Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
KAA Gent II

Gent U23 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

44
Ennustatud mängud
63.6%
Ennustatavuse määr
WLWDLD
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
KAA Gent II ei saanud viimases 21 mängus punast kaarti
KAA Gent II tegi viimases 4 mängus 5+ lööki raami
Järgmine mäng Challenger Pro League · R, 6. nov · 19:00
Genk U23
VS
Gent U23
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 3.8/10
Ava ennustus

Viimased mängud

KAA Gent II vs K. Lierse S.K., Challenger Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.45 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.50, usaldus 2.4/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Gent U232
Lierse0
▴2.57
3.45
▾2.60
X2
1.50
U3.5
▴1.42
Jah
▾1.57
X2
▾1.50
2.4
X2
▾1.502.4
Lokeren-Temse vs KAA Gent II, Challenger Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.52 koduvõit, 4.55 viik, 5.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 5.8/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Lokeren-Temse2
Gent U230
▾1.52
▴4.55
▴5.60
1
▾1.52
O2.5
▾1.50
Ei
▾2.20
O2.5
▾1.50
5.8
O2.5
▾1.505.8
KAA Gent II vs Seraing United, Challenger Pro League, algus kell 18:15. Koefitsiendid: 2.16 koduvõit, 3.45 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 8.5/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Gent U233
Seraing2
▾2.16
▾3.45
▴3.30
1
▾2.16
O2.5
▴1.71
Ei
▾2.35
1X
▾1.35
8.5
✓ 1X
▾1.358.5
Club Brugge II vs KAA Gent II, Challenger Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.60 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond lööb värava, koefitsient 1.30, usaldus 4.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Club Brugge II2
Gent U232
▾2.10
▴3.60
▴3.30
X
▴3.60
O2.5
▾1.60
Jah
▾1.53
AS
▴1.30
4.0
✓ AS
▴1.304.0
KAA Gent II vs Dender, Challenger Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 4.10 koduvõit, 3.90 viik, 1.83 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 5.6/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Gent U230
Dender1
▴4.10
▴3.90
▾1.83
2
▾1.83
U3.5
▴1.42
Ei
▾2.14
X2
▾1.25
5.6
✓ X2
▾1.255.6
KAA Gent II vs RSC Anderlecht II, Challenger Pro League, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.55 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 5.8/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Gent U232
Anderlecht U232
▴2.25
3.55
▾3.05
1
▴2.25
O2.5
▾1.55
Jah
▾1.49
1X
▴1.42
5.8
✓ 1X
▴1.425.8
Sporting Hasselt vs KAA Gent II, Challenger Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.71 koduvõit, 3.95 viik, 4.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.23, usaldus 7.3/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Hasselt0
Gent U232
▾1.71
▴3.95
▴4.40
1
▾1.71
O2.5
▴1.65
Ei
▾2.12
1X
▾1.23
7.3
1X
▾1.237.3

Hooaja statistika

Challenger Pro League Belgia · Hooaeg 2026
8Mängud Võidumäär 38%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud448
Võidud213
Viigid112
Kaotused123
Löödud väravad7411
Sisse lastud väravad5813
Keskm. löödud väravad1.81.01.4
Keskm. sisse lastud väravad1.32.01.6
Nullimängud112
Mängud väravata123
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu0-1
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil4
Seeriad
Võit1
Kaotus1
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–2
0-15
2–2
16-30
0–2
31-45
3–1
46-60
1–2
61-75
2–3
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
4-2-3-14 G
4-4-22 G
18Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.563%
5 mängu
Üle 1.563%
5 mängu
Üle 2.513%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
K. Peersman K. Peersman 21 GK 7.10
M. Samoise M. Samoise 24 DEF 7.03
J. Umolu J. Umolu 20 - 7.01
B. Evers B. Evers 17 - 6.82
D. Mukuna D. Mukuna 24 FWD 6.82
G. De Meyer G. De Meyer 19 - 6.80
A. Ayindé A. Ayindé 20 - 6.61
G. Vanderdonck G. Vanderdonck 19 - 6.61
A. Donny A. Donny 18 - 6.60
M. El Âdfaoui M. El Âdfaoui 17 - 6.58
M. Diallo M. Diallo 17 DEF 6.55
P. Blondeel P. Blondeel 16 - 6.54
M. Diop M. Diop 20 - 6.53
O. Soroka O. Soroka 18 - 6.52
A. Abdullahi A. Abdullahi 21 - 6.48
Abdul Ouedraogo Abdul Ouedraogo 20 DEF 6.29
P. Blondeel P. Blondeel - DEF 6.20
L. Cooman L. Cooman 23 - 6.11
D. J. Wisdom D. J. Wisdom 18 - 5.77
T. Kongolo T. Kongolo 18 - 5.49
R. Vydysh R. Vydysh 19 - 5.05
A. Chaidron A. Chaidron 19 - 4.94
Eric Simpore Eric Simpore 19 - 4.83
Victor Vandenbroucke V. Vandenbroucke 17 - 4.65
L. Pirotte L. Pirotte 17 - 4.01
N. Laghmich N. Laghmich 19 - 2.58
S. Toure S. Toure 18 - 1.83
J. Djamba Shango J. Djamba Shango 17 - 1.52

Tabel

Belgia - Challenger Pro League
# Meeskond M V P
1 Beerschot VA 9 23-7 24
2 Dender 8 12-3 19
3 AS Eupen 8 15-9 15
4 Sporting Hasselt 8 12-13 15
5 Excelsior Virton 8 14-10 13
6 Lokeren-Temse 8 16-14 13
7 Patro Eisden 9 14-15 12
8 Francs Borains 7 9-10 12
9 KAA Gent II 8 11-13 11
10 Club Brugge II 8 14-17 9
11 KRC Genk II 9 13-16 9
12 K. Lierse S.K. 7 7-10 8
13 Seraing United 9 12-16 8
14 Liège 9 13-22 5
15 RSC Anderlecht II 7 7-17 1
Promotion - Jupiler Pro League Promotion - Challenger Pro League (Promotion) Relegation

KAA Gent II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid KAA Gent II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale KAA Gent II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 44 mängu, milles on osalenud KAA Gent II, parima vihje täpsusega 63.6%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Challenger Pro League hooajal on KAA Gent II saavutanud 3 võitu, 2 viiki ja 3 kaotust 8 mängus, lüües 11 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 13, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on KAA Gent II keskmiselt saavutanud 52% pallivaldamist, 1.00 xG ja 3.3 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 40%.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud KAA Gent II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

KAA Gent II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.