Polisi Tanzania Forudsigelser, statistik og form
AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.
0
Forudsagte kampe
–
Forudsigelighed
LWLLLW
Seneste form
1.70
Mål / Kamp
Ingen kommende kampe
Polisi Tanzania har ingen planlagt kamp lige nu. Udforsk deres seneste resultater og sæsonstatistik nedenfor.
Seneste kampe
Odds: 1.30 hjemme, 4.35 uafgjort, 9.00 ude. Bedste tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.30, tillid 8.5/10. Slutresultat 3–0.
Singida Big StarsFountain Gate3
Polisi Tanzania0Odds: 2.70 hjemme, 2.85 uafgjort, 2.62 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.47, tillid 4.9/10. Slutresultat 2–1.
Polisi Tanzania2
Ihefu1Odds: 1.21 hjemme, 5.50 uafgjort, 10.25 ude. Bedste tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.21, tillid 8.5/10. Slutresultat 8–0.
Azam8
Polisi Tanzania0Odds: 2.10 hjemme, 2.82 uafgjort, 3.57 ude. Bedste tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.38, tillid 5.0/10. Slutresultat 2–1.
Dodoma Jiji2
Polisi Tanzania1Odds: 1.14 hjemme, 6.80 uafgjort, 14.80 ude. Bedste tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.54, tillid 3.3/10. Slutresultat 6–1.
Simba6
Polisi Tanzania1Odds: 2.20 hjemme, 2.78 uafgjort, 3.40 ude. Bedste tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.57, tillid 3.1/10. Slutresultat 3–1.
Polisi Tanzania3
Mtibwa Sugar1
Slut
1.30
4.35
9.00
1
U2.5
Nej
1
8.5
1
Slut
2.70
2.85
2.62
2
U2.5
Nej
U2.5
4.9
U2.5
Slut
1.21
5.50
10.25
1
O2.5
Nej
1
8.5
1
Slut
2.10
2.82
3.57
1X
U2.5
Ja
U2.5
5.0
U2.5
Slut
1.14
6.80
14.80
1
O2.5
Nej
O2.5
3.3
O2.5
Slut
2.20
2.78
3.40
2
U2.5
Nej
X2
3.1
X2
Sæsonstatistik
Ligi kuu Bara
6Kampe
Sejrsprocent 50%
Præstationsoversigt
| Statistik | Hjemme | Ude | Total |
|---|---|---|---|
| Kampe | 4 | 2 | 6 |
| Sejre | 2 | 1 | 3 |
| Uafgjorte | 1 | 0 | 1 |
| Nederlag | 1 | 1 | 2 |
| Scorede mål | 6 | 3 | 9 |
| Indkasserede mål | 3 | 4 | 7 |
| Gns. scorede mål | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Gns. indkasserede mål | 0.8 | 2.0 | 1.2 |
| Kampe uden bagmål | 2 | 1 | 3 |
| Kampe uden scoring | 0 | 0 | 0 |
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme2-0
Ude0-1
Største nederlag
Hjemme1-2
Ude4-2
Flest scorede mål
Hjemme2
Ude2
Flest indkasserede mål
Hjemme2
Ude4
Serier
Sejre2
Nederlag2
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
16-301
31-451
46-601
76-902
5Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.5100%
6 Kampe
Over 1.550%
3 Kampe
Over 2.50%
0 Kampe
Over 3.50%
0 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe
Spillere
Ingen tilgængelige spillerdata
Stilling
| # | Hold | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 13-3 | 21 |
| 2 |
|
7 | 17-4 | 18 |
| 3 |
|
8 | 13-7 | 17 |
| 4 |
|
7 | 8-7 | 12 |
| 5 |
|
8 | 14-11 | 11 |
| 6 |
|
7 | 5-5 | 11 |
| 7 |
|
7 | 10-9 | 10 |
| 8 |
|
7 | 7-7 | 10 |
| 9 |
|
7 | 9-11 | 10 |
| 10 |
|
8 | 7-11 | 10 |
| 11 |
|
8 | 7-11 | 9 |
| 12 |
|
7 | 9-12 | 7 |
| 13 |
|
7 | 6-7 | 6 |
| 14 |
|
7 | 8-15 | 5 |
| 15 |
|
7 | 8-13 | 4 |
| 16 |
|
7 | 3-11 | 4 |
Promotion - CAF Champions League (Qualification)
Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification)
Ligi Kuu Bara (Relegation)
Relegation
I den aktuelle Ligi kuu Bara-sæson har Polisi Tanzania opnået 3 sejre, 1 uafgjorte og 2 nederlag i 6 kampe, scoret 9 mål (1.5 per kamp) og lukket 7 ind, med 3 kampe uden indkasserede mål.
NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Polisi Tanzania forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.
Polisi Tanzania er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.