Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Beasain

Beasain Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€475.00Th. Ø 26.4 Tercera División RFEF - Group 4
31
Αγώνες με προγνωστικά
71.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLLDWL
Πρόσφατη φόρμα
1.47
Γκολ / αγώνα
Beasain δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 7 αγώνες
Beasain δέχτηκε 2+ γκολ στους τελευταίους 4 αγώνες
Beasain δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 20 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Pasaia KE vs Beasain, Tercera División RFEF - Group 4, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.50, ισοπαλία 3.20, φιλοξενούμενη 2.87. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 1–4, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Pasaia1
Beasain4
▾3.50
▾3.20
▴2.87
1
▾2.95
U2.5
1.60
NG
▴1.78
U2.5
1.60
4.2
U2.5
1.604.2
Derio vs Beasain, Tercera División RFEF - Group 4, έναρξη στις 17:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.55, ισοπαλία 3.10, φιλοξενούμενη 2.72. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Derio2
Beasain0
▾2.55
3.10
▴2.72
1
▾2.55
U2.5
1.65
NG
▴1.87
U2.5
1.65
4.6
✓ U2.5
1.654.6
Touring vs Beasain, Tercera División RFEF - Group 4, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.35, ισοπαλία 3.05, φιλοξενούμενη 3.00. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Touring2
Beasain0
2.35
3.05
3.00
X2
1.57
U2.5
1.52
NG
1.70
U2.5
1.52
5.0
✓ U2.5
1.525.0
Aretxabaleta vs Beasain, Tercera División RFEF - Group 4, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.20, ισοπαλία 3.10, φιλοξενούμενη 2.22. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 4.3/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Aretxabaleta0
Beasain0
3.20
3.10
2.22
1X
1.62
U3.5
1.27
GG
1.80
U3.5
1.27
4.3
✓ U3.5
1.274.3
Beasain vs Real II, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.68, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 4.30. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 1.6/10. Τελικό σκορ 3–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Beasain3
Zaragoza B2
1.68
3.55
4.30
1
1.68
U3.5
1.35
NG
1.98
U3.5
1.35
1.6
U3.5
1.351.6
Naxara vs Beasain, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.40, ισοπαλία 3.25, φιλοξενούμενη 2.40. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 6.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Naxara1
Beasain0
▴3.40
▴3.25
▾2.40
1
▴3.40
U3.5
▾1.25
NG
▾1.95
U3.5
▾1.25
6.0
✓ U3.5
▾1.256.0
Beasain vs UD Logrones, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.10, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.00. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 3.6/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Beasain1
UD Logrones1
4.10
▴3.50
▾2.00
2
▾2.00
U3.5
▾1.30
NG
▾1.88
U3.5
▾1.30
3.6
✓ U3.5
▾1.303.6
Ebro vs Beasain, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.15, ισοπαλία 3.25, φιλοξενούμενη 3.40. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.29, εμπιστοσύνη 3.9/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Ebro1
Beasain0
2.15
▴3.25
3.40
1
2.15
U2.5
▴1.72
NG
▴1.90
1X
1.29
3.9
✓ 1X
1.293.9

Στατιστικά σεζόν

Tercera División RFEF - Group 4 Ισπανία · Σεζόν 2026
9Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες459
Νίκες213
Ισοπαλίες123
Ήττες123
Γκολ υπέρ8412
Γκολ κατά5510
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.00.81.3
Μ.Ο. γκολ κατά1.31.01.1
Χωρίς παθητικό123
Αγώνες χωρίς γκολ044
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-2
Εκτός έδρας1-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-2
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες2
Ήττες3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–3
0-15
1–1
16-30
2–3
31-45
1–1
46-60
2–2
61-75
5–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.556%
5 Αγώνες
Over 1.533%
3 Αγώνες
Over 2.522%
2 Αγώνες
Over 3.522%
2 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Beasain: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Beasain; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Beasain μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 31 αγώνες της ομάδας Beasain, με ευστοχία στο Best Tip 71.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Tercera División RFEF - Group 4, η Beasain κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 9 αγώνες, σκοράροντας 12 γκολ (1.3 ανά αγώνα) με 10 κατά και 3 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Beasain έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €475.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Beasain παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Beasain είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.