Askøy Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
5
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LDLDLW
Hiljutine vorm
1.87
Väravad / Mäng
Askøy ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Tulevasi mänge pole
Meeskonnal Askøy pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.
Viimased mängud
Askoy vs Fana, 3. Division - Girone 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 4.00 viik, 2.70 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.58, usaldusmäär 5.3/10. Lõppseis 0–3, ennustus ei läinud täppi.
Askoy0
Fana3Os vs Askoy, 3. Division - Girone 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.34 koduvõit, 5.40 viik, 5.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.49, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Os 0
Askoy0Askoy vs Brann II, 3. Division - Girone 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 4.25 viik, 3.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.27, usaldusmäär 5.5/10. Lõppseis 1–4, ennustus ei läinud täppi.
Askoy1
Brann IIBrann 24Askoy vs Stord, 3. Division - Girone 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.44 koduvõit, 4.90 viik, 5.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.44, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 3–3, ennustus ei läinud täppi.
Askoy3
Stord3Djerv vs Askoy, 3. Division - Girone 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.92 koduvõit, 3.80 viik, 3.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.28, usaldusmäär 4.5/10. Lõppseis 3–2, ennustus läks täppi.
DjervDjerv 1919 3
Askoy2Varegg vs Askoy, 3. Division - Girone 3, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 3.85 koduvõit, 4.05 viik, 1.67 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.67, usaldusmäär 3.8/10. Lõppseis 1–3, ennustus läks täppi.
Varegg1
Askoy3
Lõpp
2.07
4.00
2.70
2
O3.5
Jah
O3.5
5.3
O3.5
Lõpp
▾1.34
▴5.40
▴5.90
1X
O3.5
Jah
O3.5
5.0
O3.5
Lõpp
▴1.75
▴4.25
▾3.40
1
O2.5
Jah
1X
5.5
1X
Lõpp
1.44
4.90
5.20
1
O2.5
Jah
1
5.0
1
Lõpp
1.92
3.80
3.15
1
O2.5
Jah
O2.5
4.5
✓ O2.5
Lõpp
▴3.85
▾4.05
▴1.67
2
U3.5
Ei
2
3.8
✓ 2
Hooaja statistika
3. Division - Girone 3
22Mängud
Võidumäär 55%
Esituse jaotus
| Statistika | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 11 | 11 | 22 |
| Võidud | 6 | 6 | 12 |
| Viigid | 4 | 3 | 7 |
| Kaotused | 1 | 2 | 3 |
| Löödud väravad | 18 | 21 | 39 |
| Sisse lastud väravad | 10 | 16 | 26 |
| Keskm. löödud väravad | 1.6 | 1.9 | 1.8 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 0.9 | 1.5 | 1.2 |
| Nullimängud | 6 | 4 | 10 |
| Mängud väravata | 2 | 1 | 3 |
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil0-4
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil7-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil7
Seeriad
Võit5
Kaotus1
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.586%
19 mängu
Üle 1.559%
13 mängu
Üle 2.527%
6 mängu
Üle 3.55%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
Praegusel 3. Division - Girone 3 hooajal on Askøy saavutanud 12 võitu, 7 viiki ja 3 kaotust 22 mängus, lüües 39 väravat (1.8 mängu kohta) ja lubades lüüa 26, sealhulgas 10 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Askøy ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Askøy on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.