Μετάβαση στο περιεχόμενο
Cup Μαρόκο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI

Προγνωστικά Cup Μαρόκο

Σε αυτή τη σελίδα μπορείτε να δείτε αναλύσεις και προγνωστικά για το Cup Μαρόκο. Λαμβάνονται υπόψη στατιστικά δεδομένα, η φόρμα των ομάδων και το πρόσφατο ιστορικό αγώνων, ενώ οι προβλέψεις παράγονται αυτόματα από AI με ακρίβεια άνω του 71%.

22 Ομάδες
14
Αγώνες με προγνωστικά
71%
Δείκτης προβλεψιμότητας
53%
Over 2.5
33%
GG/NG
Στατιστικά
53% 13% 33%
Νίκες Γηπεδούχων 53% Ισοπαλίες 13% Νίκες Φιλοξενούμενων 33%
80%
Over 1.5
53%
Over 2.5
13%
Over 3.5
33%
GG/NG

Προβλέψεις Αγώνων

Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Πρόσφατοι Αγώνες

Round of 3215 Μαΐ 2026 – 8 Ιουλ 20269
FAR Rabat vs Stade Marocain, έναρξη στις 20:00. Αποδόσεις: 1.30 γηπεδούχος, 5.30 ισοπαλία, 8.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
FAR Rabat2
Stade Marocain1
▴1.30
▾5.30
▾8.50
1
▴1.30
U3.5
▾1.57
NG
▴1.73
1
▴1.30
4.7
✓ 1
▴1.304.7
Chabab Atl. Khenifra vs CODM Meknes, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: 3.60 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 2.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 6.8/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Chabab Atl. KhenifraChabab A0
CODM MeknesCOD Meknes2
▾3.60
▾3.20
▴2.10
1
▾3.60
U2.5
▾1.62
NG
▴1.84
U2.5
▾1.62
6.8
✓ U2.5
▾1.626.8
Yacoub El Mansour vs Maghreb Fes, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: 3.60 γηπεδούχος, 3.10 ισοπαλία, 2.22 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.57, εμπιστοσύνη 2.1/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Yacoub El MansourYacoub M1
Maghreb Fes0
▾3.60
▾3.10
▴2.22
2
▴2.22
U2.5
1.57
NG
▴1.76
U2.5
1.57
2.1
✓ U2.5
1.572.1
Amal Tiznit vs Difaa EL Jadida, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 4.50 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 1.70 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.83, εμπιστοσύνη 3.1/10. Τελικό σκορ 0–3, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Amal Tiznit0
Difaa EL JadidaDifaa El Jadidi3
▾4.50
▾3.40
▴1.70
1
▾4.15
U2.5
1.56
NG
▴1.65
1X
▾1.83
3.1
1X
▾1.833.1
Olympique Safi vs Olympique Dcheira, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: 2.17 γηπεδούχος, 2.90 ισοπαλία, 3.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 2.17, εμπιστοσύνη 4.4/10. Τελικό σκορ 3–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Olympique SafiOlympique3
Olympique DcheiraDcheira0
▴2.17
▾2.90
▴3.50
1
▴2.17
U2.5
▴1.54
NG
▴1.74
1
▴2.17
4.4
✓ 1
▴2.174.4
Renaissance Berkane vs Wydad Fes, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: 1.43 γηπεδούχος, 4.15 ισοπαλία, 6.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Renaissance BerkaneBerkane (Mar)3
Wydad Fes1
▴1.43
▾4.15
▾6.60
1
▴1.43
U3.5
1.28
NG
1.61
U3.5
1.28
4.2
U3.5
1.284.2
Raja Casablanca vs El Massira, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: 1.38 γηπεδούχος, 4.35 ισοπαλία, 7.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Raja Casablanca2
El Massira0
1.38
4.35
7.60
1
1.38
U3.5
1.28
NG
1.55
1
1.38
8.0
✓ 1
1.388.0
Kawkab Marrakech vs Riadi Salmi, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: 1.52 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 6.40 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 1.8/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Kawkab MarrakechKawkab M 3
Riadi Salmi1
▴1.52
▾3.60
▾6.40
1
▴1.52
U2.5
▴1.58
NG
1.50
1
▴1.52
1.8
✓ 1
▴1.521.8
Chabab Mohammedia vs Chabab Ben Guerir, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 2.40 γηπεδούχος, 2.72 ισοπαλία, 3.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 6.8/10. Τελικό σκορ 0–3, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Chabab MohammediaChabab M0
Chabab Ben GuerirChabab B3
2.40
2.72
3.30
X2
1.52
U2.5
1.41
NG
1.59
U2.5
1.41
6.8
U2.5
1.416.8

Ομάδες

Προγνωστικά & Συμβουλές Στοιχημάτων Cup Μαρόκο

Ανακαλύψτε τα πιο πρόσφατα προγνωστικά και συμβουλές στοιχημάτων για την Cup Μαρόκο, που παράγονται από τον αλγόριθμο AI μας, NT Apex. Έχουμε αναλύσει 14 αγώνες από 22 ομάδες στην Cup Μαρόκο, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό πάνω από 71%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Πάνω/Κάτω, Σκοράρουν και οι Δύο, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ και Κατοχή Μπάλας.

Αυτή τη σεζόν, το 53% των αγώνων της Cup Μαρόκο ολοκληρώθηκε με πάνω από 2.5 γκολ, ενώ Σκοράρουν και οι Δύο επαληθεύτηκε στο 33% των παιχνιδιών. Όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά της Cup Μαρόκο παραμένουν ορατά — ελέγξτε το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή.

Η Cup Μαρόκο προσφέρει αρκετά ισορροπημένη παραγωγή γκολ. Οι γηπεδούχοι κερδίζουν στο 53% των αγώνων, με ισοπαλίες στο 13%.

Τα προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI δεν σταματούν σε αγώνες Cup Μαρόκο — καλύπτουμε περισσότερα από 700 πρωταθλήματα σε όλο τον κόσμο.