Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Vicenza U19

Vicenza U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

16
Αγώνες με προγνωστικά
68.8%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DWWDDD
Πρόσφατη φόρμα
1.47
Γκολ / αγώνα
Vicenza U19 δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 29 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.10, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 3.00. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.72, εμπιστοσύνη 4.3/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
GG
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Vicenza U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.87, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 3.50. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Vicenza U192
Reggiana U190
▾1.87
▴3.60
3.50
1
▾1.87
O2.5
1.72
GG
1.66
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0
Vicenza U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.77, ισοπαλία 3.70, φιλοξενούμενη 3.75. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Vicenza U192
Pro V0
▾1.77
▴3.70
▴3.75
1
▾1.77
O2.5
▾1.63
NG
▾2.17
1X
▾1.22
5.0
✓ 1X
▾1.225.0
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.37, ισοπαλία 3.35, φιλοξενούμενη 2.60. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.82, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Renate U191
Vicenza U191
▴2.37
▾3.35
2.60
X
▾3.35
O2.5
1.82
GG
1.68
O2.5
1.82
4.2
O2.5
1.824.2
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.30, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 2.70. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Renate U191
Vicenza U191
▴2.30
▴3.40
▾2.70
1
▴2.30
O2.5
▴1.73
GG
▴1.62
1X
▴1.38
5.0
✓ 1X
▴1.385.0
Vicenza U19 vs Udinese U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.50, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 2.37. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Vicenza U191
Udinese U191
▴2.50
▴3.55
▾2.37
X2
1.44
O2.5
▾1.55
GG
▾1.47
GG
▾1.47
5.0
✓ GG
▾1.475.0
Vicenza U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 5.00, ισοπαλία 4.15, φιλοξενούμενη 1.52. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.56, εμπιστοσύνη 3.3/10. Τελικό σκορ 2–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Vicenza U192
Como U19 3
▴5.00
▴4.15
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.56
GG
▴1.68
O2.5
▾1.56
3.3
✓ O2.5
▾1.563.3
Vicenza U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.69, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 4.20. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.54, εμπιστοσύνη 3.2/10. Τελικό σκορ 0–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Vicenza U190
AlbinoLeffe U193
▾1.69
▴4.00
▴4.20
X2
1.98
U3.5
1.54
GG
▴1.59
U3.5
▴1.54
3.2
✓ U3.5
▴1.543.2

Στατιστικά σεζόν

Campionato Primavera - 2 Ιταλία · Σεζόν 2026
7Αγώνες Ποσοστό νικών 43%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες527
Νίκες303
Ισοπαλίες123
Ήττες101
Γκολ υπέρ9211
Γκολ κατά426
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.81.01.6
Μ.Ο. γκολ κατά0.81.00.9
Χωρίς παθητικό303
Αγώνες χωρίς γκολ101
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-2
Εκτός έδρας-
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας1
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας1
Σερί
Νίκες2
Ήττες0
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–1
0-15
2–2
16-30
3–1
31-45
2–0
46-60
2–0
61-75
2–2
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.586%
6 Αγώνες
Over 1.557%
4 Αγώνες
Over 2.514%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ιταλία - Campionato Primavera - 2
# Ομάδα Α Γ Β
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Vicenza U19: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Vicenza U19; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Vicenza U19 μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 16 αγώνες της ομάδας Vicenza U19, με ευστοχία στο Best Tip 68.8%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Campionato Primavera - 2, η Vicenza U19 κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 7 αγώνες, σκοράροντας 11 γκολ (1.6 ανά αγώνα) με 6 κατά και 3 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Vicenza U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Vicenza U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.