Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Heilongjiang Lava Spring

Heilongjiang Lava Spring Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€2.26m Ø 27.5 League One
82
Αγώνες με προγνωστικά
62.2%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LDDLLL
Πρόσφατη φόρμα
1.33
Γκολ / Αγώνα
Heilongjiang Lava Spring δεν έχει νίκη στους τελευταίους 8 αγώνες
Heilongjiang Lava Spring δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 11 αγώνες
Επόμενος αγώνας League One · Σάβ 17 Οκτ · 12:00
Wuxi Wugou
VS12:00
Heilongji
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Guangzhou E-Power vs Heilongjiang Lava Spring, League One, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 1.29 γηπεδούχος, 6.30 ισοπαλία, 9.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.29, εμπιστοσύνη 10/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Guangzhou E-PowerGuangzhou E3
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.29
▴6.30
▴9.50
1
▾1.29
O2.5
▾1.46
NG
▾1.90
1
▾1.29
10
✓ 1
▾1.2910
Heilongjiang Lava Spring vs Meizhou K, League One, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 1.93 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 4.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.66, εμπιστοσύνη 5.6/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
Meizhou KMeizhou Hakka0
▴1.93
▾3.70
▾4.20
1
▴1.93
O2.5
▴1.66
GG
▾1.58
O2.5
▴1.66
5.6
O2.5
▴1.665.6
Heilongjiang Lava Spring vs Dongguan U, League One, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 1.70 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 4.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.66, εμπιστοσύνη 7.5/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Dongguan U1
▾1.70
▴3.80
▴4.35
1
▾1.70
O2.5
▾1.66
GG
▾1.62
O2.5
▾1.66
7.5
O2.5
▾1.667.5
Changchun Yatai vs Heilongjiang Lava Spring, League One, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: 1.80 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 4.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.80, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Changchun Yatai1
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
▴1.80
▴3.70
▾4.30
1
▴1.80
O2.5
▾1.72
GG
▾1.66
1
▴1.80
8.5
✓ 1
▴1.808.5
Shaanxi Union vs Heilongjiang Lava Spring, League One, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: 1.43 γηπεδούχος, 4.90 ισοπαλία, 6.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.43, εμπιστοσύνη 8.8/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Shaanxi Union2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.43
▴4.90
▴6.90
1
▾1.43
O2.5
▾1.50
GG
▴1.74
1
▾1.43
8.8
✓ 1
▾1.438.8
Heilongjiang Lava Spring vs Suzhou Dongwu, League One, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 2.50 γηπεδούχος, 3.10 ισοπαλία, 3.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.29, εμπιστοσύνη 5.9/10. Τελικό σκορ 3–4, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Heilongjiang Lava SpringHeilongji3
Suzhou Dongwu4
▴2.50
▾3.10
▾3.00
X
▾3.10
U3.5
▴1.29
NG
▴1.98
U3.5
▴1.29
5.9
U3.5
▴1.295.9
Heilongjiang Lava Spring vs Hebei Kungfu, League One, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 2.25 γηπεδούχος, 3.15 ισοπαλία, 3.45 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Hebei Kungfu2
▴2.25
▾3.15
▾3.45
1
▴2.25
O1.5
▴1.36
GG
▾1.83
O1.5
▴1.36
4.7
✓ O1.5
▴1.364.7
Dantong Hantong vs Heilongjiang Lava Spring, League One, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: 2.20 γηπεδούχος, 3.13 ισοπαλία, 3.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 6.8/10. Τελικό σκορ 2–1.
Τέλος
Dantong HantongDantong H2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
2.20
3.13
3.00
2
3.00
U3.5
1.27
NG
1.95
U3.5
1.27
6.8
U3.5
1.276.8
Αποδόσεις: 3.30 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 1.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 2–1.
Τέλος
Heilongjiang Lava SpringHeilongji2
Shaanxi Changan AthleticShaanxi C1
3.30
3.60
1.90
1
3.30
U3.5
1.27
NG
1.90
U3.5
1.27
4.6
U3.5
1.274.6

Heilongji Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
Αναμενόμενα γκολxG ανά αγώνα
0.78
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
2.8
Κατοχή μπάλας
47%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
4
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
1.6
Ποσοστό νικών
10%

Στατιστικά σεζόν

League One Κίνα · Σεζόν 2026
25Αγώνες Ποσοστό νικών 16%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες131225
Νίκες224
Ισοπαλίες6612
Ήττες549
Γκολ υπέρ181735
Γκολ κατά222446
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.41.41.4
Μ.Ο. γκολ κατά1.72.01.8
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ112
Αγώνες χωρίς γκολ224
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-1
Εκτός έδρας1-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-3
Εκτός έδρας5-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες2
Ήττες4
Πέναλτι
4/ 4
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–7
0-15
8–7
16-30
7–5
31-45
5–9
46-60
7–9
61-75
5–9
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
3-4-32 G
36Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.584%
21 Αγώνες
Over 1.536%
9 Αγώνες
Over 2.516%
4 Αγώνες
Over 3.54%
1 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
Erikys Erikys 30 FWD -
Xu Jiajun Xu Jiajun 30 MID -
Zhu Jiaxuan Zhu Jiaxuan 26 MID -
Chen Liming Chen Liming 28 MID -
Zhang Zimin Zhang Zimin 25 MID -
Fan Bojian Fan Bojian 28 MID -
Shao Shuai Shao Shuai 28 DEF -
Nizamdin Ependi Nizamdin Ependi 34 DEF -

Βαθμολογία

Κίνα - League One
# Ομάδα Α Γ Β
1 Guangzhou E-Power 26 55-22 60
2 Nantong Zhiyun 26 35-20 48
3 Guangxi Hengchen 26 41-28 46
4 Shenzhen Juniors 26 41-30 45
5 Shaanxi Union 26 47-28 42
6 Wuxi Wugou 26 41-31 36
7 Yanbian Longding 26 34-29 36
8 Hebei Kungfu 26 23-25 35
9 Changchun Yatai 26 39-42 31
10 Ningbo Professional 26 27-31 30
11 Dalian Huayi 26 31-38 30
12 Suzhou Dongwu 26 30-35 28
13 Heilongjiang Lava Spring 26 36-49 24
14 Nanjing City 26 21-37 22
15 Meizhou Kejia 26 25-53 16
16 Dongguan United 26 26-54 16
Promotion Relegation Playoffs Relegation

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Heilongjiang Lava Spring

Ψάχνετε προγνωστικά για Heilongjiang Lava Spring; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Heilongjiang Lava Spring, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 82 αγώνες της ομάδας Heilongjiang Lava Spring, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 62.2%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του League One, η Heilongjiang Lava Spring κατέγραψε 4 νίκες, 12 ισοπαλίες και 9 ήττες σε 25 αγώνες, σκοράροντας 35 γκολ (1.4 ανά αγώνα) και δεχόμενη 46, με 2 κλειστά τέρματα.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Heilongjiang Lava Spring έχει κατά μέσο όρο 47% κατοχή μπάλας, 0.78 xG και 4 κόρνερ ανά αγώνα, με 10% ποσοστό νικών.

Η Heilongjiang Lava Spring έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €2.26m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Heilongjiang Lava Spring παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Heilongjiang Lava Spring είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.