1. Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
  2. Πρωταθλήματα
  3. Super League
  4. Wuhan Three Towns
Wuhan Three Towns

Wuhan Three Towns Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Αξία αγοράς: €5.93m
KEY INSIGHT Wuhan Three Towns χωρίς ήττα εντός έδρας στους τελευταίους 5 αγώνες
TREND Wuhan Three Towns δενέχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 19 αγώνες

Πρόσφατη φόρμα

LWDWD
82 Προβλεπόμενοι αγώνες
60.98% Δείκτης προβλεψιμότητας

Wuhan T Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες

Αναμενόμενα γκολ
xG ανά αγώνα
1.80
Τελικές
Στο στόχο / αγώνα
5.1
Κατοχή μπάλας
49%
Κόρνερ
Μ.Ο. ανά αγώνα
5.5
Πειθαρχία
Κάρτες / αγώνα
2.2
Ποσοστό νικών
20%

Προβλέψεις AI

Προσφέρεται από NerdyTips

08:00

Ολοκληρώθηκε
Chengdu B
Chengdu Better City
1 : 1
Wuhan Three Towns
Wuhan T
1.4
5.25
8

X2

3.05

O2.5

1.42

YES

1.68

O2.5

1.42
3.9/10

08:00

Ολοκληρώθηκε
Wuhan T
Wuhan Three Towns
1 : 0
Chongqing Tongliang Long
Chongqing
2.2
3.35
3.45

1

2.2

U3.5

1.33

YES

1.81

1X

1.37
5.3/10

07:35

Ολοκληρώθηκε
Wuhan T
Wuhan Three Towns
2 : 2
Shandong Luneng
Shandong L
6.2
5.2
1.38

2

1.38

O2.5

1.34

YES

1.54

O2.5

1.34
6.8/10

08:00

Ολοκληρώθηκε
Wuhan T
Wuhan Three Towns
2 : 0
Sichuan Jiuniu
Sichuan J red card
2.42
3.4
3

2

3

O2.5

1.75

YES

1.62

AS

1.3
5.1/10

07:35

Ολοκληρώθηκε
Dalian Z
Dalian Zhixing
3 : 2
Wuhan Three Towns
Wuhan T
1.7
4
4.8

1

1.7

O2.5

1.72

YES

1.7

1

1.7
8.3/10

08:00

Ολοκληρώθηκε
Beijing
Beijing Guoan
1 : 0
Wuhan Three Towns
Wuhan T
1.34
5.6
8

2

8

O2.5

1.38

YES

1.65

O2.5

1.38
8.8/10

03:30

Ολοκληρώθηκε
Qingdao R
Qingdao Red Lions
0 : 0
Wuhan Three Towns
Wuhan T
7.7
4.4
1.43

2

1.43

O2.5

1.86

YES

2.15

2

1.43
2.3/10

07:35

Ολοκληρώθηκε
Wuhan T
Wuhan Three Towns
1 : 1
Yunnan Yukun
Yunnan Yukun
2.28
3.75
2.95

1X

1.4

O2.5

1.45

YES

1.38

O2.5

1.45
7.5/10

02:30

Ολοκληρώθηκε
Wuhan T
Wuhan Three Towns
1 : 0
Shenzhen Ruby FC
Shenzhen R
1.01
20
51

1

1.01

O2.5

1.13

NO

1.35

O2.5

1.13
6.5/10

03:30

Ολοκληρώθηκε
Dalian
Dalian Aerbin
1 : 3
Wuhan Three Towns
Wuhan T
2.94
3.6
2.1

2

2.1

U3.5

1.5

YES

1.53

X2

1.36
6.7/10

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Συμβουλές για Wuhan Three Towns

Ψάχνεις προγνωστικά για Wuhan Three Towns; Το NerdyTips προσφέρει ποδοσφαιρικά προγνωστικά για Wuhan Three Towns βασισμένα σε τεχνητή νοημοσύνη, μέσω του αλγορίθμου μας NT Apex. Μέχρι σήμερα, έχουμε αναλύσει 82 αγώνες με συμμετοχή της Wuhan Three Towns με ακρίβεια καλύτερου τιπ 60.98%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Super League, η Wuhan Three Towns κατέγραψε 4 νίκες, 7 ισοπαλίες και 8 ήττες σε 19 αγώνες, σκοράροντας 27 γκολ (1.4 ανά αγώνα) και δεχόμενη 34, με 3 κλειστά τέρματα.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Wuhan Three Towns έχει κατά μέσο όρο 49% κατοχή μπάλας, 1.80 xG και 5.5 κόρνερ ανά αγώνα, με 20% ποσοστό νικών.

Η Wuhan Three Towns έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €5.93m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Wuhan Three Towns παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Wuhan Three Towns είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 160 πρωταθλήματα.

Super LeagueChina • Σεζόν 2026
Ανάλυση απόδοσης
ΣτατιστικόΕντός έδραςΕκτός έδραςΣύνολο
Αγώνες91019
Νίκες404
Ισοπαλίες257
Ήττες358
Γκολ υπέρ131427
Γκολ κατά102434
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.41.41.4
Μ.Ο. γκολ κατά1.12.41.8
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ303
Αγώνες χωρίς γκολ224
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας 4-1
Εκτός έδρας -
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας 1-3
Εκτός έδρας 4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας 4
Εκτός έδρας 3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας 3
Εκτός έδρας 5
Σερί
Νίκες 1
Ήττες 3
Πέναλτι
4 / 4
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
Τακτική & πειθαρχία
4-2-3-1 6 G
4-3-3 6 G
4-4-2 5 G
5-3-2 1 G
47 Κίτρινες
2 Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5 79%
15 Αγώνες
Over 1.5 47%
9 Αγώνες
Over 2.5 11%
2 Αγώνες
Over 3.5 5%
1 Αγώνες
Over 4.5 0%
0 Αγώνες
Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
Gustavo Sauer
Gustavo Sauer
32 FWD 7.43
J. Cádiz
J. Cádiz
30 FWD 7.25
K. Bevis
K. Bevis
27 FWD 7.21
Li Ang
Li Ang
32 DEF 7.07
Xu Haofeng
Xu Haofeng
26 DEF 6.95
Min Zixi
Min Zixi
20 MID 6.95
Zhang Xiaobin
Zhang Xiaobin
32 MID 6.90
A. Léautey
A. Léautey
29 FWD 6.90
Adriano
Adriano
26 MID 6.89
M. Yamkam
M. Yamkam
27 DEF 6.78
Xia Xiaoxi
Xia Xiaoxi
20 FWD 6.75
Ruan Jingwei
Ruan Jingwei
20 DEF 6.70
Fang Jingqi
Fang Jingqi
32 GK 6.69
Xiong Jizheng
Xiong Jizheng
20 MID 6.69
Wang Jinxian
Wang Jinxian
29 MID 6.69
Zheng Kaimu
Zheng Kaimu
33 MID 6.69
Wang Kang
Wang Kang
19 DEF 6.65
Long Wei
Long Wei
30 MID 6.64
Li Shenyuan
Li Shenyuan
28 DEF 6.62
Abdugheni Halit
Abdugheni Halit
19 MID 6.60
Liu Yiming
Liu Yiming
30 DEF 6.57
Liu Binbin
Liu Binbin
32 MID 6.55
Liao Chengjian
Liao Chengjian
32 MID 6.55
He Guan
He Guan
32 DEF 6.54
Yu Tianle
Yu Tianle
20 DEF 6.53
Guo Jiayu
Guo Jiayu
21 GK 6.50
Ming Tian
Ming Tian
30 DEF 6.45
Denny Wang Yi
Denny Wang Yi
27 DEF 6.44
Chen Zhechao
Chen Zhechao
30 DEF 6.44
Zheng Haoqian
Zheng Haoqian
27 MID 6.44
Zhong Jinbao
Zhong Jinbao
31 MID 6.43
L. Jiang
L. Jiang
19 FWD 6.35