Sogndal II Tips, statistikk og form
AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.
3
Predikerte kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
WLLL
Nylig form
2.53
Mål / Kamp
Sogndal II tapte de siste 4 kampene
Sogndal II hadde over 1.5 mål i de siste 8 kampene
Sogndal II slapp inn 2+ mål i de siste 4 kampene
Ingen kommende kamper
Sogndal II har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.
Siste kamper
Sogndal II vs Gneist, 3. Division - Girone 3, kampstart 14:00. Odds: 1.70 hjemme, 4.35 uavgjort, 3.60 borte. Beste tips: begge lag scorer, odds 1.24, tillit 5.0/10. Sluttresultat 5–3, tipset gikk inn.
Sogndal IISogndal 25
Gneist3Djerv vs Sogndal II, 3. Division - Girone 3, kampstart 15:00. Odds: 1.33 hjemme, 5.50 uavgjort, 6.00 borte. Beste tips: minst 4 mål i kampen, odds 1.40, tillit 5.0/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk ikke inn.
DjervDjerv 19192
Sogndal IISogndal 21Sogndal II vs Vard, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 3.60 hjemme, 4.25 uavgjort, 1.70 borte. Beste tips: begge lag scorer, odds 1.26, tillit 5.0/10. Sluttresultat 2–4, tipset gikk inn.
Sogndal IISogndal 22
VardV. Haugesund4Varegg vs Sogndal II, 3. Division - Girone 3, kampstart 15:00. Odds: 2.35 hjemme, 3.85 uavgjort, 2.41 borte. Beste tips: begge lag scorer, odds 1.25, tillit 5.0/10. Sluttresultat 2–0, tipset gikk ikke inn.
Varegg2
Sogndal IISogndal 20
Slutt
▴1.70
▾4.35
▴3.60
1
O3.5
Ja
BTTS
5.0
✓ BTTS
Slutt
▾1.33
▴5.50
▴6.00
1
O3.5
Nei
O3.5
5.0
O3.5
Slutt
3.60
4.25
1.70
X
O3.5
Ja
BTTS
5.0
✓ BTTS
Slutt
▾2.35
▴3.85
▴2.41
1
O3.5
Ja
BTTS
5.0
BTTS
Sesongstatistikk
3. Division - Girone 3
23Kamper
Seiersprosent 39%
Ytelsesoversikt
| Statistikk | Hjemme | Borte | Totalt |
|---|---|---|---|
| Kamper | 12 | 11 | 23 |
| Seire | 5 | 4 | 9 |
| Uavgjorte | 1 | 2 | 3 |
| Tap | 6 | 5 | 11 |
| Scorede mål | 31 | 30 | 61 |
| Innslupne mål | 25 | 24 | 49 |
| Snitt scorede mål | 2.6 | 2.7 | 2.7 |
| Snitt innslupne mål | 2.1 | 2.2 | 2.1 |
| Kamper uten baklengsmål | 1 | 3 | 4 |
| Kamper uten scoring | 2 | 3 | 5 |
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme7-0
Borte0-6
Største tap
Hjemme2-4
Borte5-2
Flest scorede mål
Hjemme7
Borte6
Flest innslupne mål
Hjemme4
Borte5
Rekker
Seire2
Tap4
Straffespark
3/ 3
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.578%
18 Kamper
Over 1.565%
15 Kamper
Over 2.548%
11 Kamper
Over 3.535%
8 Kamper
Over 4.522%
5 Kamper
Spillere
Ingen tilgjengelige spillerdata
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
I den nåværende 3. Division - Girone 3-sesongen har Sogndal II oppnådd 9 seire, 3 uavgjort og 11 tap i 23 kamper, scoret 61 mål (2.7 per kamp) og sluppet inn 49, med 4 kamper uten innslupne mål.
NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Sogndal II forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.
Sogndal II er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.