Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Hunters

Hunters Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€300.00Th. Ø 32.5 Premier Soccer League
6
Αγώνες με προγνωστικά
50.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLLDW
Πρόσφατη φόρμα
0.93
Γκολ / Αγώνα
Hunters είχε under 3.5 γκολ στους τελευταίους 7 αγώνες
Hunters δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 24 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Hunters δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Hunters vs Herentals, Premier Soccer League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 2.92 γηπεδούχος, 2.75 ισοπαλία, 2.52 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 1.5/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Hunters0
Herentals 1
2.92
2.75
2.52
1X
1.42
U2.5
1.32
GG
2.37
1X
1.42
1.5
1X
1.421.5
CAPS United vs Hunters, Premier Soccer League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 1.59 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 5.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.43, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
CAPS UnitedCAPS Utd0
Hunters1
1.59
3.20
5.85
X
▴3.25
U2.5
▾1.38
NG
▾1.43
NG
▾1.43
5.0
✓ NG
▾1.435.0
Hunters vs Chicken Inn, Premier Soccer League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 2.52 γηπεδούχος, 2.77 ισοπαλία, 2.87 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Hunters0
Chicken Inn1
2.52
2.77
2.87
1X
▴1.35
U2.5
▾1.33
NG
▾1.52
U2.5
▾1.33
5.0
✓ U2.5
▾1.335.0
Hunters vs Scotland Mabvuku, Premier Soccer League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 4.15 γηπεδούχος, 2.95 ισοπαλία, 1.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.90, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Hunters0
Scotland MabvukuScotland M3
4.15
2.95
1.90
2
1.90
U2.5
1.40
NG
1.54
2
1.90
5.0
✓ 2
1.905.0
Dynamos vs Hunters, Premier Soccer League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 1.98 γηπεδούχος, 2.77 ισοπαλία, 4.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.98, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Dynamos2
Hunters2
▴1.98
▾2.77
▾4.20
1
▴1.98
U2.5
1.37
NG
1.53
1
▴1.98
5.0
1
▴1.985.0
Hunters vs Bulawayo Chiefs, Premier Soccer League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 2.35 γηπεδούχος, 2.77 ισοπαλία, 3.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Hunters3
Bulawayo Chiefs1
2.35
2.77
3.20
X
2.77
U2.5
1.32
NG
1.51
U2.5
1.32
5.0
U2.5
1.325.0
Highlanders vs Hunters, Premier Soccer League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 2.12 γηπεδούχος, 2.77 ισοπαλία, 3.75 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Highlanders2
Hunters1
▴2.12
▴2.77
▴3.75
1
▴2.12
U1.5
2.02
NG
1.45
NG
1.45
5.0
NG
1.455.0

Στατιστικά σεζόν

Premier Soccer League Ζιμπάμπουε · Σεζόν 2026
30Αγώνες Ποσοστό νικών 17%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες151530
Νίκες415
Ισοπαλίες6915
Ήττες5510
Γκολ υπέρ121022
Γκολ κατά142034
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.80.70.7
Μ.Ο. γκολ κατά0.91.31.1
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ459
Αγώνες χωρίς γκολ6612
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας0-1
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας6-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας6
Σερί
Νίκες1
Ήττες1
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–0
0-15
0–1
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
0–2
61-75
0–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
16-301
31-453
46-602
61-753
76-901
10Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.560%
18 Αγώνες
Over 1.510%
3 Αγώνες
Over 2.53%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ζιμπάμπουε - Premier Soccer League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Hardrock 30 53-19 63
2 Scotland Mabvuku 30 45-11 61
3 Ngezi Platinum 30 36-25 52
4 Dynamos 30 40-22 51
5 CAPS United 30 34-25 48
6 Herentals 30 31-28 48
7 MWOS 30 29-22 42
8 Highlanders 30 26-22 42
9 Chicken Inn 30 23-24 42
10 Platinum 30 19-20 40
11 Simba Bhora 30 29-30 36
12 Kariba 30 18-26 32
13 Hunters 30 23-34 32
14 Bulawayo Chiefs 30 25-35 31
15 Agama 30 18-40 25
16 Triangle United 30 21-35 24
17 TelOne 30 20-42 22
18 Manica Diamonds 30 14-44 20

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Hunters

Ψάχνετε προγνωστικά για Hunters; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Hunters, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 6 αγώνες της ομάδας Hunters, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 50.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Premier Soccer League, η Hunters κατέγραψε 5 νίκες, 15 ισοπαλίες και 10 ήττες σε 30 αγώνες, σκοράροντας 22 γκολ (0.7 ανά αγώνα) και δεχόμενη 34, με 9 κλειστά τέρματα.

Η Hunters έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €300.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Hunters παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Hunters είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.