Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Suwon FMC W

Suwon FMC W Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€9.60m Ø 25.8 WK-League
39
Αγώνες με προγνωστικά
66.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WWLWWD
Πρόσφατη φόρμα
1.87
Γκολ / Αγώνα
Suwon FMC W χωρίς ήττα εντός έδρας στους τελευταίους 7 αγώνες
Suwon FMC W δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 40 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Suwon FMC W δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Gumi Sportstoto W vs Suwon FMC W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 6.00 γηπεδούχος, 4.25 ισοπαλία, 1.45 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 8.2/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Gumi Sportstoto WGumi S0
Suwon FMC WSuwon FC W1
▾6.00
▾4.25
▴1.45
2
▴1.45
U3.5
▾1.55
NG
▾1.92
U3.5
▾1.55
8.2
✓ U3.5
▾1.558.2
Suwon FMC W vs Incheon Red Angels W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.22 γηπεδούχος, 5.90 ισοπαλία, 11.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.51, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Suwon FMC WSuwon FC W2
Incheon Red Angels WIncheon R0
▾1.22
▴5.90
▴11.00
X2
▴3.60
U3.5
▴1.51
NG
▾1.61
U3.5
▴1.51
4.6
✓ U3.5
▴1.514.6
Hwacheon KSPO W vs Suwon FMC W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 3.70 γηπεδούχος, 3.15 ισοπαλία, 1.93 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.93, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Hwacheon KSPO WHwacheon W2
Suwon FMC WSuwon FC W0
▾3.70
▴3.15
▾1.93
2
▾1.93
U3.5
▾1.27
NG
▾1.92
2
▾1.93
8.0
2
▾1.938.0
Suwon FMC W vs Seoul W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.19 γηπεδούχος, 6.90 ισοπαλία, 11.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.87, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Suwon FMC WSuwon FC W2
Seoul W1
▴1.19
▾6.90
▾11.50
X2
▾3.90
U3.5
▾1.87
GG
▴1.88
U3.5
▾1.87
4.7
✓ U3.5
▾1.874.7
Suwon FMC W vs Boeun Sangmu W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.28 γηπεδούχος, 5.60 ισοπαλία, 9.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Suwon FMC WSuwon FC W3
Boeun Sangmu WBoeun S1
1.28
5.60
▾9.50
1
1.28
U3.5
▾1.68
NG
▾1.85
1
1.28
8.0
✓ 1
1.288.0
Suwon FMC W vs Changnyeong W, WK-League, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 1.13 γηπεδούχος, 7.00 ισοπαλία, 13.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Suwon FMC WSuwon FC W0
Changnyeong WChangnyeong0
1.13
7.00
13.00
1
1.13
O2.5
1.33
NG
1.68
O2.5
1.33
8.0
O2.5
1.338.0
Suwon FMC W vs Gumi Sportstoto W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.22 γηπεδούχος, 6.25 ισοπαλία, 11.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 4–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Suwon FMC WSuwon FC W4
Gumi Sportstoto WGumi S1
1.22
6.25
11.50
1
1.22
U3.5
▴1.66
NG
▾1.70
1
1.22
8.0
✓ 1
1.228.0
Suwon FMC W vs Incheon Red Angels W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.54 γηπεδούχος, 4.30 ισοπαλία, 6.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 2.02, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 4–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Suwon FMC WSuwon FC W4
Incheon Red Angels WIncheon R0
▾1.54
▴4.30
▴6.00
X2
2.45
U3.5
▴1.48
NG
▴2.02
NG
▴2.02
5.0
✓ NG
▴2.025.0
Suwon FMC W vs Gyeongju W, WK-League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.32 γηπεδούχος, 5.75 ισοπαλία, 9.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Suwon FMC WSuwon FC W1
Gyeongju W2
▾1.32
▴5.75
▴9.00
1
▾1.32
O2.5
▾1.35
GG
▾1.75
O2.5
▾1.35
5.0
✓ O2.5
▾1.355.0

Suwon FC W Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4.3
Κατοχή μπάλας
57%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
2.6
Ποσοστό νικών
70%

Στατιστικά σεζόν

WK-League Νότια Κορέα · Σεζόν 2026
25Αγώνες Ποσοστό νικών 76%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες121325
Νίκες81119
Ισοπαλίες202
Ήττες224
Γκολ υπέρ263359
Γκολ κατά81119
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.22.52.4
Μ.Ο. γκολ κατά0.70.80.8
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ6612
Αγώνες χωρίς γκολ213
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας6-0
Εκτός έδρας1-6
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-2
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας6
Εκτός έδρας6
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες6
Ήττες1
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–2
0-15
8–4
16-30
13–2
31-45
10–2
46-60
10–5
61-75
15–4
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.588%
22 Αγώνες
Over 1.568%
17 Αγώνες
Over 2.544%
11 Αγώνες
Over 3.520%
5 Αγώνες
Over 4.58%
2 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ

Βαθμολογία

Νότια Κορέα - WK-League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Suwon FMC W 26 59-21 59
2 Hwacheon KSPO W 28 39-14 55
3 Seoul W 27 25-34 37
4 Boeun Sangmu W 26 26-32 36
5 Gyeongju W 26 36-32 34
6 Gumi Sportstoto W 27 26-34 33
7 Incheon Red Angels W 26 21-38 24
8 Changnyeong W 26 23-50 18

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Suwon FMC W

Ψάχνετε προγνωστικά για Suwon FMC W; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Suwon FMC W, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 39 αγώνες της ομάδας Suwon FMC W, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 66.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του WK-League, η Suwon FMC W κατέγραψε 19 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 25 αγώνες, σκοράροντας 59 γκολ (2.4 ανά αγώνα) και δεχόμενη 19, με 12 κλειστά τέρματα.

Η Suwon FMC W έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €9.60m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Suwon FMC W παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Suwon FMC W είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.