Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Gimcheon Sangmu FC

Gimcheon Sangmu FC Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€11.05m Ø 24.9 K League 1
111
Αγώνες με προγνωστικά
66.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWDDDL
Πρόσφατη φόρμα
1.07
Γκολ / Αγώνα
Επόμενος αγώνας K League 1 · Κυρ 18 Οκτ · 08:30
Seoul
VS08:30
Gimcheon Sangmu
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Gimcheon Sangmu FC vs FC Anyang, K League 1, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: 2.45 γηπεδούχος, 3.35 ισοπαλία, 2.88 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 5.9/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
FC AnyangAnyang1
▴2.45
▾3.35
▾2.88
1
▴2.45
O1.5
▴1.26
GG
▾1.67
1X
▴1.45
5.9
1X
▴1.455.9
Bucheon FC 1995 vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: 2.95 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 2.40 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Bucheon FC 1995Bucheon0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
▾2.95
▾3.25
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▾1.32
NG
▾2.02
X2
▴1.42
4.7
✓ X2
▴1.424.7
Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC, K League 1, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: 2.95 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.42 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.66, εμπιστοσύνη 6.1/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gangwon FCGangwon2
▴2.95
▴3.30
▾2.42
1
▴2.95
U2.5
▴1.66
NG
▴1.86
U2.5
▴1.66
6.1
U2.5
▴1.666.1
Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 2.77 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.67 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 7.3/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Pohang SteelersPohang0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu 0
▴2.77
▴3.30
▾2.67
2
▾2.67
U3.5
▴1.26
NG
1.88
U3.5
▴1.26
7.3
✓ U3.5
▴1.267.3
Gimcheon Sangmu FC vs Gwangju FC, K League 1, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.52 γηπεδούχος, 4.35 ισοπαλία, 5.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.1/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gwangju FC2
▾1.52
▴4.35
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▴1.42
GG
▾1.80
U3.5
▴1.42
5.1
U3.5
▴1.425.1
Ulsan Hyundai FC vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 2.22 γηπεδούχος, 3.45 ισοπαλία, 3.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.39, εμπιστοσύνη 7.4/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Ulsan Hyundai FCUlsan HD3
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu1
▴2.22
▾3.45
▾3.35
1
▴2.22
U3.5
▾1.42
NG
2.22
1X
▴1.39
7.4
✓ 1X
▴1.397.4
Gimcheon Sangmu FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 3.25 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.22 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 7.5/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
NG
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Gimcheon Sangmu Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4.6
Κατοχή μπάλας
54%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
6.1
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
2
Ποσοστό νικών
10%

Στατιστικά σεζόν

K League 1 Νότια Κορέα · Σεζόν 2026
30Αγώνες Ποσοστό νικών 17%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες141630
Νίκες145
Ισοπαλίες10818
Ήττες347
Γκολ υπέρ141630
Γκολ κατά201636
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.01.01.0
Μ.Ο. γκολ κατά1.41.01.2
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ268
Αγώνες χωρίς γκολ459
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-2
Εκτός έδρας0-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας3-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες2
Ήττες2
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–4
0-15
6–1
16-30
4–9
31-45
3–5
46-60
6–9
61-75
8–7
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
4-4-220 G
4-2-3-15 G
4-1-4-12 G
4-1-3-21 G
61Κίτρινες
4Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.570%
21 Αγώνες
Over 1.523%
7 Αγώνες
Over 2.57%
2 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
Lim Dug-Keun Lim Dug-Keun 25 DEF 6.88
Min Kyung-Hyun Min Kyung-Hyun 24 DEF 6.83
Baek Jong-Beom Baek Jong-Beom 24 GK 6.81
Jeon Byung-Kwan Jeon Byung-Kwan 23 MID 6.33
Lee Chan-Ouk Lee Chan-Ouk 22 DEF 6.30
M. Kang M. Kang 27 FWD 6.30
Kang Min-Geu Kang Min-Geu 27 FWD 6.20
Roh Kyung-Ho Roh Kyung-Ho 25 MID 6.15
Kim Ju-Chan Kim Ju-Chan 21 MID 6.00
Kang Ju-Hyeok Kang Ju-Hyeok 19 FWD 6.00
Lee Jung-Taek Lee Jung-Taek 27 DEF 5.81
Byeon Jun-Soo Byeon Jun-Soo 24 DEF 5.81
Park Tae-Jun Park Tae-Jun 26 MID 5.77
Park Cheol-Woo Park Cheol-Woo 28 DEF 5.66
Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee 27 FWD 5.56
Kim Yi-Seok Kim Yi-Seok 27 MID 5.29
Go Jae-Hyeon Go Jae-Hyeon 26 MID 5.24
Kim Hyun-Woo Kim Hyun-Woo 26 DEF 5.22
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 25 DEF 5.18
Park Se-Jin Park Se-Jin 21 FWD 5.11
Kim In-Gyun Kim In-Gyun 27 FWD 5.11
Hong Yun-Sang Hong Yun-Sang 23 FWD 4.90
Lee Sang-Heon Lee Sang-Heon 27 FWD 4.76
Lee Kang-Hyun Lee Kang-Hyun 27 MID 4.39
Park Jin-Seong Park Jin-Seong 24 DEF 4.13
Kim Min-Kyu Kim Min-Kyu 27 DEF 4.08
Jeong Jae-Min Jeong Jae-Min 24 FWD 4.01
Lee Soo-Bin Lee Soo-Bin 25 MID 3.79
Hong Si-Hoo Hong Si-Hoo 24 DEF 3.23
Park Min-Seo Park Min-Seo 25 DEF 3.20
Yoon Jae-Seok Yoon Jae-Seok 22 DEF 3.14
Park Man-Ho Park Man-Ho 21 GK 3.02

Βαθμολογία

Νότια Κορέα - K League 1
# Ομάδα Α Γ Β
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Gimcheon Sangmu FC

Ψάχνετε προγνωστικά για Gimcheon Sangmu FC; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Gimcheon Sangmu FC, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 111 αγώνες της ομάδας Gimcheon Sangmu FC, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 66.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του K League 1, η Gimcheon Sangmu FC κατέγραψε 5 νίκες, 18 ισοπαλίες και 7 ήττες σε 30 αγώνες, σκοράροντας 30 γκολ (1.0 ανά αγώνα) και δεχόμενη 36, με 8 κλειστά τέρματα.

Η Gimcheon Sangmu FC έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €11.05m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Gimcheon Sangmu FC παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Gimcheon Sangmu FC είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.