Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
FK Neftekhimik

Neftekhimik Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€4.68m Ø 25.3 First League
85
Ennustatud mängud
63.5%
Ennustatavuse määr
LDLLLL
Hiljutine vorm
0.73
Väravad / mäng
FK Neftekhimik on viimases 6 mängus jäänud võiduta
FK Neftekhimik sai viimases 2 mängus punase kaardi
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

FK Neftekhimik vs Ska-khabarovsk, First League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 3.05 viik, 2.42 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 6.5/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Neftekhimik0
SKA Khabarovsk2
▴2.80
▴3.05
▾2.42
2
▾2.42
O1.5
▴1.41
Ei
▾1.70
X2
▾1.35
6.5
✓ X2
▾1.356.5
FK Neftekhimik vs Leningradets, First League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.25 viik, 3.45 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 3.6/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Neftekhimik 1
Leningradets1
▴2.00
▴3.25
▴3.45
1X
▴1.24
O1.5
▾1.37
Jah
1.97
O1.5
▾1.37
3.6
✓ O1.5
▾1.373.6
KAMAZ vs FK Neftekhimik, First League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.20 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.24, usaldus 5.1/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
KAMAZ2
Neftekhimik 1
▴2.05
▴3.20
▾3.50
1
▴2.05
O1.5
▾1.39
Ei
1.71
1X
▴1.24
5.1
✓ 1X
▴1.245.1
FK Neftekhimik vs Chelyabinsk, First League, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 2.95 viik, 2.72 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.48, usaldus 6.8/10. Lõppseis 2–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Neftekhimik2
Chelyabinsk4
▴2.62
▾2.95
▾2.72
X2
1.41
U2.5
▾1.48
Ei
1.68
U2.5
▾1.48
6.8
U2.5
▾1.486.8
FK Neftekhimik vs Ural, First League, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 4.20 koduvõit, 3.55 viik, 1.75 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.75, usaldus 6.3/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Neftekhimik0
Ural 1
▴4.20
3.55
▾1.75
2
▾1.75
U2.5
▴1.73
Ei
1.77
2
▾1.75
6.3
✓ 2
▾1.756.3
Spartak Kostroma vs FK Neftekhimik, First League, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.73 koduvõit, 3.45 viik, 4.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.25, usaldus 8.1/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Spartak Kostroma1
Neftekhimik0
▴1.73
▾3.45
▾4.50
1
▴1.73
U3.5
▾1.25
Ei
▴1.80
U3.5
▾1.25
8.1
✓ U3.5
▾1.258.1

Hooaja statistika

First League Venemaa · Hooaeg 2026
16Mängud Võidumäär 25%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud9716
Võidud134
Viigid101
Kaotused7411
Löödud väravad5611
Sisse lastud väravad141024
Keskm. löödud väravad0.60.90.7
Keskm. sisse lastud väravad1.61.41.5
Nullimängud134
Mängud väravata527
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu1-0
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu2-4
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Seeriad
Võit1
Kaotus4
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–3
0-15
1–4
16-30
0–6
31-45
4–2
46-60
2–4
61-75
3–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
4-2-3-18 G
4-3-35 G
3-5-21 G
5-3-21 G
43Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.556%
9 mängu
Üle 1.513%
2 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Venemaa - First League
# Meeskond M V P
1 Nizhny Novgorod 16 48-15 43
2 FC Sochi 16 26-17 32
3 Ural 16 27-11 31
4 Torpedo Moskva 16 28-13 29
5 Spartak Kostroma 16 22-16 28
6 Veles 17 21-20 28
7 Shinnik Yaroslavl 16 20-17 23
8 FC UFA 16 18-15 22
9 Volga Ulyanovsk 17 22-23 22
10 Rotor Volgograd 16 23-18 20
11 Arsenal Tula 16 19-33 19
12 Chelyabinsk 16 21-26 18
13 Leningradets 16 15-26 17
14 KAMAZ 16 20-28 14
15 Enisey 16 16-33 14
16 Ska-khabarovsk 16 20-28 13
17 FK Neftekhimik 16 11-24 13
18 Tekstilshchik 16 12-26 11

FK Neftekhimik ennustused ja panustamisvihjed

Otsid FK Neftekhimik ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale FK Neftekhimik meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 85 mängu, milles on osalenud FK Neftekhimik, parima vihje täpsusega 63.5%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel First League hooajal on FK Neftekhimik saavutanud 4 võitu, 1 viiki ja 11 kaotust 16 mängus, lüües 11 väravat (0.7 mängu kohta) ja lastes sisse 24, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

FK Neftekhimik hinnanguline turuväärtus on praegu €4.68m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud FK Neftekhimik ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

FK Neftekhimik on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.