Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Sandefjord II

Sandefjord II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

11
Ennustatud mängud
81.8%
Ennustatavuse määr
LWWDWL
Hiljutine vorm
2.20
Väravad / Mäng
Mõlemad meeskonnad lõid värava 92% Sandefjord II viimasest 12 mängust
Sandefjord II on viimases 5 mängus püsinud kaotuseta
Sandefjord II lõi viimases 7 mängus värava
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Sandefjord II pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Sandefjord II vs Rade, 3. Division - Girone 6, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 4.10 viik, 2.17 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.18, usaldusmäär 7.5/10. Lõppseis 0–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Sandefjord IISandefjord 20
Rade 2
▴2.67
▾4.10
▾2.17
X2
1.42
O2.5
▴1.18
Jah
▴1.23
O2.5
▾1.18
7.5
O2.5
▾1.187.5
Sandefjord II vs Elverum, 3. Division - Girone 6, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.65 koduvõit, 4.40 viik, 1.67 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.43, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 4–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Sandefjord IISandefjord 24
Elverum3
▾3.65
▴4.40
▴1.67
2
▴1.67
O3.5
▾1.43
Jah
▾1.22
O3.5
▾1.43
8.0
✓ O3.5
▾1.438.0
Brumunddal vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 8.40 koduvõit, 8.00 viik, 1.19 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.24, usaldusmäär 5.4/10. Lõppseis 1–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Brumunddal1
Sandefjord IISandefjord 22
▾8.40
▴8.00
▾1.19
2
▾1.19
O3.5
▾1.24
Jah
▾1.23
O3.5
▾1.24
5.4
O3.5
▾1.245.4
Sandefjord II vs Orn Horten, 3. Division - Girone 6, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 4.00 viik, 2.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.23, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Sandefjord IISandefjord 21
Orn HortenOrn1
2.02
4.00
2.80
X
4.00
O2.5
1.18
Jah
1.23
BTTS
1.23
6.2
✓ BTTS
1.236.2
Sandefjord II vs Oppsal, 3. Division - Girone 6, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 3.95 viik, 3.05 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.21, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Sandefjord IISandefjord 22
Oppsal1
▾1.90
▾3.95
▴3.05
X2
1.72
O2.5
▾1.21
Jah
▾1.21
BTTS
▴1.21
6.2
✓ BTTS
▴1.216.2
Lyn II vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.71 koduvõit, 5.30 viik, 4.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.11, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 4–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Lyn IILyn 24
Sandefjord IISandefjord 23
▾1.71
▴5.30
▴4.00
1
▾1.71
O3.5
▾1.32
Jah
▾1.11
BTTS
▾1.11
8.5
✓ BTTS
▾1.118.5
Drobak / Frogn vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.85 viik, 2.75 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.25, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 1–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Drobak / FrognDrobak-Frogn1
Sandefjord IISandefjord 20
2.05
3.85
2.75
1
2.05
O3.5
1.67
Jah
1.25
BTTS
1.25
8.5
BTTS
1.258.5
Sandefjord II vs Gjovik-Lyn, 3. Division - Girone 6, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.85 viik, 1.95 võõrsilvõit. Parim ennustus: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.34, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 1–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Sandefjord IISandefjord 21
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn3
▴3.40
▴3.85
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.32
Jah
▾1.34
BTTS
▾1.34
6.2
✓ BTTS
▾1.346.2
Bjorkelangen vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 4.50 koduvõit, 4.60 viik, 1.52 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.28, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Bjorkelangen1
Sandefjord IISandefjord 23
▴4.50
▴4.60
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.28
Ei
▾2.75
O2.5
▾1.28
5.0
✓ O2.5
▾1.285.0

Hooaja statistika

3. Division - Girone 6 Norra · Hooaeg 2026
22Mängud Võidumäär 45%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud111122
Võidud7310
Viigid213
Kaotused279
Löödud väravad322254
Sisse lastud väravad192746
Keskm. löödud väravad2.92.02.5
Keskm. sisse lastud väravad1.72.52.1
Nullimängud202
Mängud väravata022
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil5-3
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil5
Seeriad
Võit3
Kaotus4
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
8–8
0-15
12–2
16-30
5–7
31-45
8–8
46-60
10–7
61-75
10–12
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.591%
20 mängu
Üle 1.573%
16 mängu
Üle 2.555%
12 mängu
Üle 3.523%
5 mängu
Üle 4.55%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Norra - 3. Division - Girone 6
# Meeskond M V P
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Sandefjord II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Sandefjord II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Sandefjord II, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 11 mängu, milles on osalenud Sandefjord II, parima vihje täpsusega 81.8%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel 3. Division - Girone 6 hooajal on Sandefjord II saavutanud 10 võitu, 3 viiki ja 9 kaotust 22 mängus, lüües 54 väravat (2.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 46, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Sandefjord II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Sandefjord II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.