1. Fodbold forudsigelser
  2. Ligaer
  3. Friendlies Clubs
  4. NK Slaven Belupo
NK Slaven Belupo

NK Slaven Belupo Forudsigelser, statistik og form

Markedsværdi: €9.02m
KEY INSIGHT NK Slaven Belupo har ikke vundet på udebane i de seneste 14 kampe
TREND NK Slaven Belupo havde over 3.5 mål i de seneste 4 kampe
TREND NK Slaven Belupo fik ingen røde kort i de seneste 36 kampe

Seneste form

LLLDW
103 Forudsagte kampe
69.9% Forudsigelighed

AI-forudsigelser

Drevet af NerdyTips

14:00

Kommende
Dinamo Z
Dinamo Zagreb
vs
NK Slaven Belupo
Slaven B
1.23
7.2
12

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:00

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
4 : 0
Sesvete
Sesvete red card
1.22
6.4
9.75

1

1.22

O2.5

1.55

YES

1.87

HS2+

1.58
7.6/10

12:00

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
2 : 2
Shakhtar Donetsk
Shakhtar
6.25
6.3
1.33

2

1.33

O2.5

1.38

YES

1.76

O2.5

1.38
5.8/10

11:30

Afsluttet
Paks
Paks
5 : 3
Slaven B
Slaven B
2.37
3.8
2.58

1

2.5

O2.5

1.55

YES

1.47

1X

1.47
6.7/10

12:00

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
1 : 3
Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce
2.77
3.4
2.33

2

2.33

O2.5

1.59

YES

1.52

X2

1.37
5/10

05:30

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
0 : 1
Debreceni VSC
Debreceni V
2
3.5
3.45

X2

1.7

O2.5

1.65

YES

1.58

O2.5

1.65
4.7/10

11:30

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
3 : 1
Csikszereda
Csikszereda
1.93
3.75
3.7

1

1.93

U3.5

1.47

NO

2.3

U3.5

1.47
4.4/10

12:30

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
2 : 3
Zalaegerszegi TE
Zalaegerszegi
2.64
3.55
2.63

X

3.55

O2.5

1.68

YES

1.6

O2.5

1.68
3.8/10

10:00

Afsluttet
NK Osijek
NK Osijek
2 : 0
NK Slaven Belupo
Slaven B
2.4
3.4
3.05

1

2.4

U3.5

1.45

NO

2.32

1X

1.41
3.8/10

10:00

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
1 : 4
Dinamo Zagreb
Dinamo Z
5.8
4.15
1.67

2

1.67

O2.5

1.73

YES

1.74

2

1.67
8/10

12:15

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
1 : 0
HNK Gorica
HNK Gorica
4.1
3.65
1.93

X2

1.27

O1.5

1.3

NO

2.02

O1.5

1.3
4/10

12:00

Afsluttet
Istra 1961
Istra 1961
3 : 1
Slaven B
Slaven B
2.1
3.5
3.8

X

3.5

U3.5

1.42

NO

2.14

U3.5

1.42
4.4/10

10:00

Afsluttet
Slaven B
NK Slaven Belupo
2 : 2
Vukovar
Vukovar
1.8
3.7
4.6

1

1.8

O1.5

1.29

YES

1.82

1

1.8
6/10

NK Slaven Belupo forudsigelser og oddstips

Leder du efter NK Slaven Belupo forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for NK Slaven Belupo drevet af vores algoritme, NT Apex. Til dato har vi analyseret 103 kampe med NK Slaven Belupo med en bedste-tip nøjagtighed på 69.9%. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle HNL-sæson har NK Slaven Belupo opnået 10 sejre, 11 uafgjorte og 14 nederlag i 35 kampe, scoret 46 mål (1.3 per kamp) og lukket 59 ind, med 6 kampe uden indkasserede mål.

NK Slaven Belupo har i øjeblikket en anslået markedsværdi på €9.02m.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede NK Slaven Belupo forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

NK Slaven Belupo er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodbold forudsigelser for mere end 160 ligaer.

HNLCroatia • Sæson 2025
Præstationsoversigt
StatistikHjemmeUdeTotal
Kampe181735
Sejre8210
Uafgjorte5611
Nederlag5914
Scorede mål262046
Indkasserede mål253459
Gns. scorede mål1.41.21.3
Gns. indkasserede mål1.42.01.7
Kampe uden bagmål516
Kampe uden scoring448
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme 4-1
Ude 1-3
Største nederlag
Hjemme 2-5
Ude 4-1
Flest scorede mål
Hjemme 4
Ude 3
Flest indkasserede mål
Hjemme 5
Ude 4
Serier
Sejre 2
Nederlag 2
Straffespark
3 / 3
100.00% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
Taktik og disciplin
4-2-3-1 24 G
4-3-3 5 G
4-4-2 2 G
3-4-2-1 2 G
68 Gule
5 Røde
Scorede mål
Over 0.5 77%
27 Kampe
Over 1.5 43%
15 Kampe
Over 2.5 9%
3 Kampe
Over 3.5 3%
1 Kampe
Over 4.5 0%
0 Kampe
Spiller Alder Pos Vurd
A. Jagusic
A. Jagusic
20 MID 7.81
L. Crepulja
L. Crepulja
32 MID 7.20
T. Božić
T. Božić
38 DEF 6.84
M. Agbekpornu
M. Agbekpornu
27 MID 6.84
J. Mitrović
J. Mitrović
25 FWD 6.83
I. Nestorovski
I. Nestorovski
35 FWD 6.82
I. Čović
I. Čović
35 GK 6.80
M. Caimacov
M. Caimacov
27 MID 6.79
Adriano Jagušić
Adriano Jagušić
20 MID 6.78
K. Išasegi
K. Išasegi
25 DEF 6.78
D. Kovačić
D. Kovačić
31 DEF 6.76
F. Mažar
F. Mažar
20 FWD 6.76
A. Grgić
A. Grgić
31 DEF 6.76
M. Lešković
M. Lešković
34 DEF 6.75
I. Ćubelić
I. Ćubelić
22 MID 6.73
V. Međimorec
V. Međimorec
29 DEF 6.73
A. Šuto
A. Šuto
25 FWD 6.71
O. Hadžikić
O. Hadžikić
29 GK 6.70
F. Krušelj
F. Krušelj
20 DEF 6.70
A. Jakir
A. Jakir
22 DEF 6.70
L. Zuta
L. Zuta
33 DEF 6.70
E. Ridjan
E. Ridjan
20 DEF 6.70
F. Kutlesa
F. Kutlesa
17 DEF 6.70
M. Dabro
M. Dabro
28 FWD 6.66
Ivan Božić
Ivan Božić
28 MID 6.62
Losika Ratshukudu
Losika Ratshukudu
19 MID 6.60
G. Sivalec
G. Sivalec
17 MID 6.59
L. Bošnjak
L. Bošnjak
19 MID 6.55
Z. Katalinić
Z. Katalinić
21 DEF 6.54
Marko Aščić
Marko Aščić
18 FWD 6.50
A. Liber
A. Liber
24 MID 6.49
M. Petrović
M. Petrović
19 DEF 6.43
F. Jović
F. Jović
25 DEF 6.40
I. Lepinjica
I. Lepinjica
26 FWD 6.38
E. Qestaj
E. Qestaj
19 FWD 6.38
A. Filipović
A. Filipović
28 FWD 6.37
Mateo Barać
Mateo Barać
25 DEF 6.17
L. Geci
L. Geci
18 MID -