Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Brumunddal

Brumunddal Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

8
Ennustatud mängud
75.0%
Ennustatavuse määr
LLDLLL
Hiljutine vorm
1.07
Väravad / Mäng
Brumunddal mängudes löödi üle 2.5 värava 92% viimasest 12 mängust
Brumunddal lasi viimases 16 mängus endale vähemalt 1 värava
Brumunddal mängudes löödi viimases 21 kohtumises üle 1.5 värava
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Brumunddal pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Oppsal vs Brumunddal, 3. Division - Girone 6, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.08 koduvõit, 11.00 viik, 16.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.27, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 2–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Oppsal 2
Brumunddal1
▾1.08
▴11.00
▴16.00
1
▾1.08
O3.5
▾1.27
Ei
▾2.48
O3.5
▾1.27
8.0
O3.5
▾1.278.0
Brumunddal vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 8.40 koduvõit, 8.00 viik, 1.19 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.24, usaldusmäär 5.4/10. Lõppseis 1–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Brumunddal1
Sandefjord IISandefjord 22
▾8.40
▴8.00
▾1.19
2
▾1.19
O3.5
▾1.24
Jah
▾1.23
O3.5
▾1.24
5.4
O3.5
▾1.245.4
Brumunddal vs Elverum, 3. Division - Girone 6, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 40.00 koduvõit, 16.00 viik, 1.03 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 2.17, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Brumunddal1
Elverum1
▴40.00
▴16.00
▾1.03
2
▾1.03
O3.5
▾1.25
Ei
▾2.17
BTTS ei
▾2.17
5.0
BTTS ei
▾2.175.0
Gjovik-Lyn vs Brumunddal, 3. Division - Girone 6, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.05 koduvõit, 14.50 viik, 35.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.42, usaldusmäär 3.0/10. Lõppseis 5–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn5
Brumunddal0
▴1.05
▾14.50
▾35.00
1
▴1.05
O3.5
1.42
Ei
▾1.48
O3.5
1.42
3.0
✓ O3.5
1.423.0
Brumunddal vs Raelingen, 3. Division - Girone 6, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 7.20 koduvõit, 6.40 viik, 1.25 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.27, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–4, ennustus läks täppi.
Lõpp
Brumunddal 2
Raelingen4
▴7.20
▴6.40
▾1.25
2
▾1.25
O3.5
▾1.27
Ei
▾3.35
O3.5
▾1.27
5.0
✓ O3.5
▾1.275.0
Sarpsborg 08 II vs Brumunddal, 3. Division - Girone 6, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.16 koduvõit, 10.25 viik, 17.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.55, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 11–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Sarpsborg 08 IISarpsborg 08 211
Brumunddal0
▾1.16
▴10.25
▴17.50
1
▾1.16
O3.5
▾1.55
Jah
▴1.60
O3.5
▾1.55
5.0
✓ O3.5
▾1.555.0
Brumunddal vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 5.60 koduvõit, 5.60 viik, 1.42 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.14, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–9, ennustus läks täppi.
Lõpp
Brumunddal1
Lyn IILyn 29
▴5.60
▴5.60
▾1.42
2
▾1.42
O3.5
▾1.44
Ei
3.80
X2
▾1.14
5.0
✓ X2
▾1.145.0
Drobak / Frogn vs Brumunddal, 3. Division - Girone 6, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.35 koduvõit, 5.10 viik, 6.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.35, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 7–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Drobak / FrognDrobak-Frogn7
Brumunddal1
1.35
5.10
6.10
1
1.35
O3.5
▾1.72
Jah
▾1.44
1
1.35
5.0
✓ 1
1.355.0

Hooaja statistika

3. Division - Girone 6 Norra · Hooaeg 2026
23Mängud Võidumäär 13%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud121123
Võidud213
Viigid213
Kaotused8917
Löödud väravad141125
Sisse lastud väravad425092
Keskm. löödud väravad1.21.01.1
Keskm. sisse lastud väravad3.54.54.0
Nullimängud101
Mängud väravata448
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil2-4
Suurim kaotus
Kodu1-9
Võõrsil11-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu9
Võõrsil11
Seeriad
Võit1
Kaotus6
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–10
0-15
4–11
16-30
1–16
31-45
7–21
46-60
5–18
61-75
3–11
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.565%
15 mängu
Üle 1.526%
6 mängu
Üle 2.513%
3 mängu
Üle 3.54%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Norra - 3. Division - Girone 6
# Meeskond M V P
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Brumunddal ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Brumunddal ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Brumunddal, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 8 mängu, milles on osalenud Brumunddal, parima vihje täpsusega 75.0%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel 3. Division - Girone 6 hooajal on Brumunddal saavutanud 3 võitu, 3 viiki ja 17 kaotust 23 mängus, lüües 25 väravat (1.1 mängu kohta) ja lubades lüüa 92, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Brumunddal ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Brumunddal on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.