Varegg Forudsigelser, statistik og form
AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.
5
Forudsagte kampe
–
Forudsigelighed
LWWDWL
Seneste form
1.87
Mål / Kamp
Varegg scorede i alle de seneste 10 kampe
Varegg havde over 2.5 mål i 83% af de seneste 12 kampe
Varegg er ubesejret i de seneste 5 kampe
Ingen kommende kampe
Varegg har ingen planlagt kamp lige nu. Udforsk deres seneste resultater og sæsonstatistik nedenfor.
Seneste kampe
Varegg vs Stord, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 1.62 hjemme, 4.25 uafgjort, 3.85 ude. Bedste tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.62, tillid 7.9/10. Slutresultat 2–3, tippet gik ikke ind.
Varegg2
Stord3Brann II vs Varegg, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 1.52 hjemme, 4.90 uafgjort, 4.05 ude. Bedste tip: begge hold scorer, odds 1.27, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–2, tippet gik ind.
Brann IIBrann 21
Varegg2Varegg vs Os, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 5.80 hjemme, 5.10 uafgjort, 1.38 ude. Bedste tip: begge hold scorer, odds 1.39, tillid 5.0/10. Slutresultat 4–2, tippet gik ind.
Varegg4
Os2Gneist vs Varegg, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 2.15 hjemme, 3.70 uafgjort, 2.70 ude. Bedste tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.57, tillid 4.2/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ind.
Gneist2
Varegg2Varegg vs Sogndal II, 3. Division - Girone 3, kampstart 15:00. Odds: 2.35 hjemme, 3.85 uafgjort, 2.41 ude. Bedste tip: begge hold scorer, odds 1.25, tillid 5.0/10. Slutresultat 2–0, tippet gik ikke ind.
Varegg2
Sogndal IISogndal 20Varegg vs Askoy, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 3.85 hjemme, 4.05 uafgjort, 1.67 ude. Bedste tip: udeholdet vinder, odds 1.67, tillid 3.8/10. Slutresultat 1–3, tippet gik ind.
Varegg1
Askoy3
Slut
1.62
4.25
3.85
1
O3.5
Ja
1
7.9
1
Slut
▴1.52
▾4.90
▾4.05
X
O3.5
Ja
BTTS
8.0
✓ BTTS
Slut
▾5.80
▾5.10
▴1.38
2
O3.5
Ja
BTTS
5.0
✓ BTTS
Slut
2.15
3.70
2.70
2
O2.5
Nej
X2
4.2
✓ X2
Slut
▾2.35
▴3.85
▴2.41
1
O3.5
Ja
BTTS
5.0
BTTS
Slut
▴3.85
▾4.05
▴1.67
2
U3.5
Nej
2
3.8
✓ 2
Sæsonstatistik
3. Division - Girone 3
22Kampe
Sejrsprocent 27%
Præstationsoversigt
| Statistik | Hjemme | Ude | Total |
|---|---|---|---|
| Kampe | 11 | 11 | 22 |
| Sejre | 4 | 2 | 6 |
| Uafgjorte | 2 | 3 | 5 |
| Nederlag | 5 | 6 | 11 |
| Scorede mål | 17 | 18 | 35 |
| Indkasserede mål | 18 | 25 | 43 |
| Gns. scorede mål | 1.5 | 1.6 | 1.6 |
| Gns. indkasserede mål | 1.6 | 2.3 | 2.0 |
| Kampe uden bagmål | 2 | 1 | 3 |
| Kampe uden scoring | 2 | 1 | 3 |
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme4-2
Ude0-4
Største nederlag
Hjemme1-3
Ude4-0
Flest scorede mål
Hjemme4
Ude4
Flest indkasserede mål
Hjemme3
Ude4
Serier
Sejre2
Nederlag4
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.586%
19 Kampe
Over 1.545%
10 Kampe
Over 2.514%
3 Kampe
Over 3.514%
3 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe
Spillere
Ingen tilgængelige spillerdata
Stilling
| # | Hold | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
I den aktuelle 3. Division - Girone 3-sæson har Varegg opnået 6 sejre, 5 uafgjorte og 11 nederlag i 22 kampe, scoret 35 mål (1.6 per kamp) og lukket 43 ind, med 3 kampe uden indkasserede mål.
NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Varegg forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.
Varegg er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.