Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Spouwen-Mopertingen

Belisia Bilzen Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

€100.00Th. Ø 20.0 First Amateur Division
35
Forudsagte kampe
51.4%
Forudsigelighed
WWLWDL
Seneste form
2
Mål / kamp
Ingen forudsigelser endnu

Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.

Seneste kampe

Spouwen-Mopertingen vs Lyra-Lierse Berlaar, First Amateur Division, kampstart 19:15. Odds: 1.78 hjemme, 3.90 uafgjort, 3.80 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.23, tillid 8.0/10. Slutresultat 4–0, tippet gik ind.
Slut
Belisia Bilzen4
Lyra-Lierse 0
▾1.78
▴3.90
▴3.80
1
▾1.78
O2.5
▴1.53
Ja
▴1.53
1X
▾1.23
8.0
✓ 1X
▾1.238.0
Hoogstraten vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, kampstart 19:00. Odds: 2.10 hjemme, 3.60 uafgjort, 3.00 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.33, tillid 8.0/10. Slutresultat 0–1, tippet gik ikke ind.
Slut
Hoogstraten0
Belisia Bilzen1
▾2.10
▴3.60
▴3.00
1
▾2.10
O2.5
▴1.52
Ja
▴1.45
1X
▾1.33
8.0
1X
▾1.338.0
Spouwen-Mopertingen vs Thes Sport, First Amateur Division, kampstart 19:30. Odds: 2.62 hjemme, 3.40 uafgjort, 2.43 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.57, tillid 6.5/10. Slutresultat 0–3, tippet gik ind.
Slut
Belisia Bilzen0
Thes Sport 3
▴2.62
▾3.40
▾2.43
1
▴2.62
O2.5
▴1.57
Ja
▴1.49
O2.5
▴1.57
6.5
✓ O2.5
▴1.576.5
Dessel Sport vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, kampstart 18:30. Odds: 2.23 hjemme, 3.80 uafgjort, 2.92 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.43, tillid 6.3/10. Slutresultat 3–4, tippet gik ind.
Slut
Dessel3
Belisia Bilzen4
▾2.23
▴3.80
▴2.92
1X
▾1.35
O2.5
▾1.43
Ja
▾1.40
O2.5
▾1.43
6.3
✓ O2.5
▾1.436.3
Spouwen-Mopertingen vs Tienen, First Amateur Division, kampstart 14:00. Odds: 2.00 hjemme, 3.50 uafgjort, 3.80 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.60, tillid 6.0/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ind.
Slut
Belisia Bilzen 2
Tienen2
▴2.00
3.50
▾3.80
X
3.50
O2.5
1.67
Ja
1.60
BTTS
1.60
6.0
✓ BTTS
1.606.0
Mandel United vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, kampstart 19:00. Odds: 2.40 hjemme, 3.30 uafgjort, 2.70 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.63, tillid 4.3/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Mandel United1
Belisia Bilzen0
▾2.40
▾3.30
▴2.70
2
▴2.70
O2.5
1.63
Ja
1.54
O2.5
1.63
4.3
O2.5
1.634.3
Spouwen-Mopertingen vs Heist, First Amateur Division, kampstart 19:00. Odds: 2.60 hjemme, 3.55 uafgjort, 2.38 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.50, tillid 5.9/10. Slutresultat 3–1, tippet gik ind.
Slut
Belisia Bilzen3
Heist1
▴2.60
▴3.55
▾2.38
1
▴2.60
O2.5
1.50
Ja
▴1.45
O2.5
1.50
5.9
✓ O2.5
1.505.9
Knokke vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, kampstart 14:00. Odds: 1.87 hjemme, 3.65 uafgjort, 3.65 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.88, tillid 6.0/10. Slutresultat 3–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Knokke3
Belisia Bilzen2
▾1.87
▴3.65
▴3.65
2
▴3.65
O2.5
▾1.53
Ja
▾1.51
X2
▴1.88
6.0
X2
▴1.886.0

Sæsonstatistik

First Amateur Division Belgien · Sæson 2026
10Kampe Sejrsprocent 40%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe5510
Sejre224
Uafgjorte112
Nederlag224
Scorede mål9817
Indkasserede mål10818
Gns. scorede mål1.81.61.7
Gns. indkasserede mål2.01.61.8
Kampe uden bagmål112
Kampe uden scoring112
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme3-1
Ude3-4
Største nederlag
Hjemme0-3
Ude3-2
Flest scorede mål
Hjemme3
Ude4
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude3
Serier
Sejre1
Nederlag1
Straffespark
0/ 1
0% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
3–3
0-15
1–2
16-30
5–2
31-45
2–4
46-60
2–4
61-75
3–4
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
2Røde
Scorede mål
Over 0.580%
8 Kampe
Over 1.550%
5 Kampe
Over 2.530%
3 Kampe
Over 3.510%
1 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Spouwen-Mopertingen-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Spouwen-Mopertingen-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Spouwen-Mopertingen, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 35 kampe med Spouwen-Mopertingen, og Best Tip har ramt i 51.4% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle First Amateur Division-sæson har Spouwen-Mopertingen opnået 4 sejre, 2 uafgjorte og 4 nederlag i 10 kampe, scoret 17 mål (1.7 per kamp) og lukket 18 ind, med 2 kampe uden indkasserede mål.

Spouwen-Mopertingen har i øjeblikket en anslået markedsværdi på €100.00Th..

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Spouwen-Mopertingen-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Spouwen-Mopertingen er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.