Benfica U23 Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
1
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LWD
Hiljutine vorm
1.40
Väravad / mäng
Benfica U23 on kodus viimases 15 mängus püsinud kaotuseta
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Farense U23 vs Benfica U23, Liga Revelação U23, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 4.56 koduvõit, 3.94 viik, 1.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.60, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Farense U232
Benfica U231Estrela U23 vs Benfica U23, Liga Revelação U23, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 4.00 koduvõit, 3.84 viik, 1.70 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 2.02, usaldus 6.0/10. Lõppseis 2–3, vihje oli möödalask.
Estrela U232
Benfica U23 3Benfica U23 vs Sporting CP U23, Liga Revelação U23, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.85 koduvõit, 3.60 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.23, usaldus 2.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Benfica U232
Sporting CP U232
Lõpp
4.56
3.94
1.60
2
O2.5
Ei
2
5.0
2
Lõpp
4.00
3.84
1.70
1
O2.5
Jah
1X
6.0
1X
Lõpp
1.85
3.60
3.50
1X
U3.5
Jah
1X
2.0
✓ 1X
Hooaja statistika
Liga Revelação U23
9Mängud
Võidumäär 33%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 5 | 4 | 9 |
| Võidud | 1 | 2 | 3 |
| Viigid | 2 | 0 | 2 |
| Kaotused | 2 | 2 | 4 |
| Löödud väravad | 5 | 7 | 12 |
| Sisse lastud väravad | 4 | 9 | 13 |
| Keskm. löödud väravad | 1.0 | 1.8 | 1.3 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 0.8 | 2.3 | 1.4 |
| Nullimängud | 2 | 0 | 2 |
| Mängud väravata | 2 | 0 | 2 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu1-2
Võõrsil4-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil4
Seeriad
Võit3
Kaotus3
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
61-751
1Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.578%
7 mängu
Üle 1.533%
3 mängu
Üle 2.522%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 19-11 | 21 |
| 2 |
|
10 | 19-13 | 21 |
| 3 |
|
10 | 21-15 | 20 |
| 4 |
|
10 | 18-16 | 17 |
| 5 |
|
10 | 15-9 | 16 |
| 6 |
|
9 | 13-11 | 16 |
| 7 |
|
10 | 20-10 | 15 |
| 8 |
|
9 | 16-11 | 15 |
| 9 |
|
10 | 17-16 | 14 |
| 10 |
|
10 | 15-17 | 12 |
| 11 |
|
9 | 15-17 | 12 |
| 12 |
|
10 | 15-17 | 11 |
| 13 |
|
10 | 9-13 | 11 |
| 14 |
|
9 | 17-15 | 10 |
| 15 |
|
8 | 7-13 | 10 |
| 16 |
|
10 | 14-15 | 9 |
| 17 |
|
10 | 10-16 | 8 |
| 18 |
|
10 | 8-17 | 7 |
| 19 |
|
10 | 10-17 | 6 |
| 20 |
|
10 | 10-19 | 6 |
Praegusel Liga Revelação U23 hooajal on Benfica U23 saavutanud 3 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust 9 mängus, lüües 12 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 13, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Benfica U23 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Benfica U23 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.