3.76
4.00
1.70
X2
1.22
O2.5
1.37
GG
1.40
X2
1.22
2.0
X2
1.222.0
GFA vs Shan United, National League, έναρξη στις 10:30. Αποδόσεις: 17.00 γηπεδούχος, 9.90 ισοπαλία, 1.06 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 2.4/10. Τελικό σκορ 1–6.
Τέλος
GFA1
Shan UnitedShan Utd6
17.00
9.90
1.06
2
1.06
O2.5
1.25
NG
1.67
O2.5
1.25
2.4
O2.5
1.252.4

Στατιστικά σεζόν

National League Μιανμάρ · Σεζόν 2026
2Αγώνες Ποσοστό νικών 0%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες202
Νίκες000
Ισοπαλίες000
Ήττες202
Γκολ υπέρ202
Γκολ κατά707
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.00.01.0
Μ.Ο. γκολ κατά3.50.03.5
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ000
Αγώνες χωρίς γκολ000
Ρεκόρ & σερί
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-5
Εκτός έδρας-
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας1
Εκτός έδρας0
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας0
Σερί
Νίκες0
Ήττες2
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–1
0-15
1–0
16-30
0–1
31-45
0–2
46-60
0–3
61-75
1–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5100%
2 Αγώνες
Over 1.50%
0 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Μιανμάρ - National League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Dagon 3 9-2 7
2 Shan United 3 8-2 7
3 Yadanarbon 3 4-1 7
4 Yangon United 3 8-3 6
5 Thitsar Arman 3 7-5 5
6 Yangon Royals 3 4-3 5
7 Sagaing United 3 5-5 4
8 Ayeyawady United 3 3-9 3
9 I.S.P.E 3 5-8 1
10 Hantharwady United 3 2-6 1
11 GFA 3 3-8 1
12 Myawady 3 2-8 1
Promotion - AFC Challenge League Relegation

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για GFA

Ψάχνετε προγνωστικά για GFA; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα GFA, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 6 αγώνες της ομάδας GFA, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 50.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του National League, η GFA κατέγραψε 0 νίκες, 0 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 2 αγώνες, σκοράροντας 2 γκολ (1.0 ανά αγώνα) και δεχόμενη 7, με 0 κλειστά τέρματα.

Η GFA έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €695.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για GFA παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα GFA είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.