Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Hunters

Hunters Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€300.00Th. Ø 32.5 Premier Soccer League
6
Perlawanan Diramal
50.0%
Kadar Kebolehramalan
LWLLDW
Prestasi Terkini
0.93
Gol / Perlawanan
Hunters mencatat kurang 3.5 gol dalam 7 perlawanan terakhir
Hunters tiada kad merah dalam 24 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

Hunters tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

Hunters vs Herentals, Premier Soccer League, sepak mula 14:00. Odds: 2.92 tuan rumah, 2.75 seri, 2.52 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.42, keyakinan 1.5/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
Hunters0
Herentals 1
2.92
2.75
2.52
1X
1.42
U2.5
1.32
Ya
2.37
1X
1.42
1.5
1X
1.421.5
CAPS United vs Hunters, Premier Soccer League, sepak mula 14:00. Odds: 1.59 tuan rumah, 3.20 seri, 5.85 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya satu pasukan tidak akan menjaringkan gol, odds 1.43, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
CAPS UnitedCAPS Utd0
Hunters1
1.59
3.20
5.85
X
▴3.25
U2.5
▾1.38
Tidak
▾1.43
No BTTS
▾1.43
5.0
✓ No BTTS
▾1.435.0
Hunters vs Chicken Inn, Premier Soccer League, sepak mula 14:00. Odds: 2.52 tuan rumah, 2.77 seri, 2.87 pelawat. Tip terbaik: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Hunters0
Chicken Inn1
2.52
2.77
2.87
1X
▴1.35
U2.5
▾1.33
Tidak
▾1.52
U2.5
▾1.33
5.0
✓ U2.5
▾1.335.0
Hunters vs Scotland Mabvuku, Premier Soccer League, sepak mula 14:00. Odds: 4.15 tuan rumah, 2.95 seri, 1.90 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang, odds 1.90, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–3, ramalan tepat.
Tamat
Hunters0
Scotland MabvukuScotland M3
4.15
2.95
1.90
2
1.90
U2.5
1.40
Tidak
1.54
2
1.90
5.0
✓ 2
1.905.0
Dynamos vs Hunters, Premier Soccer League, sepak mula 14:00. Odds: 1.98 tuan rumah, 2.77 seri, 4.20 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.98, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan meleset.
Tamat
Dynamos2
Hunters2
▴1.98
▾2.77
▾4.20
1
▴1.98
U2.5
1.37
Tidak
1.53
1
▴1.98
5.0
1
▴1.985.0
Hunters vs Bulawayo Chiefs, Premier Soccer League, sepak mula 14:00. Odds: 2.35 tuan rumah, 2.77 seri, 3.20 pelawat. Tip terbaik: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.32, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan meleset.
Tamat
Hunters3
Bulawayo Chiefs1
2.35
2.77
3.20
X
2.77
U2.5
1.32
Tidak
1.51
U2.5
1.32
5.0
U2.5
1.325.0
Highlanders vs Hunters, Premier Soccer League, sepak mula 14:00. Odds: 2.12 tuan rumah, 2.77 seri, 3.75 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya satu pasukan tidak akan menjaringkan gol, odds 1.45, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan meleset.
Tamat
Highlanders2
Hunters1
▴2.12
▴2.77
▴3.75
1
▴2.12
U1.5
2.02
Tidak
1.45
No BTTS
1.45
5.0
No BTTS
1.455.0

Statistik Musim

Premier Soccer League Zimbabwe · Musim 2026
30Perlawanan Kadar Kemenangan 17%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan151530
Menang415
Seri6915
Kalah5510
Gol Dijaringkan121022
Gol Dibolosi142034
Purata Gol Dijaringkan0.80.70.7
Purata Gol Dibolosi0.91.31.1
Tanpa Bolos459
Tidak Menjaringkan Gol6612
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah3-1
Pelawat0-1
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah0-3
Pelawat6-1
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah3
Pelawat2
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah3
Pelawat6
Rentetan
Menang1
Kalah1
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
1–0
0-15
0–1
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
0–2
61-75
0–3
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
16-301
31-453
46-602
61-753
76-901
10Kuning
1Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.560%
18 Perlawanan
Lebih 1.510%
3 Perlawanan
Lebih 2.53%
1 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Zimbabwe - Premier Soccer League
# Pasukan P G M
1 Hardrock 30 53-19 63
2 Scotland Mabvuku 30 45-11 61
3 Ngezi Platinum 30 36-25 52
4 Dynamos 30 40-22 51
5 CAPS United 30 34-25 48
6 Herentals 30 31-28 48
7 MWOS 30 29-22 42
8 Highlanders 30 26-22 42
9 Chicken Inn 30 23-24 42
10 Platinum 30 19-20 40
11 Simba Bhora 30 29-30 36
12 Kariba 30 18-26 32
13 Hunters 30 23-34 32
14 Bulawayo Chiefs 30 25-35 31
15 Agama 30 18-40 25
16 Triangle United 30 21-35 24
17 TelOne 30 20-42 22
18 Manica Diamonds 30 14-44 20

Ramalan & Tips Pertaruhan Hunters

Mencari ramalan Hunters? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Hunters dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 6 perlawanan melibatkan Hunters dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 50.0%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Premier Soccer League semasa, Hunters mencatatkan 5 kemenangan, 15 seri dan 10 kekalahan dalam 30 perlawanan, menjaringkan 22 gol (0.7 setiap perlawanan) dan dibolosi 34 gol, dengan 9 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Hunters kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €300.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Hunters yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Hunters hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.