Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Olimpia Zambrów

Zambrow Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

5
Forudsagte kampe
–
Forudsigelighed
LDWWW
Seneste form
2.07
Mål / kamp
Olimpia Zambrów scorede i de seneste 8 kampe
Olimpia Zambrów havde over 1.5 mål i de seneste 16 kampe
Næste kamp III Liga - Group 1 · lør. 7. nov. · 12.00
Zambrow
VS
Jagiellonia II
Best Tip
Odds
Tillid 5.6/10
Lås forudsigelsen op

Seneste kampe

LKS Lodz II vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, kampstart 11:00. Odds: 1.97 hjemme, 3.60 uafgjort, 3.15 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.38, tillid 5.5/10. Slutresultat 3–2, tippet gik ind.
Slut
LKS Lodz II 3
Zambrow2
1.97
3.60
3.15
1
1.97
O2.5
1.40
Ja
1.38
BTTS
1.38
5.5
✓ BTTS
1.385.5
Olimpia Zambrow vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, kampstart 13:00. Odds: 2.35 hjemme, 3.65 uafgjort, 3.05 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.36, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
Zambrow1
Mlawa1
▾2.35
▾3.65
▴3.05
1
▾2.35
O2.5
1.38
Ja
1.36
BTTS
1.36
8.0
✓ BTTS
1.368.0
Lomza vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, kampstart 14:00. Odds: 6.30 hjemme, 4.75 uafgjort, 1.60 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.17, tillid 8.0/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Lomza0
Zambrow2
▴6.30
▴4.75
▾1.60
2
▾1.60
O2.5
▾1.53
Ja
▴1.54
X2
▾1.17
8.0
✓ X2
▾1.178.0
Olimpia Zambrow vs Lechia T. Mazowiecki, III Liga - Group 1, kampstart 14:00. Odds: 2.50 hjemme, 3.75 uafgjort, 3.10 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.47, tillid 6.3/10. Slutresultat 3–0, tippet gik ind.
Slut
Zambrow3
T. Mazowiecki0
▾2.50
▾3.75
▴3.10
1
▾2.50
O2.5
1.46
Ja
▾1.41
1X
▾1.47
6.3
✓ 1X
▾1.476.3
Weszlo vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, kampstart 14:00. Odds: 1.62 hjemme, 4.65 uafgjort, 5.10 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.62, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–3, tippet gik ikke ind.
Slut
Weszlo1
Zambrow3
▴1.62
▾4.65
▾5.10
1
▴1.62
O2.5
▾1.40
Ja
▾1.52
1
▴1.62
8.0
1
▴1.628.0

Sæsonstatistik

III Liga - Group 1 Polen · Sæson 2026
15Kampe Sejrsprocent 40%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe8715
Sejre336
Uafgjorte213
Nederlag336
Scorede mål191231
Indkasserede mål141731
Gns. scorede mål2.41.72.1
Gns. indkasserede mål1.82.42.1
Kampe uden bagmål213
Kampe uden scoring022
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme5-0
Ude1-3
Største nederlag
Hjemme1-3
Ude5-0
Flest scorede mål
Hjemme5
Ude3
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude5
Serier
Sejre3
Nederlag2
Straffespark
7/ 7
100.00% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
5–7
0-15
5–9
16-30
6–2
31-45
6–3
46-60
2–3
61-75
9–5
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.587%
13 Kampe
Over 1.560%
9 Kampe
Over 2.540%
6 Kampe
Over 3.513%
2 Kampe
Over 4.57%
1 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Polen - III Liga - Group 1
# Hold K M P
1 Weszlo 15 30-17 32
2 Wigry Suwałki 15 30-15 31
3 Mazovia Minsk Mazowiecki 15 36-28 27
4 Swit 15 28-22 26
5 Ząbkovia Ząbki 15 29-23 25
6 Wisła Płock II 15 29-24 25
7 Warta Sieradz 15 25-22 25
8 Pelikan Łowicz 15 25-22 24
9 Olimpia Zambrów 15 31-31 21
10 Jagiellonia II 15 27-27 20
11 Widzew II 15 28-25 19
12 ŁKS Łódź II 15 27-30 18
13 Olimpia Elbląg 15 19-24 18
14 Lechia T. Mazowiecki 15 25-30 17
15 Polonia Lidzbark Warm. 15 25-29 15
16 Mławianka Mława 15 28-41 14
17 Troszyn 15 17-30 14
18 Łomża 15 16-35 4

I den aktuelle III Liga - Group 1-sæson har Olimpia Zambrów opnået 6 sejre, 3 uafgjorte og 6 nederlag i 15 kampe, scoret 31 mål (2.1 per kamp) og lukket 31 ind, med 3 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Olimpia Zambrów-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Olimpia Zambrów er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.