Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Gwangju FC

Gwangju FC Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€6.85m Ø 26.8 K League 1
116
Αγώνες με προγνωστικά
69.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DDDLDL
Πρόσφατη φόρμα
1
Γκολ / Αγώνα
Gwangju FC δεν έχει νίκη στους τελευταίους 8 αγώνες
Gwangju FC δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 8 αγώνες
Επόμενος αγώνας K League 1 · Κυρ 18 Οκτ · 06:00
Daejeon
VS06:00
Gwangju FC
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Gwangju FC vs Ulsan H, K League 1, έναρξη στις 06:00. Αποδόσεις: 4.75 γηπεδούχος, 4.20 ισοπαλία, 1.63 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.63, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gwangju FC1
Ulsan HUlsan HD1
▴4.75
▴4.20
▾1.63
2
▾1.63
O2.5
▾1.60
GG
▾1.62
2
▾1.63
5.3
2
▾1.635.3
Jeonbuk Motors vs Gwangju FC, K League 1, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: 1.44 γηπεδούχος, 4.70 ισοπαλία, 6.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.72, εμπιστοσύνη 3.4/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Jeonbuk MotorsJeonbuk2
Gwangju FC2
▴1.44
▾4.70
▾6.90
X2
▾2.85
O2.5
▴1.72
GG
▴1.90
O2.5
1.72
3.4
✓ O2.5
1.723.4
Gwangju FC vs FC Anyang, K League 1, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 3.25 γηπεδούχος, 3.35 ισοπαλία, 2.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gwangju FC1
FC AnyangAnyang1
▾3.25
▴3.35
▴2.30
1X
1.65
O1.5
▾1.32
GG
▾1.75
O1.5
▾1.32
4.2
✓ O1.5
▾1.324.2
Gwangju FC vs Jeju U, K League 1, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 4.00 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 1.91 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 7.1/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gwangju FC0
Jeju UJeju SK1
▴4.00
▴3.55
▾1.91
2
▾1.91
O1.5
▾1.27
GG
▾1.71
X2
1.28
7.1
✓ X2
1.287.1
Gimcheon Sangmu FC vs Gwangju FC, K League 1, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.52 γηπεδούχος, 4.35 ισοπαλία, 5.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.1/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gwangju FC2
▾1.52
▴4.35
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▴1.42
GG
▾1.80
U3.5
▴1.42
5.1
U3.5
▴1.425.1
Gwangju FC vs FC Seoul, K League 1, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 7.70 γηπεδούχος, 5.10 ισοπαλία, 1.38 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 10/10. Τελικό σκορ 2–5, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gwangju FC 22
FC SeoulSeoul5
▴7.70
▴5.10
▾1.38
2
▾1.38
U3.5
▴1.50
NG
▴1.85
2
▾1.38
10
✓ 2
▾1.3810
Gangwon FC vs Gwangju FC, K League 1, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 1.53 γηπεδούχος, 4.05 ισοπαλία, 6.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 7.6/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gangwon FCGangwon 2
Gwangju FC2
▴1.53
4.05
▾6.80
1
▴1.53
U3.5
▾1.25
GG
2.30
U3.5
▾1.25
7.6
U3.5
▾1.257.6

Gwangju FC Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4.8
Κατοχή μπάλας
48%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
2.7
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
1.2
Ποσοστό νικών
10%

Στατιστικά σεζόν

K League 1 Νότια Κορέα · Σεζόν 2026
30Αγώνες Ποσοστό νικών 3%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες161430
Νίκες101
Ισοπαλίες5712
Ήττες10717
Γκολ υπέρ12921
Γκολ κατά313263
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.80.60.7
Μ.Ο. γκολ κατά1.92.32.1
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ224
Αγώνες χωρίς γκολ8816
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-2
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-5
Εκτός έδρας5-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες1
Ήττες8
Πέναλτι
3/ 3
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–7
0-15
1–9
16-30
3–10
31-45
4–16
46-60
4–6
61-75
3–16
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
4-4-223 G
4-1-4-13 G
4-2-3-12 G
5-4-11 G
64Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.547%
14 Αγώνες
Over 1.520%
6 Αγώνες
Over 2.53%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
J. Iredale J. Iredale 26 FWD 6.98
A. Ba Loua A. Ba Loua 29 MID 6.82
Moon Min-seo Moon Min-seo 21 MID 6.76
Park Seong Hyun Park Seong Hyun 0 MID 6.65
Kim Yong-Wook Kim Yong-Wook 19 DEF 6.60
Park Jeong-In Park Jeong-In 25 FWD 6.60
Jung Ji-Hun Jung Ji-Hun 21 MID 6.56
Kim Jin-Ho Kim Jin-Ho 25 DEF 6.53
Bae-hyeon Gong Bae-hyeon Gong 18 DEF 6.47
Yu Je-Ho Yu Je-Ho 25 MID 6.41
Kang Hui-Su Kang Hui-Su 22 MID 6.40
Choi Kyoung-Rok Choi Kyoung-Rok 30 FWD 6.30
Kwon Sung-Yun Kwon Sung-Yun 24 DEF 6.23
Kim Yun-Ho Kim Yun-Ho 18 FWD 6.20
Bae Jin-Woo Bae Jin-Woo 23 DEF 6.20
Lee Yong-Jick Lee Yong-Jick 34 MID 6.15
H. Friðjónsson H. Friðjónsson 32 FWD 6.10
Ha Seung-Un Ha Seung-Un 27 MID 6.09
Jang Suk-Hwan Jang Suk-Hwan 21 DEF 6.09
Yong-Jun Hong Yong-Jun Hong 22 MID 6.05
T. van Grunsven T. van Grunsven 26 DEF 5.90
Kim Dong-Hwa Kim Dong-Hwa 22 GK 5.73
Shin Chang-Moo Shin Chang-Moo 33 MID 5.42
Ahn Young-Kyu Ahn Young-Kyu 36 DEF 5.41
João Pedro João Pedro 23 DEF 5.38
Min Sang-Gi Min Sang-Gi 34 DEF 5.22
Park Won-Jae Park Won-Jae 31 DEF 5.15
Ju Se-Jong Ju Se-Jong 35 MID 5.12
Lee Min-Gi Lee Min-Gi 32 DEF 4.90
Ahn Hyeok-Ju Ahn Hyeok-Ju 21 FWD 3.76
Kim Kyeong-Min Kim Kyeong-Min 34 GK 2.93
E. Saitoski E. Saitoski 22 MID 1.64
Roh Hee-Dong Roh Hee-Dong 23 GK -
Kwak Sung-Hun Kwak Sung-Hun 19 DEF -
Yong-hyuk Kim Yong-hyuk Kim 19 - 0.00

Βαθμολογία

Νότια Κορέα - K League 1
# Ομάδα Α Γ Β
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Gwangju FC

Ψάχνετε προγνωστικά για Gwangju FC; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Gwangju FC, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 116 αγώνες της ομάδας Gwangju FC, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 69.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του K League 1, η Gwangju FC κατέγραψε 1 νίκες, 12 ισοπαλίες και 17 ήττες σε 30 αγώνες, σκοράροντας 21 γκολ (0.7 ανά αγώνα) και δεχόμενη 63, με 4 κλειστά τέρματα.

Η Gwangju FC έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €6.85m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Gwangju FC παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Gwangju FC είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.