Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Vilzing

Vilzing Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€1.26m Ø 25.2 Regionalliga - Bayern
80
Predikované zápasy
56.3%
Míra úspěšnosti
DDWWWD
Aktuální forma
1.47
Góly / zápas
Vilzing: série 5 domácích zápasů bez porážky
Vilzing: žádná červená karta v posledních 28 zápasech
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Vilzing vs Greuther II, Regionalliga - Bayern, výkop 13:00. Kurzy: 3.00 domácí, 3.70 remíza, 2.15 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.37, důvěra 3.4/10. Konečný výsledek 5–2, tip nevyšel.
Konec
Vilzing5
Furth II2
▴3.00
▾3.70
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▴1.70
Ano
▴1.60
X2
▾1.37
3.4
X2
▾1.373.4
Memmingen vs Vilzing, Regionalliga - Bayern, výkop 18:00. Kurzy: 2.45 domácí, 3.60 remíza, 2.52 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.53, důvěra 3.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Memmingen1
Vilzing1
▾2.45
▴3.60
▴2.52
2
▴2.52
U3.5
▴1.42
Ano
▾1.59
X2
▴1.53
3.3
✓ X2
▴1.533.3
Vilzing vs Schwaben Augsburg, Regionalliga - Bayern, výkop 18:00. Kurzy: 2.18 domácí, 3.75 remíza, 2.80 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.57, důvěra 3.2/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Vilzing1
TSV Schwaben0
▴2.18
▾3.75
▾2.80
1
▴2.18
U3.5
▴1.57
Ne
▴2.55
U3.5
▴1.57
3.2
✓ U3.5
▴1.573.2
Hankofen-Hailing vs Vilzing, Regionalliga - Bayern, výkop 13:00. Kurzy: 2.57 domácí, 3.70 remíza, 2.40 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.44, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Konec
Hankofen2
Vilzing3
▾2.57
▾3.70
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▴1.44
Ne
▴2.30
U3.5
▴1.44
8.0
U3.5
▴1.448.0
Eintracht Bamberg vs Vilzing, Regionalliga - Bayern, výkop 13:00. Kurzy: 4.75 domácí, 4.10 remíza, 1.55 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.55, důvěra 2.8/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Bamberg1
Vilzing2
4.75
4.10
1.55
2
1.55
O2.5
1.55
Ne
2.12
O2.5
1.55
2.8
✓ O2.5
1.552.8
Kurzy: 3.15 domácí, 3.45 remíza, 2.05 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.24, důvěra 6.8/10. Konečný výsledek 1–1.
Konec
Rain / Lech1
Vilzing1
3.15
3.45
2.05
X2
1.32
O1.5
1.24
Ano
1.65
O1.5
1.24
6.8
O1.5
1.246.8

Statistiky sezóny

Regionalliga - Bayern Německo · Sezóna 2026
15Zápasy Procento výher 33%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy8715
Výhry235
Remízy516
Prohry134
Vstřelené góly111122
Inkasované góly91423
Průměr vstřelených gólů1.41.61.5
Průměr inkasovaných gólů1.12.01.5
Čistá konta224
Bez vstřeleného gólu224
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-1
Hosté4-5
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté5
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté4
Série
Výhry3
Prohry2
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
4–3
0-15
4–0
16-30
2–4
31-45
2–4
46-60
3–6
61-75
4–5
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.573%
11 zápasů
Nad 1.533%
5 zápasů
Nad 2.527%
4 zápasů
Nad 3.57%
1 zápasů
Nad 4.57%
1 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Německo - Regionalliga - Bayern
# Tým Z G B
1 Memmingen 17 20-9 36
2 TSV 1860 München 16 35-22 30
3 Buchbach 17 33-27 29
4 SpVgg Unterhaching 16 22-14 28
5 Illertissen 16 30-18 26
6 Bayreuth 16 32-22 25
7 Augsburg II 16 27-28 25
8 Wacker Burghausen 16 37-28 23
9 Nürnberg II 16 27-23 21
10 Bayern München II 15 25-21 21
11 Vilzing 15 22-23 21
12 Eichstätt 16 18-24 21
13 Schwaben Augsburg 16 20-28 21
14 Eltersdorf 16 22-24 18
15 FC Schweinfurt 05 16 20-31 17
16 Aubstadt 16 20-25 14
17 Greuther Fürth II 16 19-29 13
18 Ansbach 16 13-30 13
19 Landsberg 16 19-35 10
Promotion - Regionalliga Play Offs Regionalliga Bayern (Relegation) Relegation

Tipy a predikce na zápasy Vilzing

Hledáte tipy na Vilzing? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Vilzing od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 80 zápasů týmu Vilzing a úspěšnost Best Tip u nich činí 56.3%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Vilzing v aktuální sezóně Regionalliga - Bayern: odehrané zápasy 15, výhry 5, remízy 6, prohry 4, vstřelené góly 22 (1.5 na zápas), inkasované góly 23 a čistá konta 4.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Vilzing činí €1.26m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Vilzing zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Vilzing je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.