Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Chertanovo U20

Chertanovo U20 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

40
Αγώνες με προγνωστικά
72.5%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLLLW
Πρόσφατη φόρμα
1.27
Γκολ / Αγώνα
Chertanovo U20 δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 8 αγώνες
Chertanovo U20 δέχτηκε 2+ γκολ στους τελευταίους 4 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Chertanovo U20 δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Fakel U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 2.80 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 2.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Fakel U192
Chertanovo U20Chertanov 1
▾2.80
▴3.65
▾2.10
1X
▴1.58
O2.5
1.45
NG
2.67
O2.5
1.45
5.3
✓ O2.5
1.455.3
Chertanovo U20 vs Dinamo Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 2.45 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 2.47 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.43, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 4–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Chertanovo U20Chertanov4
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
2.45
3.40
2.47
2
2.47
O2.5
1.42
GG
1.39
X2
1.43
8.0
X2
1.438.0
Nizhny Novgorod U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 2.62 γηπεδούχος, 3.45 ισοπαλία, 2.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 2.6/10. Τελικό σκορ 4–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
Chertanovo U20Chertanov3
▴2.62
3.45
2.30
X
3.45
O2.5
▴1.25
GG
▴1.26
O2.5
▴1.25
2.6
✓ O2.5
▴1.252.6
Chertanovo U20 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 2.37 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Chertanovo U20Chertanov 1
Almaz Antey U192
2.37
3.30
2.60
2
2.60
O2.5
1.32
GG
1.30
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.14 γηπεδούχος, 7.00 ισοπαλία, 9.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.14, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv3
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.14
▴7.00
▴9.80
1
▾1.14
O2.5
▾1.22
GG
▴1.70
1
▾1.14
8.5
✓ 1
▾1.148.5
Chertanovo U20 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 4.85 γηπεδούχος, 3.90 ισοπαλία, 1.54 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 6.4/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Chertanovo U20Chertanov1
Spartak Moskva U19Spartak M0
▴4.85
▴3.90
▾1.54
X
▴3.90
O2.5
1.35
GG
▴1.45
O2.5
1.35
6.4
O2.5
1.356.4
Dynamo Makhachkala U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.92 γηπεδούχος, 4.10 ισοπαλία, 2.92 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.92
▴4.10
▴2.92
1
▾1.92
O2.5
1.23
GG
1.27
1X
▾1.31
5.2
✓ 1X
▾1.315.2
Chertanovo U20 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 2.37 γηπεδούχος, 3.05 ισοπαλία, 2.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 4.3/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Chertanovo U20Chertanov 0
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U192
2.37
3.05
2.80
X2
1.46
O2.5
1.55
GG
1.45
O2.5
1.55
4.3
O2.5
1.554.3

Chertanov Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4
Κατοχή μπάλας
50%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
2.8
Ποσοστό νικών
20%

Στατιστικά σεζόν

Youth Championship Ρωσία · Σεζόν 2026
24Αγώνες Ποσοστό νικών 25%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες121224
Νίκες516
Ισοπαλίες235
Ήττες5813
Γκολ υπέρ191433
Γκολ κατά233255
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.61.21.4
Μ.Ο. γκολ κατά1.92.72.3
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ213
Αγώνες χωρίς γκολ347
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-2
Εκτός έδρας2-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας5-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες2
Ήττες4
Πέναλτι
1/ 2
50.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
6–6
0-15
0–13
16-30
6–8
31-45
5–11
46-60
4–10
61-75
5–6
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.571%
17 Αγώνες
Over 1.538%
9 Αγώνες
Over 2.521%
5 Αγώνες
Over 3.58%
2 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ρωσία - Youth Championship
# Ομάδα Α Γ Β
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Chertanovo U20

Ψάχνετε προγνωστικά για Chertanovo U20; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Chertanovo U20, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 40 αγώνες της ομάδας Chertanovo U20, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 72.5%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Youth Championship, η Chertanovo U20 κατέγραψε 6 νίκες, 5 ισοπαλίες και 13 ήττες σε 24 αγώνες, σκοράροντας 33 γκολ (1.4 ανά αγώνα) και δεχόμενη 55, με 3 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Chertanovo U20 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Chertanovo U20 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.