Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Rostov U19

Rostov U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

59
Αγώνες με προγνωστικά
71.2%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLLDLW
Πρόσφατη φόρμα
1.47
Γκολ / Αγώνα
Επόμενος αγώνας Youth Championship · Παρ 16 Οκτ · 17:00
Dinamo M
VS17:00
Rostov U19
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Nizhny Novgorod U19 vs Rostov U19, Youth Championship, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 3.55 γηπεδούχος, 3.75 ισοπαλία, 1.77 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Rostov U19 1
3.55
▴3.75
▾1.77
2
▾1.77
O2.5
1.38
GG
1.41
O2.5
1.38
5.3
✓ O2.5
1.385.3
Rostov U19 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 2.02 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 2.95 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 7.8/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Rostov U191
Almaz Antey U192
2.02
▴3.60
▾2.95
X
▴3.60
O2.5
1.40
GG
1.38
O2.5
1.40
7.8
✓ O2.5
1.407.8
Lokomotiv Moskva U19 vs Rostov U19, Youth Championship, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 1.72 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 4.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.39, εμπιστοσύνη 6.2/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
Rostov U190
▾1.72
▴3.55
▴4.10
1
▾1.72
O2.5
1.39
GG
▴1.42
O2.5
1.39
6.2
O2.5
1.396.2
Rostov U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 2.32 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.67 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 8.4/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Rostov U190
Spartak Moskva U19Spartak M 20
2.32
3.30
2.67
1
2.32
O2.5
1.37
GG
1.34
1X
1.36
8.4
✓ 1X
1.368.4
Dynamo Makhachkala U19 vs Rostov U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 4.00 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 1.70 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.29, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Rostov U19 1
4.00
3.65
1.70
2
1.70
O2.5
1.29
GG
1.33
O2.5
1.29
8.0
✓ O2.5
1.298.0
Rostov U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.64 γηπεδούχος, 4.00 ισοπαλία, 4.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.64, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 4–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Rostov U194
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U190
▾1.64
▴4.00
▴4.00
1
▾1.64
O2.5
1.38
GG
▴1.45
1
▾1.64
5.0
✓ 1
▾1.645.0
Ural U20 vs Rostov U19, Youth Championship, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 2.27 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 2.65 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.54, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Ural U20Ural U190
Rostov U191
2.27
3.40
2.65
2
2.65
O2.5
1.54
GG
1.48
O2.5
1.54
8.0
O2.5
1.548.0
Rostov U19 vs Zenit U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 6.90 γηπεδούχος, 5.40 ισοπαλία, 1.27 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Rostov U192
Zenit U191
▾6.90
▴5.40
▾1.27
2
▾1.27
O2.5
▾1.26
GG
▴1.54
2
▾1.27
8.5
2
▾1.278.5
Krasnodar U19 vs Rostov U19, Youth Championship, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 1.15 γηπεδούχος, 6.70 ισοπαλία, 10.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 4 γκολ, απόδοση 1.70, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Krasnodar U192
Rostov U19 1
▾1.15
▴6.70
▴10.00
1
▾1.15
O3.5
1.70
GG
▴1.77
O3.5
1.70
8.0
O3.5
1.708.0
Rostov U19 vs Akhmat Grozny U20, Youth Championship, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.26 γηπεδούχος, 4.90 ισοπαλία, 12.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 4.4/10. Τελικό σκορ 5–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Rostov U195
Akhmat Grozny U20Akhmat G 0
1.26
4.90
12.00
1
1.26
U3.5
1.61
NG
1.74
1
1.26
4.4
✓ 1
1.264.4

Rostov U19 Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4.8
Κατοχή μπάλας
51%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
6
Ποσοστό νικών
30%

Στατιστικά σεζόν

Youth Championship Ρωσία · Σεζόν 2026
24Αγώνες Ποσοστό νικών 38%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες131124
Νίκες639
Ισοπαλίες404
Ήττες3811
Γκολ υπέρ211536
Γκολ κατά162642
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.61.41.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.22.41.8
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ426
Αγώνες χωρίς γκολ325
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-0
Εκτός έδρας2-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας3-5
Εκτός έδρας5-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας6
Σερί
Νίκες3
Ήττες3
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
7–7
0-15
3–6
16-30
1–9
31-45
4–7
46-60
10–5
61-75
10–8
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
61-751
1Κίτρινες
4Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.579%
19 Αγώνες
Over 1.542%
10 Αγώνες
Over 2.521%
5 Αγώνες
Over 3.58%
2 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ρωσία - Youth Championship
# Ομάδα Α Γ Β
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Rostov U19

Ψάχνετε προγνωστικά για Rostov U19; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Rostov U19, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 59 αγώνες της ομάδας Rostov U19, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 71.2%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Youth Championship, η Rostov U19 κατέγραψε 9 νίκες, 4 ισοπαλίες και 11 ήττες σε 24 αγώνες, σκοράροντας 36 γκολ (1.5 ανά αγώνα) και δεχόμενη 42, με 6 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Rostov U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Rostov U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.