Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Monagas SC

Monagas Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€8.64m Ø 25.4 Primera División
103
Αγώνες με προγνωστικά
64.1%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLLDD
Πρόσφατη φόρμα
1.33
Γκολ / αγώνα
Monagas SC δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 9 αγώνες
Monagas SC είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 7 αγώνες
Monagas SC δέχτηκε 3+ κίτρινες κάρτες στους τελευταίους 5 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Monagas SC vs Caracas FC, Primera División, έναρξη στις 21:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.32, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 3.05. Best Tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 6.2/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Monagas 0
Caracas2
▴2.32
3.40
▾3.05
1X
▴1.38
O1.5
▾1.23
GG
▾1.57
O1.5
▾1.23
6.2
✓ O1.5
▾1.236.2
Caracas FC vs Monagas SC, Primera División, έναρξη στις 23:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.05, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 3.35. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 5.8/10. Τελικό σκορ 2–3, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Caracas2
Monagas3
▾2.05
▾3.50
▴3.35
1
▾2.05
O2.5
▴1.80
GG
▴1.66
1X
▾1.28
5.8
1X
▾1.285.8
Deportivo Tachira FC vs Monagas SC, Primera División, έναρξη στις 23:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.67, ισοπαλία 3.95, φιλοξενούμενη 5.00. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.67, εμπιστοσύνη 7.9/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dep. Tachira2
Monagas 0
▾1.67
▴3.95
▴5.00
1
▾1.67
O2.5
▾1.62
GG
▾1.65
1
▾1.67
7.9
✓ 1
▾1.677.9
Monagas SC vs Puerto Cabello, Primera División, έναρξη στις 22:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.50, ισοπαλία 3.35, φιλοξενούμενη 2.08. Best Tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 5.7/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Monagas1
Puerto Cabello2
▴3.50
3.35
▾2.08
2
▾2.08
O1.5
▾1.30
GG
▾1.75
O1.5
▾1.30
5.7
✓ O1.5
▾1.305.7

Στατιστικά σεζόν

Primera División Βενεζουέλα · Σεζόν 2026
28Αγώνες Ποσοστό νικών 29%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες141428
Νίκες628
Ισοπαλίες325
Ήττες51015
Γκολ υπέρ171532
Γκολ κατά152843
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.21.11.1
Μ.Ο. γκολ κατά1.12.01.5
Χωρίς παθητικό516
Αγώνες χωρίς γκολ358
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας1-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες5
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
2–3
0-15
7–9
16-30
4–8
31-45
7–4
46-60
6–10
61-75
7–8
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
4-3-34 G
4-2-3-12 G
5-3-21 G
70Κίτρινες
4Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.571%
20 Αγώνες
Over 1.529%
8 Αγώνες
Over 2.514%
4 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
E. Lima E. Lima 33 GK 7.50
E. Anderson E. Anderson 24 DEF 6.87
J. Villalobos J. Villalobos 25 FWD 6.64
C. Lujano C. Lujano 34 DEF 6.50
E. Farías E. Farías 37 FWD 6.29
J. Welch J. Welch 26 FWD 6.16
S. Asibe S. Asibe 20 MID -
A. Romero A. Romero 22 MID -

Βαθμολογία

Βενεζουέλα - Primera División
# Ομάδα Α Γ Β
1 Carabobo FC 3 7-3 7
2 Metropolitanos FC 3 3-3 3
3 Deportivo La Guaira 3 5-7 2
4 Portuguesa FC 3 3-5 2
5 Deportivo Tachira FC 3 5-1 9
6 Caracas FC 3 4-5 3
7 Puerto Cabello 3 2-3 3
8 Monagas SC 3 4-6 3
Promotion - Liga FUTVE (Clausura - Final)

Monagas SC: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Monagas SC; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Monagas SC μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 103 αγώνες της ομάδας Monagas SC, με ευστοχία στο Best Tip 64.1%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Primera División, η Monagas SC κατέγραψε 8 νίκες, 5 ισοπαλίες και 15 ήττες σε 28 αγώνες, σκοράροντας 32 γκολ (1.1 ανά αγώνα) με 43 κατά και 6 αγώνες χωρίς παθητικό.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Monagas SC έχει κατά μέσο όρο 52% κατοχή μπάλας, 1.24 xG και 3.9 κόρνερ ανά αγώνα, με 40% ποσοστό νικών.

Η Monagas SC έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €8.64m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Monagas SC παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Monagas SC είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.