Gå til indhold

Esenler Erokspor vs Kayserispor Forudsigelse - 7. sep. 2026

7. sep.15:00
0:3
Afsluttet
12.62 X3.30 22.70

Kamptips

Sikkerhed
Bedste tip
Under 3.5 1.37
Højst 3 mål i kampen
6.8/10
1x2-tip
22.70
2.1/10
Samlet antal mål
Under 3.51.37
5.6/10
Begge hold scorer
Ja1.65
1.0/10
Bet Builder-tip
X2 & Under 4.51.76
1.6/10
Korrekt resultat
Esenler Erokspor12Kayserispor

Statistik: forudsagt vs faktisk

AI
Erokspor
Kayserispor
xGEsenler Erokspor: 1.07Kayserispor: 1.19
BoldbesiddelseEsenler Erokspor: 56%Kayserispor: 44%
Samlede skudEsenler Erokspor: 12Kayserispor: 12
Skud på målEsenler Erokspor: 3Kayserispor: 4
Skud forbi målEsenler Erokspor: 5Kayserispor: 5
HjørnesparkEsenler Erokspor: 4Kayserispor: 5
Gule kortEsenler Erokspor: 2Kayserispor: 3
xGEsenler Erokspor: 0.67Kayserispor: 1.64
BoldbesiddelseEsenler Erokspor: 53%Kayserispor: 47%
Samlede skudEsenler Erokspor: 11Kayserispor: 9
Skud på målEsenler Erokspor: 3Kayserispor: 5
Skud forbi målEsenler Erokspor: 6Kayserispor: 3
HjørnesparkEsenler Erokspor: 6Kayserispor: 1
Gule kortEsenler Erokspor: 3Kayserispor: 4
xGEsenler Erokspor: 0.671.07Kayserispor: 1.641.19
BoldbesiddelseEsenler Erokspor: 53%56%Kayserispor: 47%44%
Samlede skudEsenler Erokspor: 1112Kayserispor: 912
Skud på målEsenler Erokspor: 33Kayserispor: 54
Skud forbi målEsenler Erokspor: 65Kayserispor: 35
HjørnesparkEsenler Erokspor: 64Kayserispor: 15
Gule kortEsenler Erokspor: 32Kayserispor: 43

Statistik

Gennemsnit / kamp
Erokspor
Kayserispor
Forventede målEsenler Erokspor: 1.2Kayserispor: 1.5
Samlet antal målEsenler Erokspor: 1.4Kayserispor: 2.4
Scorede målEsenler Erokspor: 0.6Kayserispor: 1.4
Indkasserede målEsenler Erokspor: 0.8Kayserispor: 1
BoldbesiddelseEsenler Erokspor: 59%Kayserispor: 52%
Samlede skudEsenler Erokspor: 12Kayserispor: 15.4
Skud på målEsenler Erokspor: 3.5Kayserispor: 5.1
Skud forbi målEsenler Erokspor: 5.3Kayserispor: 6.1
ForseelserEsenler Erokspor: 11.3Kayserispor: 11.8
HjørnesparkEsenler Erokspor: 4.8Kayserispor: 6.1
OffsidesEsenler Erokspor: 1.6Kayserispor: 2.4
Gule kortEsenler Erokspor: 2.1Kayserispor: 2.71
Samlede afleveringerEsenler Erokspor: 470Kayserispor: 428

Form

Oversigt over seneste 10 kampe
Erokspor
Kayserispor
SejreEsenler Erokspor: 2Kayserispor: 5
Over 1,5 målEsenler Erokspor: 5Kayserispor: 9
Over 2,5 målEsenler Erokspor: 1Kayserispor: 4
Over 3,5 målEsenler Erokspor: 0Kayserispor: 1
Begge hold scoredeEsenler Erokspor: 4Kayserispor: 6
Uventede sejreEsenler Erokspor: 0Kayserispor: 0
Uventede nederlagEsenler Erokspor: 1Kayserispor: 0

Seneste kampe

Stilling

Tyrkiet - 1. Lig
# Hold K M P
1 Kayserispor 11 24-7 26
2 Bursaspor 11 22-9 25
3 Iğdır FK 11 15-8 23
4 Keçiörengücü 11 21-11 20
5 Batman Petrolspor 11 22-19 20
6 Mardin 1969 11 14-10 18
7 Antalyaspor 11 17-17 18
8 Sarıyer 11 14-15 16
9 Muğlaspor 11 13-14 15
10 Bandırmaspor 11 16-8 14
11 Bodrum FK 11 13-10 14
12 Sivasspor 11 15-14 13
13 Fatih Karagümrük 11 14-15 13
14 Esenler Erokspor 11 10-13 12
15 Ümraniyespor 10 9-10 10
16 Manisa F.K. 11 18-20 10
17 Pendikspor 11 12-21 10
18 Vanspor FK 11 10-22 7
19 İstanbulspor 11 9-26 5
20 Boluspor 10 3-22 1
Promotion - Super Lig Promotion - 1. Lig (Play Offs: Final) Promotion - 1. Lig (Play Offs: Quarter-finals) Relegation