Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Mławianka Mława

Mlawa Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

28
Forudsagte kampe
67.9%
Forudsigelighed
LLDWLL
Seneste form
2.40
Mål / kamp
Mławianka Mława scorede i de seneste 8 kampe
Mławianka Mława indkasserede mindst 1 mål i de seneste 10 kampe
Begge hold scorede i de sidste 8 Mławianka Mława-kampe
Ingen forudsigelser endnu

Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.

Seneste kampe

Mazovia Minsk Mazowiecki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, kampstart 12:00. Odds: 1.70 hjemme, 4.40 uafgjort, 4.65 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.43, tillid 8.0/10. Slutresultat 3–1, tippet gik ind.
Slut
Mazovia3
Mlawa1
▾1.70
▴4.40
▴4.65
1
▾1.70
O2.5
▾1.40
Ja
▴1.43
BTTS
▴1.43
8.0
✓ BTTS
▴1.438.0
Mlawianka Mlawa vs Widzew II, III Liga - Group 1, kampstart 12:00. Odds: 1.92 hjemme, 3.65 uafgjort, 3.25 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.26, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–4, tippet gik ikke ind.
Slut
Mlawa1
Widzew II4
1.92
3.65
3.25
1
1.92
O2.5
1.38
Ja
1.37
1X
1.26
8.0
1X
1.268.0
Olimpia Zambrow vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, kampstart 13:00. Odds: 2.35 hjemme, 3.65 uafgjort, 3.05 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.36, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
Zambrow1
Mlawa1
▾2.35
▾3.65
▴3.05
1
▾2.35
O2.5
1.38
Ja
1.36
BTTS
1.36
8.0
✓ BTTS
1.368.0
Mlawianka Mlawa vs Polonia Lidzbark Warm., III Liga - Group 1, kampstart 14:00. Odds: 2.17 hjemme, 3.80 uafgjort, 2.87 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.38, tillid 6.6/10. Slutresultat 3–2, tippet gik ind.
Slut
Mlawa3
Polonia Lidzbark2
2.17
3.80
▾2.87
2
▾2.87
O2.5
1.38
Ja
1.39
O2.5
1.38
6.6
✓ O2.5
1.386.6
Olimpia Elblag vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, kampstart 13:00. Odds: 2.40 hjemme, 3.85 uafgjort, 3.05 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.42, tillid 7.5/10. Slutresultat 2–1, tippet gik ind.
Slut
Olimpia Elblag2
Mlawa1
▾2.40
▴3.85
▴3.05
1
▾2.40
O2.5
1.42
Ja
▴1.42
O2.5
1.42
7.5
✓ O2.5
1.427.5
Mlawianka Mlawa vs Swit, III Liga - Group 1, kampstart 13:30. Odds: 2.90 hjemme, 3.55 uafgjort, 2.20 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.44, tillid 8.0/10. Slutresultat 2–4, tippet gik ind.
Slut
Mlawa2
Swit Nowy Dwor4
2.90
3.55
2.20
2
2.20
O2.5
1.44
Ja
1.40
O2.5
1.44
8.0
✓ O2.5
1.448.0
Zabkovia Zabki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, kampstart 15:00. Odds: 1.78 hjemme, 4.15 uafgjort, 3.90 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.46, tillid 8.0/10. Slutresultat 3–4, tippet gik ind.
Slut
Zabki3
Mlawa4
1.78
4.15
3.90
1
1.78
O2.5
1.46
Ja
1.45
O2.5
1.46
8.0
✓ O2.5
1.468.0
Mlawianka Mlawa vs Troszyn, III Liga - Group 1, kampstart 15:00. Odds: 2.40 hjemme, 3.60 uafgjort, 2.60 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.41, tillid 6.4/10. Slutresultat 4–1, tippet gik ind.
Slut
Mlawa4
Troszyn1
2.40
3.60
2.60
2
2.60
O2.5
▾1.41
Ja
▾1.37
O2.5
▾1.41
6.4
✓ O2.5
▾1.416.4
Mlawianka Mlawa vs Bron Radom, III Liga - Group 1, kampstart 16:00. Odds: 1.80 hjemme, 4.10 uafgjort, 4.05 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.25, tillid 8.0/10. Slutresultat 3–2, tippet gik ind.
Slut
Mlawa3
Bron Radom2
▾1.80
▴4.10
▴4.05
1
▾1.80
O2.5
▾1.57
Nej
▾2.30
1X
▾1.25
8.0
✓ 1X
▾1.258.0
Mlawianka Mlawa vs Znicz Biala Piska, III Liga - Group 1, kampstart 16:00. Odds: 1.23 hjemme, 8.00 uafgjort, 13.00 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder med mindst 2 mål, odds 1.55, tillid 5.0/10. Slutresultat 4–0, tippet gik ind.
Slut
Mlawa4
Biala Piska0
▾1.23
▴8.00
▴13.00
1
▾1.23
O3.5
1.65
Nej
2.25
H1
1.55
5.0
✓ H1
1.555.0

Sæsonstatistik

III Liga - Group 1 Polen · Sæson 2026
15Kampe Sejrsprocent 27%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe7815
Sejre224
Uafgjorte022
Nederlag549
Scorede mål121628
Indkasserede mål172441
Gns. scorede mål1.72.01.9
Gns. indkasserede mål2.43.02.7
Kampe uden bagmål011
Kampe uden scoring213
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme4-1
Ude3-4
Største nederlag
Hjemme1-4
Ude5-1
Flest scorede mål
Hjemme4
Ude4
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude7
Serier
Sejre2
Nederlag3
Straffespark
0/ 3
0% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
7–2
0-15
2–4
16-30
3–7
31-45
6–10
46-60
5–5
61-75
4–9
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.580%
12 Kampe
Over 1.553%
8 Kampe
Over 2.533%
5 Kampe
Over 3.520%
3 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Polen - III Liga - Group 1
# Hold K M P
1 Weszlo 15 30-17 32
2 Wigry Suwałki 15 30-15 31
3 Mazovia Minsk Mazowiecki 16 39-29 30
4 Swit 16 32-23 29
5 Warta Sieradz 16 28-22 28
6 Ząbkovia Ząbki 16 29-25 25
7 Wisła Płock II 16 30-28 25
8 Pelikan Łowicz 15 25-22 24
9 Olimpia Zambrów 15 31-31 21
10 Olimpia Elbląg 16 21-24 21
11 Jagiellonia II 15 27-27 20
12 Widzew II 15 28-25 19
13 ŁKS Łódź II 15 27-30 18
14 Lechia T. Mazowiecki 16 25-33 17
15 Polonia Lidzbark Warm. 15 25-29 15
16 Troszyn 15 17-30 14
17 Mławianka Mława 16 29-44 14
18 Łomża 15 16-35 4

Mławianka Mława-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Mławianka Mława-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Mławianka Mława, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 28 kampe med Mławianka Mława, og Best Tip har ramt i 67.9% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle III Liga - Group 1-sæson har Mławianka Mława opnået 4 sejre, 2 uafgjorte og 9 nederlag i 15 kampe, scoret 28 mål (1.9 per kamp) og lukket 41 ind, med 1 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Mławianka Mława-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Mławianka Mława er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.