Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Udinese U19

Udinese U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

19
Αγώνες με προγνωστικά
68.4%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLLWLW
Πρόσφατη φόρμα
1.87
Γκολ / αγώνα
Udinese U19 είχε over 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
Udinese U19 δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 29 αγώνες
Udinese U19 είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 14 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Padova U19 vs Udinese U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.50, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 1.87. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 5.8/10. Τελικό σκορ 3–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Padova U193
Udinese U191
▾3.50
▴3.75
▾1.87
2
▾1.87
O2.5
▾1.55
NG
▴2.40
O2.5
▾1.55
5.8
✓ O2.5
▾1.555.8
Udinese U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.80, ισοπαλία 4.30, φιλοξενούμενη 3.50. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.80, εμπιστοσύνη 6.9/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Udinese U193
Brescia U190
▴1.80
▴4.30
▾3.50
1
▴1.80
U3.5
▴1.51
NG
▴2.27
1
▴1.80
6.9
✓ 1
▴1.806.9
Vicenza U19 vs Udinese U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.50, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 2.37. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Vicenza U191
Udinese U191
▴2.50
▴3.55
▾2.37
X2
1.44
O2.5
▾1.55
GG
▾1.47
GG
▾1.47
5.0
✓ GG
▾1.475.0
Udinese U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.88, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 3.20. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 4.1/10. Τελικό σκορ 4–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Udinese U194
Pro V0
▴1.88
▾3.90
▾3.20
1
▴1.88
O2.5
1.55
GG
▾1.57
O2.5
1.55
4.1
✓ O2.5
1.554.1

Στατιστικά σεζόν

Campionato Primavera - 2 Ιταλία · Σεζόν 2026
7Αγώνες Ποσοστό νικών 57%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες437
Νίκες224
Ισοπαλίες000
Ήττες213
Γκολ υπέρ10515
Γκολ κατά8513
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.51.72.1
Μ.Ο. γκολ κατά2.01.71.9
Χωρίς παθητικό112
Αγώνες χωρίς γκολ101
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας6-0
Εκτός έδρας1-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-4
Εκτός έδρας4-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας6
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες2
Πέναλτι
0/ 1
0% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–2
0-15
2–2
16-30
0–2
31-45
2–2
46-60
1–0
61-75
0–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.586%
6 Αγώνες
Over 1.557%
4 Αγώνες
Over 2.529%
2 Αγώνες
Over 3.514%
1 Αγώνες
Over 4.514%
1 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ιταλία - Campionato Primavera - 2
# Ομάδα Α Γ Β
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Udinese U19: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Udinese U19; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Udinese U19 μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 19 αγώνες της ομάδας Udinese U19, με ευστοχία στο Best Tip 68.4%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Campionato Primavera - 2, η Udinese U19 κατέγραψε 4 νίκες, 0 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 7 αγώνες, σκοράροντας 15 γκολ (2.1 ανά αγώνα) με 13 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Udinese U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Udinese U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.