Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Lokomotiv Moskva U19

Lokomotiv Moskva U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

60
Αγώνες με προγνωστικά
71.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLLWLW
Πρόσφατη φόρμα
2.20
Γκολ / Αγώνα
Lokomotiv Moskva U19 είχε 5+ τελικές στο στόχο στους τελευταίους 7 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Lokomotiv Moskva U19 δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Ural U20 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 5.10 γηπεδούχος, 4.85 ισοπαλία, 1.41 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 7.2/10. Τελικό σκορ 5–7, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Ural U20Ural U195
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv7
▴5.10
▴4.85
▾1.41
1X
▴2.47
O2.5
1.25
GG
▴1.42
O2.5
1.25
7.2
✓ O2.5
1.257.2
Lokomotiv Moskva U19 vs Zenit U19, Youth Championship, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 2.37 γηπεδούχος, 3.35 ισοπαλία, 2.57 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.49, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv 1
Zenit U193
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
▴1.49
GG
▴1.44
O2.5
▴1.49
8.0
✓ O2.5
▴1.498.0
Krasnodar U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 2.07 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 2.77 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Krasnodar U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv0
▾2.07
▴3.80
▾2.77
1
▾2.07
O2.5
▾1.32
GG
1.35
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Rostov U19, Youth Championship, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 1.72 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 4.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.39, εμπιστοσύνη 6.2/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
Rostov U190
▾1.72
▴3.55
▴4.10
1
▾1.72
O2.5
1.39
GG
▴1.42
O2.5
1.39
6.2
O2.5
1.396.2
Rodina Moscow U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.60 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 2.32 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 6–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Rodina Moscow U19Rodina M6
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
2.60
3.40
2.32
1
2.60
O2.5
1.31
GG
1.30
O2.5
1.31
8.0
✓ O2.5
1.318.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.14 γηπεδούχος, 7.00 ισοπαλία, 9.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.14, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv3
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.14
▴7.00
▴9.80
1
▾1.14
O2.5
▾1.22
GG
▴1.70
1
▾1.14
8.5
✓ 1
▾1.148.5
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.88 γηπεδούχος, 3.85 ισοπαλία, 3.15 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 4 γκολ, απόδοση 1.66, εμπιστοσύνη 6.4/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
GG
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Dinamo Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 3.90 γηπεδούχος, 4.10 ισοπαλία, 1.64 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.17, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Dinamo Moskva U19Dinamo M1
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
▴3.90
▴4.10
▾1.64
2
▾1.64
O2.5
▴1.42
GG
▴1.49
X2
▾1.17
8.5
✓ X2
▾1.178.5
Lokomotiv Moskva U19 vs Sochi U20, Youth Championship, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: 1.28 γηπεδούχος, 4.60 ισοπαλία, 8.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 5.6/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
Sochi U20Sochi U191
1.28
4.60
8.90
1
1.28
U3.5
1.46
NG
1.78
U3.5
1.46
5.6
✓ U3.5
1.465.6
Krylya Sovetov U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 9.10 γηπεδούχος, 4.40 ισοπαλία, 1.33 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Krylya Sovetov U19Krylya U19 0
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
9.10
4.40
1.33
2
1.33
U3.5
1.61
NG
1.94
2
1.33
5.0
✓ 2
1.335.0

Lokomotiv Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
6.9
Κατοχή μπάλας
48%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
6.3
Ποσοστό νικών
50%

Στατιστικά σεζόν

Youth Championship Ρωσία · Σεζόν 2026
24Αγώνες Ποσοστό νικών 58%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες111324
Νίκες7714
Ισοπαλίες415
Ήττες055
Γκολ υπέρ332659
Γκολ κατά132437
Μ.Ο. γκολ υπέρ3.02.02.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.21.81.5
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ325
Αγώνες χωρίς γκολ011
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας5-0
Εκτός έδρας2-5
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας6-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας5
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας6
Σερί
Νίκες4
Ήττες1
Πέναλτι
4/ 5
80.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–4
0-15
12–4
16-30
9–10
31-45
10–8
46-60
7–7
61-75
16–6
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.596%
23 Αγώνες
Over 1.563%
15 Αγώνες
Over 2.546%
11 Αγώνες
Over 3.529%
7 Αγώνες
Over 4.513%
3 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ρωσία - Youth Championship
# Ομάδα Α Γ Β
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Lokomotiv Moskva U19

Ψάχνετε προγνωστικά για Lokomotiv Moskva U19; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Lokomotiv Moskva U19, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 60 αγώνες της ομάδας Lokomotiv Moskva U19, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 71.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Youth Championship, η Lokomotiv Moskva U19 κατέγραψε 14 νίκες, 5 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 24 αγώνες, σκοράροντας 59 γκολ (2.5 ανά αγώνα) και δεχόμενη 37, με 5 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Lokomotiv Moskva U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Lokomotiv Moskva U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.