Grobničan Čavle

Grobničan Čavle Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

KEY INSIGHT Grobničan Čavle σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
TREND Grobničan Čavle είχε over 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
TREND Grobničan Čavle δενέχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 19 αγώνες

Πρόσφατη φόρμα

WDWLD
13 Προβλεπόμενοι αγώνες
69.23% Δείκτης προβλεψιμότητας

Προβλέψεις AI

Προσφέρεται από NerdyTips

11:30

Επερχόμενο
Dugo Selo
Dugo Selo
vs
Grobnican C
Grobnican C
2.35
3.3
2.85

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

11:00

Ολοκληρώθηκε
Grobnican C
Grobnican Cavle
2 : 2
Lucko
Lucko red card
1.92
3.65
3.7

1

1.92

O1.5

1.23

NO

2.25

1X

1.26
7.9/10

11:00

Ολοκληρώθηκε
red card Grobnican C
Grobnican Cavle
1 : 4
Kustosija
Kustosija
5.1
3.6
1.72

1

5.1

O1.5

1.27

NO

1.93

1X

2.08
4.5/10

11:00

Ολοκληρώθηκε
Grobnican C
Grobnican Cavle
3 : 1
Uskok Klis
Uskok Klis
3.5
3.8
2

1X

1.77

O1.5

1.23

YES

1.53

O1.5

1.23
5.5/10

10:30

Ολοκληρώθηκε
Grobnican C
Grobnican Cavle
2 : 2
Bjelovar
Bjelovar
2.15
3.5
3.15

1

2.15

O2.5

1.72

NO

2.16

1X

1.33
3.3/10

10:30

Ολοκληρώθηκε
Grobnican C
Grobnican Cavle
3 : 2
Segesta Sisak
Segesta S
4.2
3.9
1.82

2

1.82

O2.5

1.6

NO

2.22

X2

1.24
8/10

10:30

Ολοκληρώθηκε
Grobnican C
Grobnican Cavle
1 : 4
Krizevci
Krizevci
3.8
3.55
1.9

X2

1.23

O2.5

1.8

YES

1.74

X2

1.23
2/10

09:30

Ολοκληρώθηκε
Grobnican
Grobnican
2 : 1
Dakovo-Croatia
Dakovo-Cr
1.77
3.6
3.9

1

1.77

O2.5

1.72

NO

2.07

1

1.77
5/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Grobnican
Grobnican
2 : 0
Jadran LP
Jadran LP
3.4
3.55
2.05

2

2.05

O2.5

1.73

YES

1.66

X2

1.3
3.5/10

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Συμβουλές για Grobničan Čavle

Ψάχνεις προγνωστικά για Grobničan Čavle; Το NerdyTips προσφέρει ποδοσφαιρικά προγνωστικά για Grobničan Čavle βασισμένα σε τεχνητή νοημοσύνη, μέσω του αλγορίθμου μας NT Apex. Μέχρι σήμερα, έχουμε αναλύσει 13 αγώνες με συμμετοχή της Grobničan Čavle με ακρίβεια καλύτερου τιπ 69.23%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Second NL, η Grobničan Čavle κατέγραψε 6 νίκες, 9 ισοπαλίες και 11 ήττες σε 26 αγώνες, σκοράροντας 38 γκολ (1.5 ανά αγώνα) και δεχόμενη 49, με 4 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Grobničan Čavle παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Second NLCroatia • Σεζόν 2025
Ανάλυση απόδοσης
ΣτατιστικόΕντός έδραςΕκτός έδραςΣύνολο
Αγώνες131326
Νίκες606
Ισοπαλίες369
Ήττες4711
Γκολ υπέρ251338
Γκολ κατά222749
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.91.01.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.72.11.9
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ314
Αγώνες χωρίς γκολ044
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας 3-0
Εκτός έδρας -
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας 1-4
Εκτός έδρας 5-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας 3
Εκτός έδρας 3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας 4
Εκτός έδρας 5
Σερί
Νίκες 2
Ήττες 2
Πέναλτι
2 / 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
31-45 1
76-90 1
2 Κίτρινες
3 Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5 85%
22 Αγώνες
Over 1.5 46%
12 Αγώνες
Over 2.5 15%
4 Αγώνες
Over 3.5 0%
0 Αγώνες
Over 4.5 0%
0 Αγώνες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών